4:2
7:5
1:2
- : -
branky (asistence): 01:23 Pavel Bartoš (Michal Chocholouš), 01:54 Jakub Boček (Matěj Boček), 08:14 Jakub Boček (Matěj Boček), 17:18 Tomáš Straka (Jakub Hromada), 25:42 Jakub Boček, 27:04 Albert Zikmund (Jakub Mucha), 27:18 Jan Kalenda, 28:32 Matěj Boček (Jakub Boček), 29:55 Pavel Bartoš (Michal Chocholouš), 30:49 Jakub Boček (Jakub Hromada), 36:30 Albert Zikmund (Jakub Mucha), 51:05 Pavel Bartoš (Tomáš Zahradník)
branky (asistence): 10:12 Jan Hadrava (Jan Balvín), 11:30 Jan Hadrava (Vojtěch Petr), 23:25 Jan Hadrava (Vojtěch Petr), 33:05 Dominik Vorlíček (Tomáš Leipner), 34:31 Tomáš Leipner, 37:54 Jan Hadrava, 38:53 Adam Nolč (Antonín Merta), 50:34 Jan Hadrava (Adam Nolč), 53:09 Jan Hadrava

BLACK ANGELS B BENFICA - Kanonýři Kladno B 12:9
2. Pavel Bartoš, 2. Jakub Boček, 9. Jakub Boček, 18. Tomáš Straka, 26. Jakub Boček, 28. Albert Zikmund, 28. Jan Kalenda, 29. Matěj Boček, 30. Pavel Bartoš, 31. Jakub Boček, 37. Albert Zikmund, 52. Pavel Bartoš - 11. Jan Hadrava, 12. Jan Hadrava, 24. Jan Hadrava, 34. Dominik Vorlíček, 35. Tomáš Leipner, 38. Jan Hadrava, 39. Adam Nolč, 51. Jan Hadrava, 54. Jan Hadrava; rozhodčí: Jan Brak - Michal Kokeš; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; diváků: 2; zásahy brankářů: Petr Kabelka 20 - Oleg Dejnega 23; po třetinách: 4:2, 7:5, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Pavlíka: "Utkání nám vyhrála 3. řada, která na půl plynu degradovala soupeře v každém střídání. Bohužel celkový výkon je mizerný, protože se vždy přizpůsobíme hře soupeře. Jsme rádi za 3 body. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
Komentář trenéra hostí Olega Dejnega: "Utkání jsme si prohráli ve 2. třetině, soupeři gratulujeme k vítězství. Přejeme hezké svátky.
60:00
59:41
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B BENFICA neproměnil Tomáš Straka.
59:41
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hra rukou.
58:22
Timeout Kanonýři Kladno B
58:22
Kladno rovnou po timeoutu nastupuje do power play bez golaman
53:09
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hadrava bez asistence (12:9).
51:05
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Tomáš Zahradník (12:8).
50:34
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hadrava, asistoval Adam Nolč (11:8).
49:39
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře.
47:02
Druhé oslabení domácích
46:51
Vyloučen hráč Albert Zikmund družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
38:53
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Adam Nolč, asistoval Antonín Merta (11:7).
38:53
Kladno se několika rychlými goly vrací do hry. Domácí by měli zabrat
37:54
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hadrava bez asistence (11:6).
36:30
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Albert Zikmund, asistoval Jakub Mucha (11:5).
36:12
Vyloučen hráč Tomáš Leipner družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hra rukou.
35:17
Matěj Boček tvrdě posílá soupeře za mantinel
35:00
Leipner krásným obtočením okolo tyče překonává Kabelku v bráně domácích
34:31
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Leipner bez asistence (10:5).
33:05
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Tomáš Leipner (10:4).
31:43
První oslabení domácích je tady
31:31
Vyloučen hráč Marek Švagr družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:49
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (10:3).
30:30
Kuba Boček byl při útočné akci ošklivě osekán do holeně. Hraje však dál
29:55
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Michal Chocholouš (9:3).
29:23
Domácí tým dnes předvádí skvělou hru. Velkou mírou se na golovém výsledku podílí juniorští hráči
28:32
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (8:3).
27:18
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jan Kalenda bez asistence (7:3).
27:18
Black Angels vrací úder
27:04
26:35
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B BENFICA neproměnil Jakub Hromada.
26:35
Vyloučen hráč David Sachr družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za blokování hokejky.
26:35
První nájezd utkání
25:42
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Boček bez asistence (5:3).
23:25
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hadrava, asistoval Vojtěch Petr (4:3).
21:05
Tým kanonýrů z Kladna je v začátcích druhé třetiny aktivnější.
20:00
20:00
17:40
Mladé pušky z juniorské KB ligy dnes září
17:18
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Tomáš Straka, asistoval Jakub Hromada (4:2).
16:45
Hromada únikem z obranného pásma ohrozil svou střelou golmana, který byl k smůle domácích v pohotovosti
14:33
Přesilovka se domácím Black Angels vůbec nepovedla
12:14
Vyloučen hráč Antonín Merta družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:50
Domácím se nedaří reagovat na zvyšující se tempo hostů
11:30
10:12
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hadrava, asistoval Jan Balvín (3:1).
10:02
Tým hostů získal další šanci, když kapitán z obrany vykopl balonek do útočné poloviny.
08:33
Dvojčata Bočků opět ukazují své kvality
08:14
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (3:0).
05:56
Domácí jsou dnes tím lepším týmem na hřišti. Snad jim to vydrží
04:50
Kladenský tým vytvořil úžasnou šanci, ze které nedokázal vytěžit potřebnou branku
02:35
Domácí tým krásnými akcemi na jeden dotyk dvakrát překonává obranu soupeře a přesně zakončuje.
01:54
01:23
01:00
Zápas zatím probíhá ve velice poklidném tempu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Michal Kokeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Oleg Dejnega; hráči v poli: Vít Bednář, Tomáš Leipner, Adam Nolč, David Sachr, Jan Novák
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Michal Svoboda, Jakub Mucha, Marek Švagr, Albert Zikmund, Jaromír Sedmík