3:1
2:4
3:2
- : -
branky (asistence): 05:10 Dominik Fňukal (David Musil), 12:07 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 16:52 Štěpán Lhoťan (Ondřej Miškov), 27:11 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 29:29 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 41:00 Ondřej Miškov (Štěpán Lhoťan), 45:39 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 56:25 Jan Pavlica (David Musil)
branky (asistence): 05:16 Filip Barus, 24:20 Ondřej Dobrovolný (Ondřej Bartoška), 25:17 Robin Růžička (Jan Slavíček), 27:46 Ondřej Dobrovolný (Lukáš Paták), 37:10 Filip Barus, 42:31 Ondřej Dobrovolný, 59:58 Lukáš Vašínek (Robin Růžička)

FBC ORCA KRNOV - Hornets Brno ZŠ Horní  8:7
6. Dominik Fňukal, 13. Jaromír Filip, 17. Štěpán Lhoťan, 28. Jaromír Filip, 30. Jaromír Filip, 42. Ondřej Miškov, 46. Jaromír Filip, 57. Jan Pavlica - 6. Filip Barus, 25. Ondřej Dobrovolný, 26. Robin Růžička, 28. Ondřej Dobrovolný, 38. Filip Barus, 43. Ondřej Dobrovolný, 60. Lukáš Vašínek; rozhodčí: Martin Kotala - Petr Molek; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Petr Herel 18 - Tomáš Limberg 37; po třetinách: 3:1, 2:4, 3:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů Pavla Brucknera: dnes jsme předvedli výborný týmový výkon dopředu i dozadu, porazily nás dvě věci, jednou z nich byl domácí sniper Filip. Děkujeme soupeři za férový zápas.
59:59
Vyjádření trenéra domácích J. Matušinského: Utrápený zápas, po slušné první třetině jsme přestali hrát, byli jsme špatní v rozehrávce, na míčku, přestali jsme běhat a soupeři darovali laciné branky a zbytečnou naději až do konce zápasu. Děkujeme za zápas.
59:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Robin Růžička (8:7).
59:32
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
58:45
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
57:42
Vyloučen hráč David Musil družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
56:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Pavlica, asistoval David Musil (8:6).
53:20
Vyloučen hráč Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
49:13
Jardova zlomená čtyřgólová hokejka. To bolí.
48:11
Vyloučen hráč Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
45:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (7:6).
42:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný bez asistence (6:6).
41:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Štěpán Lhoťan (6:5).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Krnov 14:8 Brno
40:00
39:18
Vyloučen hráč Petr Plodík družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
37:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus z trestného střílení (5:5).
29:29
28:50
27:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Lukáš Paták (4:4).
27:11
25:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Jan Slavíček (3:3).
24:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Ondřej Bartoška (3:2).
20:00
20:00
Střely po první třetině: Krnov 13:9 Brno
20:00
16:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Lhoťan, asistoval Ondřej Miškov (3:1).
12:07
05:16
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus bez asistence (1:1).
05:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Fňukal, asistoval David Musil (1:0).