0:5
1:1
4:5
- : -
branky (asistence): 28:35 Jiří Křesák, 41:43 Jiří Křesák (Vladimír Lešek), 48:38 Lukáš Teska (Pavel Řeřicha), 55:33 Pavel Řeřicha (Jiří Křesák), 56:16 Michal Cigánek
branky (asistence): 00:49 Luboš Čuka (vlastní branka), 05:14 Jakub Kofroň (Daniel Bořetický), 07:27 Jan Buhr (Martin Pešava), 09:11 Jakub Kofroň (Petr Jonáš), 18:28 Daniel Bořetický (Jakub Kofroň), 33:43 Jan Buhr (Jakub Kofroň), 40:06 Petr Kučera (Tomáš Jelínek), 49:20 Jakub Kofroň (David Brtnický), 57:18 Daniel Brtnický (Tomáš Jelínek), 57:25 Petr Kučera (Tomáš Jelínek), 58:17 Petr Kučera (Daniel Brtnický)

FBC Sokol Písek - FBK Piráti Sokol Chrudim 5:11
29. Jiří Křesák, 42. Jiří Křesák, 49. Lukáš Teska, 56. Pavel Řeřicha, 57. Michal Cigánek - 1. Luboš Čuka, 6. Jakub Kofroň, 8. Jan Buhr, 10. Jakub Kofroň, 19. Daniel Bořetický, 34. Jan Buhr, 41. Petr Kučera, 50. Jakub Kofroň, 58. Daniel Brtnický, 58. Petr Kučera, 59. Petr Kučera; rozhodčí: František Janda - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Martin Hrubec 6, Robert Veselý 10 - Jakub Víšek 39; po třetinách: 0:5, 1:1, 4:5;
60:00
Komentář trenéra Písku. Nevydařená první třetina určila průběh utkání. Od druhé části jsme zvýšili střeleckou aktivitu, ale produktivita byla na straně hostů. Gratuluji soupeři a přejeme hodně štěstí.
60:00
Komentář trenéra Chrudimi: Celý tým dnes hrál podle pokynů trenéra a za vítězstvím jsme došli poctivou cestou. Gratulujeme mladíčkovi Jelínkovi za úspěšný debut v divizi. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v nadcházející části soutěže
60:00
58:17
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Brtnický (5:11).
57:25
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Tomáš Jelínek (5:10).
57:18
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Tomáš Jelínek (5:9).
56:16
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
56:16
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michal Cigánek bez asistence (5:8).
55:33
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha, asistoval Jiří Křesák (4:8).
52:00
Písečtí sice zvýšili střeleckou aktivitu, ale jsou produktivní asi jako ekonomika Arménie
51:26
Vyloučen hráč David Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:26
Šance pro Chrudim - David Brtnický míří na trestnou
49:20
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval David Brtnický (3:8).
48:38
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lukáš Teska, asistoval Pavel Řeřicha (3:7).
48:38
Otočili jsme přesýpací hodiny a teď se to sype do chrudimské branky
41:43
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vladimír Lešek (2:7).
40:06
40:00
40:00
37:00
Zdravíme havlíčkobrodskou tahounku písecké házené!
33:43
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Buhr, asistoval Jakub Kofroň (1:6).
28:35
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Jiří Křesák bez asistence (1:5).
28:35
Strakonice zvedají písecký prapor aneb Křesi pálí vostrými!
27:00
Na píseckých hráčích je vidět, že chtěji, opravdu hodně chtěji, ale je to marný, je to marný, je to marný...
20:00
20:00
18:28
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jakub Kofroň (0:5).
18:28
Střídání brankáře. Nový brankář Robert Veselý družstva FBC Sokol Písek
18:28
Chrudim trestá Řéřovo dřevorubecké choutky
17:48
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
17:48
Řéřa si zahrál na d'Artagnana (pro Kubu Mikeše "dartaňan") a jde si nabrousit kord na trestnou
13:53
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za vysoká hokejka.