1:1
3:0
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 02:35 Jaromír Filip (Štěpán Lhoťan), 07:46 Ondřej Miškov (Štěpán Lhoťan), 16:26 Jaromír Filip (Štěpán Lhoťan), 38:29 Jaromír Filip (Jan Šulavík), 42:55 Ondřej Miškov (Jaromír Filip), 48:36 Jakub Mičlo (Jan Pavlica), 49:42 Ondřej Miškov (Tomáš Zakopčan)
FBS Olomouc
branky (asistence): 10:35 Daniel Tichý (Jan Konečný), 35:03 Filip Sklenovský (Jan Roletzký)

FBC ORCA KRNOV - FBS Olomouc 7:2
3. Jaromír Filip, 8. Ondřej Miškov, 17. Jaromír Filip, 39. Jaromír Filip, 43. Ondřej Miškov, 49. Jakub Mičlo, 50. Ondřej Miškov - 11. Daniel Tichý, 36. Filip Sklenovský; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 2:3 + Daniel Tichý 10; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Jan Chrást 20 - Jan Šauer 18; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:0;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů, Lukáše Rubína: Domácí nás potrestali svou produktivitou a zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeři a divákům za zápas a přejeme jim hodně štěstí do zbytku sezóny.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Matušinského: Tým Olomouce nás překvapil svou dobrou hrou, která neodpovídá jejich postavení v tabulce. Dvě třetiny s námi hráli vyrovnaný zápas, který se zlomil až naši produktivitou ve třetí třetině. Kluci to odedřeli a s nasazením jsem spokojen. Děkujeme divákům a soupeři a přejeme jim šťastnou cestu domů.
59:28
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
59:28
Na tresnté je opět Honza, jen teď trochu jiný, který zcela zbytečným zákrokem v závěru hodil za manťák koho jiného, než mladšího méně úspěšného z bratrů Fňukal - Dominika.
56:26
Honza Šulavík vyletěl z trestné lavice jak hurikán a měl dvě dobré příležitosti. K jeho smůle ale neskóroval - tedy aspoň ne na hřišti.
54:20
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
54:20
Honzo Honzo pojďte k nám. A Honza Šulavík si přišel sednout na trestnou lavici.
53:42
Krnov má hru pod kontrolou. I přes to se hraje ve vysokém tempu.
49:42
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Tomáš Zakopčan (7:2).
49:42
Dvě branky rychle za sebou. Nejprve se od nohy Jakuba Mičla odrazila střela do branky soupeře a následně vybojoval v rohu míček Tomáš Zakopčan, který ho předložil Mišákovi do jednoduché pozice před brankou.
48:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Mičlo, asistoval Jan Pavlica (6:2).
44:18
Dominik Fňukal po třicetimetrovém sprintu svedl i souboj a k překvapení všech neskončil na zemi jen on, ale i protihráč a bylo písknuto buly.
42:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (5:2).
42:55
Tak Kazimír Filipi si připisuje i asistenci v přesilové hře.
41:41
Vyloučen hráč Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 10 minut za nesportovní chování.
41:41
Vyloučen hráč Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování.
41:41
Daniel Tichý zaklepal na čelo a to neměl dělat.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: FBC ORCA KRNOV: 7, FBS Olomouc: 7
38:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Jan Šulavík (4:2).
38:29
Jaromír Filip jako za mlada utekl všem přes celé hřiště a v situaci jednavejedna překonal brankáře hostů malým lobíkem :)
35:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Filip Sklenovský, asistoval Jan Roletzký (3:2).
35:03
Filip Sklenovský snižuje po krosové přihrávce.
34:14
Díky obětavosti domácích zůstala přesilovka nevyužita.
32:14
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
32:14
Hráč hostů, přepadl zcela sám na střídačku domácích a asi tam byly nějaké ty věci, jelikož si Jarcek posedí za nesportovní chování.
31:00
Jaromír Filip trefuje tyč ze své typické pozice.
28:14
Jakub Mičlo si teď mohl vybrat jednoho ze dvou volných hráčů před brankou, ale bohužel se opět snažil zakončit sám, což v Divizi není tak jednoduché.
26:52
Hraje se v mnohem vyšším tempu, než ve včerejším zápase s Brnem.
23:12
Hosté mají aktuálně problém s rozehrávkou. Krnovská Orca moc prostoru hostům nedává.
21:17
Matěj Krvač teď předvedl výborný obranný zákrok, když zlikvidoval přečíslení Olomouce.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: FBC ORCA KRNOV: 8, FBS Olomouc: 7
18:23
Vyloučen hráč Vojtěch Blana družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
16:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Štěpán Lhoťan (3:1).
16:26
Štěpík Lhoťan sám před brankářem netrefil míček, ten se mu od nohy odrazil k Jardovi a ten se z těchto pozic nemýlí. Štěpík tak zacvaká do motivačního za hattrick přihrávek ;)
10:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Daniel Tichý, asistoval Jan Konečný (2:1).
10:35
Tichý snižuje po krásné kličce a následné střele na vzdálenější tyč.
09:36
Hra je zatím vyrovnaná, rozhoduje efektivita v zakončení.
07:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Štěpán Lhoťan (2:0).
05:26
Pěkná kombinace první lajny domácích, ale hostující brankář střelu Miškova chytá.
04:37
Brněnská posila v bráně Krnova si připisuje první důležitý zákrok.
02:35
02:35
Hosté ztrácejí míček na půlce a Štěpán Lhoťan si připisuje nejlehčí možné áčko, jelikož se poprvé trefuje Jaromír Filip.
01:33
První střela domácích míří cca 5 metrů nad branku soupeře.
00:15
Utkání nám právě začalo a zatím hrají na míčku pouze hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Daniel Mikeška, Jan Roletzký, Patrik Liška, Ondřej Šiška, Filip Sklenovský
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Adam Juřina, Štěpán Lhoťan, Jan Valočík, Ondřej Miškov, Jaromír Filip