1:3
2:2
1:1
- : -
branky (asistence): 15:52 Daniel Budík, 22:41 Petr Kubala (Roman Houbal), 32:45 Tomáš Suchomel (Jiří Knotek), 52:14 Matěj Surkoš (Petr Jeski)
branky (asistence): 07:40 František Donaj (Ondřej Bachtík), 17:06 Ondřej Bachtík, 19:19 Jiří Vlček (Jakub Dítě), 26:43 Ondřej Bachtík (František Donaj), 39:59 Jan Světlík (Filip Geisler), 57:25 Filip Geisler (David Kaválek)

FK Orel Telnice - Florbal Primátor Náchod 4:6
16. Daniel Budík, 23. Petr Kubala, 33. Tomáš Suchomel, 53. Matěj Surkoš - 8. František Donaj, 18. Ondřej Bachtík, 20. Jiří Vlček, 27. Ondřej Bachtík, 40. Jan Světlík, 58. Filip Geisler; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 29 - Vlastimil Skalický 30; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:1;
60:00
Trenér domácích Ivo Bartek o dnešním utkání: "Kvalitní utkání, které jsme si prohráli po našich individuálních chybách a přístupem ke hře. Soupeři gratulujeme a přejeme šťastnou cestu." Trenér hostí Tomáš Třešňák: "Jsem rád za každé takovéto těžké utkání, které odehrajeme. Díky tomu se můžeme zlepšovat a stále růst. Moc děkuji všem hráčům za předvedený výkon a soupeři za zápas."
60:00
Střely 3.třetina Telnice: 10; Náchod: 7.
60:00
58:58
Telnice hraje už minutu powerplay, ale Náchod má obranu příliš dobře postavenou a připravenou.
57:25
Timeout FK Orel Telnice
57:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval David Kaválek (4:6).
57:25
Střely z dálky jsou dnes efektivní, jedna taková ukončila oslabení domácích.
56:26
Vyloučen hráč Petr Jeski družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
54:03
První lajna teď neskutečné představení, Jirka Knotek dostal od Peti Jeskiho skvělou přihrávku a jen nějakou zvláštní fyzikou jeho rána přeletěla branku.
52:14
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Matěj Surkoš, asistoval Petr Jeski (4:5).
52:14
Teď to bylo nádherně zahrané!! Střela z dálky, tvrdá jak blázen, tak to máme rádi.
48:44
JIří Knotek se bil před brankou celým svým tělem, ale nepadlo to tam, nyní u manťáků se míček převaluje od jednoho týmu k druhému, ale nic závažného se neděje.
46:29
Zatím se přesilovku nepodařilo využít, i když je Telnice zaseknutá na náchodské půlce.
45:14
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:04
Skoro až do haly se donesla motivační řeč telnického hecíře Petra Jeskiho, tak uvidíme, zda pomůže ke zvrácení skóre!
41:41
Dnešní utkání sleduje krásných 52 diváků, tolik tady na telnickém zápase asi ještě nebylo.
40:00
40:00
Střely Orel Telnice: 12; střely Florbal Primátor Náchod: 14.
40:00
39:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Filip Geisler (3:5).
39:59
Gól do šatny, ještě bohužel nezvonilo, ale domácí brankář ztratil koncentraci a takovou buchtovskou střelu lovil ze sítě své branky.
38:01
Tomáš Suchomel zabránil jistému gólu, když nedovolil Františkovi Donajovi přesně vystřelit.
35:35
Víťa Mlejnek nyní nejvýraznější hráč na hřišti, jeho přihrávky beckhandem nevyužité, ale krásné. v poslední třetině to určitě nějaké ovoce přinese.
34:29
Na to, že Roman Houbal aka Houba ztratil míček, tak se pro něj i krásně vrátil.
32:45
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Jiří Knotek (3:4).
32:45
Symbol růstu Telnice, Tom Suchomel z otočky parádně snížil skóre!!!
29:55
Petr Ondráček krásně vytěsnil střelu náchodského hráče a přihrál do běhu Danovi Hruškovi, ale ten minul.
26:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval František Donaj (2:4).
26:41
Donaj dostal míček až k Bachtíkovi, ten si přidal zásek do kanadského bodování.
24:27
Hra je plná nepřesností na obou stranách a Telnici by se hodilo víc důrazu.
22:41
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Kubala, asistoval Roman Houbal (2:3).
21:17
Telnice a Náchod nyní svedli několik krásných výměn a po spoustě zásahů jistého Kryštofa Bartka dostali i náchodští míček do telnické branky, nicméně pro vysokou hůl nebyla uznána.
20:00
20:00
Střely Orel Telnice: 12; Střely Florbal Primátor Náchod: 14.
20:00
19:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Jakub Dítě (1:3).
17:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (1:2).
17:06
Náchodské vrací do vedení jejich nejproduktivnější hráč - Ondřej Bachtík!
15:52
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík bez asistence (1:1).
15:52
Ta byla!!! Dan Budík at his best!!!! Kličky, rychlé nohy, to je domácí kapitán Daniel Budík!
08:26
Vyloučen hráč Jan Světlík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
07:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Ondřej Bachtík (0:1).
04:09
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, Ondřej Bachtík, David Kaválek, Ondřej Hušek, Ondřej Nosek
00:00
Line-up domácích FK Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Matěj Surkoš, Tomáš Suchomel, Petr Jeski, Daniel Budík, Jiří Knotek