4:1
3:1
1:5
- : -
branky (asistence): 01:34 Patrik Bonczek (Jakub Mrózek), 14:09 Jiří Gregor (Petr Skácel), 16:51 Matěj Smeták (Michal Trunkát), 17:34 Patrik Posselt (Michal Trunkát), 24:49 Michal Kozelský (Matěj Smeták), 26:31 Jakub Mrózek (Marek Raška), 27:44 Michal Trunkát (Petr Skácel), 48:41 Patrik Posselt (Jiří Kroček)
branky (asistence): 08:17 Jan Knězů (Lukáš Zrzavý), 28:48 Jan Knězů (Lukáš Zrzavý), 41:44 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 44:15 Petr Poduška (Jaromír Lisa), 52:19 Vojtěch Mozr, 54:11 Petr Poduška (Zbyněk Venkrbec), 59:20 Jaromír Lisa (Lukáš Zrzavý)

TJ Slovan Havířov - Spartak Pelhřimov 8:7
2. Patrik Bonczek, 15. Jiří Gregor, 17. Matěj Smeták, 18. Patrik Posselt, 25. Michal Kozelský, 27. Jakub Mrózek, 28. Michal Trunkát, 49. Patrik Posselt - 9. Jan Knězů, 29. Jan Knězů, 42. Jaromír Lisa, 45. Petr Poduška, 53. Vojtěch Mozr, 55. Petr Poduška, 60. Jaromír Lisa; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:1 + Jan Brothánek 5; využití: 2:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 17 - Zbyněk Venkrbec 26; po třetinách: 4:1, 3:1, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Knězů Jana: Dvě třetiny jsme byli na výletu. Absolutně jsme neplnili to , co jsme si řekni a začali jsme hrát až jsme prohrávali o pět gólů. Poslední třetina nám na vyrovnání nestačila. Za hru jedné třetiny se vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely na branku po 3. třetině Slovan - Spartak. 13:12
60:00
Komentář trenéra domácích Skácela Petra: Máme tři body, jediné pozitivum společně s dobrým výkonem třetí mladé formace. Zápas jsme po dvou třetinách kontrolovali i díky zbytečnému pětiminutovému trestu soupeře. Poslední třetinu jsme nesmyslně vypustili a málem jsme za to byli potrestaní. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:25
Venkrbec svým rozhodnutím zamezil brance.
59:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Lukáš Zrzavý (8:7).
59:00
Kozelský mohl vstřelit branku, ale Venkrbec stihl doběhnout do brány.
58:30
Pelhřimov hraje bez brankáře.
58:24
Uvidíme co Spartak vymyslel při oddechovém čase.
58:23
Timeout Spartak Pelhřimov
58:00
Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.
57:20
Slovan je pod velkým tlakem. Hráči berou hru na sebe a nehrajou jako tým.
54:12
Poduška vymetl pavučiny v levém horním rohu.
54:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Zbyněk Venkrbec (8:6).
52:20
Mozr nedal Gurkovskému šanci. Jeho střela se odrazila od tyče do brány.
52:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Mozr bez asistence (8:5).
51:19
Je nutný zásah pořadatelské služby. Spadla část mantinelů.
48:42
Posselt zvyšuje skóre svého týmu tvrdou střelou ze středu.
48:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Jiří Kroček (8:4).
47:56
Gorkovský vychytal výjezd Knězů.
45:38
Mozr z metrové vzdálenosti trefil pouze Gurkovského nohu.
44:16
Nešťastný gól do brány Gurkovského. Míček mu proletěl pod rukama.
44:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Jaromír Lisa (7:4).
43:38
Skácel zpoza branky na Proroka, který musel vypálit ze vzduchu. Jeho střela letěla bohužel mimo.
42:00
Na dnešní utkání se zde do haly přišlo podívat 44 diváků. Děkujeme.
41:45
Spartak snižuje stav.
41:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (7:3).
39:45
Slovan dohrává třetinu v klidu na své polovině.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:19
Chalupa trefil horní tyč.
32:30
Trenér Labuz zařval střídat, ale jeho svěřenci neuposlechli.
30:20
Druhá přesilová hra pro Slovan.
30:19
Vyloučen hráč Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
28:49
Spartak se nevzdává a snižuje stav.
28:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Lukáš Zrzavý (7:2).
27:45
Skácel na volného Trunkáta, který po zemi zvyšuje stav.
27:44
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Trunkát, asistoval Petr Skácel (7:1).
26:32
Raška se pokusil vystřelit. Míček letěl mimo, ale Mrózek neskutečně tečoval.
26:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Mrózek, asistoval Marek Raška (6:1).
24:50
Smeták si projel všechny a vystřelil. Jeho střela se odrazila od tyče přímo na Kozelského, který nezaváhal.
24:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Matěj Smeták (5:1).
23:46
Domácí v plném počtu.
22:48
Prorok si vyjel do středu s zahodil míček do rohu.
21:47
První přesilová hra pro hostující Spartak.
21:46
Vyloučen hráč Jiří Kroček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
21:12
Rozhodčí mají vztyčenou ruku. Pokud nepadne branka, tak na trestnou půjde Chalupa.
20:15
Gurkovský hned z počátku 2. třetiny zneškodnil tvrdou střelu Spartaku.
17:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Michal Trunkát (4:1).
17:25
Slovan toho moc nepředvedl v přesilovce. Sice dal dva góly. Ale zbytek nastál za moc.
17:24
Hosté v plném počtu.
16:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Michal Trunkát (3:1).
16:42
Vlach i přes oslabení dokázal vyjet a vystřelit. Bohužel mimo.
14:10
Skácel z rohu na rozběhnutého Gragora, který nezaváhal.
14:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Petr Skácel (2:1).
12:25
První přesilová hra tohoto utkání.
12:24
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 5 minut za hrubost.
11:00
Daniš se pokusil vystřelit míček ze vzduchu. Tato střela letěla mimo.
08:18
Nešťastně odražený míček přeskočil nohu Gurkovského a dostal se za brankovou čáru.
08:17
06:20
Gurkovský opět zneškodnil střelu Lisy.
05:25
Spartak pod dlouhým tlakem. Jakmile se dostali k míčku vyhazují za polovinu, aby mohli střídat.
04:00
Gurkovský zabránil Lisovi srovnat stav.
03:05
Mladá lajna Slovanu zatím hodně aktivní. První střídání dali branku a při druhém k tomu nebylo daleko.
01:35
Bonczekovi sjel míček při střele, ale tak šťastně, že se odrazil od tyče do brány.
01:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Bonczek, asistoval Jakub Mrózek (1:0).
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál Slovan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Marek Švrkala, Tomáš Váňa, Jaromír Lisa, Petr Poduška, Ladislav Běhounek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Patrik Posselt, Jiří Kroček, Michal Kozelský, Tomáš Daniš, Matěj Smeták
00:00
Vítáme Vás u online přenosu 17. kola 1. ligy mužů mezi hostujícím Spartak Pelhřimov a domácím TJ Slovan Havířov.