0:1
0:2
- : -
branky (asistence): 07:36 Patrik Kučera (Tomáš Pešek)
branky (asistence): 19:00 Lukáš Rychlý (Dalibor Repček), 30:49 Lukáš Rychlý (Jan Mazur), 52:43 Daniel Gebauer (Marek Klečka), 58:46 Daniel Gebauer

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - S.K. P.E.M.A. OPAVA 1:4
8. Patrik Kučera - 20. Lukáš Rychlý, 31. Lukáš Rychlý, 53. Daniel Gebauer, 59. Daniel Gebauer; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 34 - Matěj Martínek 12; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Příště to bude určitě lepší. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům zde v hale a domu u obrazovek. Komentář trenéra hostí: Dneska jsme se utrápili ke třem bodům, ale i takové zápasy si musíme osahat a jsme rádi, že jsme to zvládli.
59:59
Střely domácí 13: hosté 37. Jako nejlepší hráči utkání byl vyhlášen domácí hráč Jakub Kocour a hostující Kostolány Štěpán.
58:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer bez asistence (1:4).
58:46
Pešek nahrává hostům, kteří chybu ihned trestají střelou do prázdné brány.
58:02
Domácí zkouší hru bez gólmana.
57:28
Hra se zrychlila a přelévá se ze strany na stranu, oba týmy se snaží získat balónek a zakončit.
56:31
Nyní již v plném počtu.
55:28
Domácí nyní ve čtyrech.
54:55
Hosté se pokouší vstřelit gól, střela ale letí těsně vedle brány.
54:31
Vyloučen hráč Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:31
Jak kdyby nestačilo, že je domácích už takhle málo.
53:28
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
52:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Marek Klečka (1:3).
52:42
Zmrhal zkoušel vystřelit na bránu, střelu bohužel zblokovali hosté a hned vyrazili do protiútoku.
51:32
Kocour dlouhou přihrávkou přes celé hřiště mířil na Peška před bránou. Ten bohužel nedokázal šance využít.
48:52
Domácí i v tak malém počtu stále drží krok s hostujícím týmem.
46:40
Kocour předvedl skvělý obranný zákrok. Chválíme.)
45:45
Nyní Sláma zachytil míček při střele hostí a nahrává Suchému, bohužel tak nešťastně, že se Suchému nedaří zpracovat.
44:26
Zmrhal blokuje střelu hostí a vysílá tak svůj tým do protiútoku.
44:11
Mantinely opět na zemi.
42:35
Suchý už je vyčerpaný a během střídání se mu nedaří přeskočit mantinely, které tedy tradičně padají :)
41:46
Domácí během přesilovky vystřelili pouze dvakrát a obě střely bohužel mířili těsně vedle...škoda.
40:24
Domácí pokračují ve své přesilové hře.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině domácí 4: hosté 15.
39:46
Vyloučen hráč Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
38:42
Suchý při snaze projít s míčkem do útočné poloviny balónek ztrácí a hosté tak mohou vyzkoušet pozornost našeho gólmana. Ten střelu vyráží.
38:15
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:15
Hosté zkouší vystřelit na bránu, tu ale míjí o dobré dva metry.
36:44
Pešek se snažil projít mezi dvěma hostujícími hráči, bohužel ale končí na zemi.
36:08
Suchý v šanci, bohužel nedokázal zakončit a oprávněně se tak sám na sebe zlobí.
34:47
Pešek hned dvakrát po sobě sám uniká do šance a střílí na bránu. Bohužel hostující gólman byl ve střehu a gól tedy nepadá.
32:30
Suchý po nahrávce Slámy střílí na bránu, bohužel příliš vysoko.
32:08
I v takto malém počtu se domácí stále snaží aktivně napadat.
30:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Jan Mazur (1:2).
30:49
Přesto, že se přesilovka zdála poměrně pomalejší, hostům se podařilo vstřelit branku.
29:26
Uvidíme jestli bude druhá přesilovka hostí úspěšnější.
29:10
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
28:45
Souboj mimo dění hry, který Kocour neustál a padá. Hrdinsky se ale vzápětí zvedá.
27:22
Rezek právě nahrál hostům.
24:54
Domácí v plném počtu!
23:33
Přesilovka hostí zatím není příliš povedená. Zatím pouze jedna střela na bránu, kterou Frühbauer chytá.
23:10
Sláma v úniku během oslabení, bohužel však padá a dostává se tedy pouze kousek za polovinu.
22:54
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
21:34
Rezkovi právě utekl nešťastně balónek, čehož okamžitě využil hostující hráč. Štěstí zatím stojí při domácích a gólová šance z toho tedy nebyla.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině domácí 5: hosté 11.
19:58
Po dlouhé přihrávce Rezka přes celé hřiště se Pešek pokusil v posledních vteřinách protlačit míček do brány. Hostující gólman ale chytá.
19:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Dalibor Repček (1:1).
19:00
Hosté střílí svůj první gól a je tedy vyrovnáno.
18:05
Domácí přes veškerou snahu spíše brání než útočí. Ale není se čemu divit, hosté přijeli v téměř dvojnásobném počtu.
15:30
Kučera po náhravce od Zmrhala zkouší pozornost hostujícího gólmana. Ten je bohužel připraven a chytá.
13:40
Pešek s Kučerou v krásné šanci po úniku z obranné poloviny domácích. Bohužel gól nepadá.
12:07
Rezek se dostal do potíží při bránění za domácí brankou. Přesto, že se hosté dostali k míčku, nepovedlo se jim vytvořit v bezprostřední blízkosti branky žádnou větší šanci.
09:56
Rozehrávka Opavy z rohu za domácí brankou vypadala nebezpečně, ale gólová šance z toho neplyne.
09:11
Kocour právě velmi pomohl domácímu týmu, když zneškodnil šanci hostí před brankou.
07:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Tomáš Pešek (1:0).
05:57
Domácí právě díky svému obětavému bránění překazili šanci hostí, kteří se několikrát pokusili dorazit míček do brány.
05:01
Domácím se zatím příliš nedaří vymanit se ze své obranné poloviny.
03:48
Opava se dostává do šance, Frühbauer ale střelu vyráží a zachraňuje tak domácí tým.
01:35
Na úvod oba týmy začínají vlažně a především domácí tým bude muset šetřit své síly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Jan Mazur, Karel Boželník, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Petr Liška, Tomáš Rezek, Patrik Kučera, Tomáš Pešek, Jakub Kocour
00:00
Dobrý den, vítáme Vás na dalším domácím utkání celku TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Dnes domácí změří své síly s týmem S.K. P.E.M.A. OPAVA. Přejeme příjemnou zábavu.