2:0
2:3
1:2
1:0
branky (asistence): 06:07 Ondřej Vavro (Miroslav Horký), 18:15 Petr Novotný (Jakub Černý), 21:13 Ondřej Vavro (Petr Novotný), 27:01 Ondřej Sedláček (Štěpán Mosler), 41:13 Ondřej Vavro (Miroslav Horký), 62:33 Petr Novotný (Matěj Svatek)
branky (asistence): 25:21 Petr Stejskal (Daniel Škoula), 25:48 Tomáš Boubelík (Jan Zavadil), 35:34 Petr Stejskal (Jan Zavadil), 44:10 Jan Zavadil (Ondřej Vašíček), 59:44 Petr Stejskal (Jan Zavadil)

FB Hurrican Karlovy Vary - Start98 Praha-Kunratice 6:5p
7. Ondřej Vavro, 19. Petr Novotný, 22. Ondřej Vavro, 28. Ondřej Sedláček, 42. Ondřej Vavro, 63. Petr Novotný - 26. Petr Stejskal, 26. Tomáš Boubelík, 36. Petr Stejskal, 45. Jan Zavadil, 60. Petr Stejskal; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 16 - Ondřej Lupoměch 25; po třetinách: 2:0, 2:3, 1:2, 1:0;
62:33
65:00
Pokračování domácího trenéra: "Nakonec chci poděkovat svým hráčům, že i přes nepovedený konec třetí třetiny se zvedli a v prodloužení zápas rozhodli. Soupeři přeji šťastnou cestu domů a všem hráčům a divákům Šťastné a veselé Vánoce a Nový rok. "
65:00
Komentář hostujícího trenéra Jakuba Menharta: "Po tom jak probíhal vývoj celého zápasu i poslední tréninkový týden, kdy nás sužovala velká marodka a zranění a museli jsme hrát v dosti pozměněné sestavě jsem za bod z Varů rád. Mrzí mě jen množství soupeřových šancí po situacích na které jsme se připravovali. Gratuluji soupeři k výhře. "
65:00
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Skvěle rozehraný zápas jsme bohužel nedokázali dotáhnout do tříbodového konce, jelikož jsme opět neproměňovali velké šance a chybami jsme soupeře pouštěli do brejkových situací, které trestal góly."
62:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Matěj Svatek (6:5).
62:33
Novotný ty prodloužení zkrátka umí, nádhernou střelou vystřelil svému týmu bod navíc
59:50
V závěru mohl tři body pro domácí vystřelit Horký, bohužel trefil pouze brankovou konstrukci
59:44
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Jan Zavadil (5:5).
59:44
Bohužel se stalo to co nikdo z domácích fanoušků nechtěl, Stejskal posílá zápas do prodloužení
53:57
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
53:57
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
53:41
Svatek předvedl nádherný průnik od své až k soupeřovo brance a byl faulován
53:40
Vyloučen hráč Filip Řehulka družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
44:10
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Ondřej Vašíček (5:4).
43:07
Zeman teď uplatnil zkušenosti ze superligové Sparty a krásnou kličkou obehrál hned dva protihráče
42:06
Domácí jsou kompletní
41:14
Horký s Vavrem teď v oslabení vykoupali obranu Startu
41:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Miroslav Horký (5:3).
40:06
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
27:02
Tak tohle byl paráda, Mosler krásnou přihrávkou přes celou šíři hřiště našel volného Sedláčka, kterému nezbylo nic jiného než trefit odkrytou klec
27:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Štěpán Mosler (4:2).
25:49
Teď se potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš, Macek nejprve netrefil odkrytou branku a z následného protiútoku snižuje Boubelík
25:48
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Jan Zavadil (3:2).
25:22
Teď to Stejskal udělal zkušeně, podržel si balonek a poté tvrdou střelou vymetl růžek domácí branky
25:21
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Daniel Škoula (3:1).
24:12
Do Vavrovi střely vložil na poslední chvíli hůl jeden z obránců
21:30
Horký v samostatném úniku nepřekonal brankáře
21:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Petr Novotný (3:0).
20:00
20:00
19:59
Po první třetině je tedy stav 2:0 , domácí hráči zatím výborně blokují a co nezblokují tak to pochytal spolehlivý gólman Eckhardt.
19:59
Střely na branku-10:5
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny
18:16
Domácí přesilovku využívají, Novotný nechytatelně vymetl šibenici Lupoměchovi branky
18:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Jakub Černý (2:0).
16:31
Novotný byl tvrdě sestřelen a domácí mají první přesilovku
16:30
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:30
Tři nebezpečné střely startu, všechny naštěstí mimo
14:42
Gólmani teď excelují, výborné zákroky vytáhli Lupoměch i Eckhardt
14:07
Eckhardt teď vytáhl neskutečný zákrok a uchránil tak svůj tým od inkasovaného gólu