1:1
2:1
7:1
- : -
branky (asistence): 08:20 Jan Hála (David Novák), 32:03 David Novák (Albert Vocel), 39:36 Jiří Kofránek, 49:49 Mario Cedrych (Martin Cieslar), 50:35 Aleš Tůma (David Novák), 50:46 Mario Cedrych (Jan Hála), 51:38 Aleš Tůma (Hieu La Ngoc), 58:12 Jan Hála (Aleš Tůma), 58:40 Martin Cieslar (Hieu La Ngoc), 59:11 Jan Hála (Aleš Tůma)
branky (asistence): 09:31 Tomáš Vintr (Jakub Lisý), 38:39 Jan Bambas (Jan Štercl), 48:26 Oliver Hradický (Jan Štercl)

Florbalová akademie MB "A" - Start98 Praha-Kunratice B 10:3
9. Jan Hála, 33. David Novák, 40. Jiří Kofránek, 50. Mario Cedrych, 51. Aleš Tůma, 51. Mario Cedrych, 52. Aleš Tůma, 59. Jan Hála, 59. Martin Cieslar, 60. Jan Hála - 10. Tomáš Vintr, 39. Jan Bambas, 49. Oliver Hradický; rozhodčí: Martin Jirka - Tomáš Badin; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Petr Bárta 29 - Martin Novotný 22; po třetinách: 1:1, 2:1, 7:1;
60:00
Komentář domácího trenéra, pana Radko Haška: První třetina byla z našeho pohledu laxní, ale především ve třetí třetině se naše hra zvedla a útočnost nás dovedla k vítěznému konci. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely celkem: domácí - 32, hosté - 32
60:00
Komentář hostujícího trenére, pana Jana Svobody: První dvě třetiny v poklidném tempu, soupeř byl ale po celý zápas lepší v útočném pásmu a proměňoval své šance. Gratuluji soupeři a děkuji.
60:00
Střely po 3.třetině: domácí - 16, hosté - 9
60:00
59:31
Vintrova střela končí za mantinelem.
59:11
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval Aleš Tůma (10:3).
58:40
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Martin Cieslar, asistoval Hieu La Ngoc (9:3).
58:40
Nenápadná backhendová střela Cieslara přeskakuje Novotného.
58:12
58:12
Hála střelou z první navyšuje skóre domácích.
57:20
Svobodovu střelu kryje zakleknutý Kofránek.
57:18
Cieslar si pomohl nedovoleným zákrokem, rozehrávat budou Kunratice.
56:48
Nádhernou souhru mezi boleslavskými hráči ukončuje připravený Novotný.
55:31
Chodl se snaží procpat podél mantinelu, toho však blokuje La Ngoc.
54:07
Důležitý zákrok Novotného po Hálově střele.
51:38
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
51:38
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Aleš Tůma, asistoval Hieu La Ngoc (7:3).
51:38
Po sérii 3 domácích gólů si hosté berou timeout.
50:46
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Mario Cedrych, asistoval Jan Hála (6:3).
50:46
Uběhlo pár vteřin a Boleslav dává další gól.
50:35
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Aleš Tůma, asistoval David Novák (5:3).
50:35
Kunratice se moc na boleslavské polovině neohřáli a jejich chybu trestá Tůma po přihrávce Nováka.
49:49
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Mario Cedrych, asistoval Martin Cieslar (4:3).
49:49
Cedrychova dělovka prosvištěla až za záda Novotného.
48:26
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Oliver Hradický, asistoval Jan Štercl (3:3).
48:26
Kunratice se dostávají na boleslavskou polovinu, Hradiského střela končí v síti.
47:14
Chodlovu dělovku kryje Bárta.
45:45
Vocel trefuje boční síť.
44:44
Cieslar našel krásnou přihrávkou Cedrycha, ten trefuje soupeře.
41:27
Po tvrdém souboji Hály s Chodlem, končí druhý jmenovaný za mantinelem.
39:36
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jiří Kofránek bez asistence (3:2).
39:36
Po krásné otočce Kofránka končí jeho střela v soupeřově brance.
38:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Bambas, asistoval Jan Štercl (2:2).
38:39
Rozehrávka z rohu pro Kunratice končí v boleslavské síti.
36:47
Ani soupeřův dlouhán Vinter nepřekvapuje svou střelou dnes úspěšného Bártu.
36:23
Bárta posílá dlouhým výhozem Cieslara do gólové šance, střela mu ale nesedla.
35:48
Chodl přerušuje boleslavskou kombinaci za bránou.
34:55
Standardní situace Mladé Boleslavi, Hála netrefuje branku.
34:02
Navrátilovu střelu se štěstím vyráží Novotný.
32:03
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Albert Vocel (2:1).
32:03
Po chybném manévru hostí zachycuje balónek Novák, jeho střela končí v brance.
31:41
Bárta si připisuje další důležitý zákrok po střele Hradického.
30:52
Kofránek elegantní otočkou klidní boleslavskou hru.
29:14
Výborný zákrok Bárty proti nebezpečné střele.
26:35
Štercl trestá chybu domácích, střelu však blokuje domácí obránce.
25:28
Bambasova střela končí vysoko nad bránou.
23:00
Souhra Hála - Novák funguje dokonale. Novákova střela však nepřekvapila brankáře Novotného.
20:25
Krásnou souhru mezi boleslavskými hráči zakončuje Novák střelou backhandem ale jen mimo branku.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 6, hosté - 12
20:00
Hráči jsou připraveni, může začít 2. třetina.
20:00
16:32
Šikovu střelu po kombinaci s Lisým blokuje Novák.
15:20
Kunraticím se nedaří dostat z jejich obranného pásma.
14:20
Omlouváme se za menší technické problémy, a tím krátkou odmlku.
09:31
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Jakub Lisý (1:1).
08:20
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval David Novák (1:0).
08:20
Rychlá protiakce po výhozu Bárty. Novák na sebe natáhl soupeře a krásnou zadní přihrávkou servíruje Hálovi na gól,
08:10
Krásná kombinace mezi Lisým a Svobodou končí v rukách Bárty.
07:23
Kunratice teď mají více šancí, branku však zatím jen přestřelují.
06:28
Tůma se těžce zvedá po souboji se soupeřem na malém brankovišti.
04:25
Hála s Novákem rozehrávají standardní situaci, Nováku střelu kryje hostující obranný blok.
02:32
Vocelovu nepřesnou přihrávku zachycuje Svoboda, Bártu však tuto střelu chytá.
01:30
Mladá Boleslav drží své soupeře v jejich obraném pásmu.
01:00
Novákovu střelu ze středu vyráží Novotný.
00:01
Úvodní bule pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Tomáš Badin.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Filip Chodl, Jan Svoboda, Jakub Musílek, Tomáš Vintr, Jakub Lisý
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB "A": brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Aleš Tůma, David Novák, Albert Vocel, Jan Hála, Michal Macků
00:00
Hezký podvečer, vážení diváci. Vítáme vás u dnešního online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Kunraticemi.