2:2
1:3
6:1
- : -
branky (asistence): 18:18 Radim Křinka (Tadeáš Knížek), 18:24 Ladislav Jezdinský (Radek Mareš), 30:02 Jan Školník (David Verunáč), 40:41 Ladislav Jezdinský (David Verunáč), 47:16 Tadeáš Knížek (Radim Křinka), 51:25 Jan Školník (Ladislav Jezdinský), 57:32 Radim Křinka, 58:35 Jan Pozler (Jan Školník), 59:34 Ladislav Jezdinský (David Verunáč)
branky (asistence): 08:53 Štěpán Raiter (Kryštof Šimek), 17:58 Ondřej Rychetník (Tomáš Koldinský), 23:35 Tomáš Pokorný (David Šimeček), 27:56 Tomáš Pokorný (Tomáš Matys), 38:26 Jonáš Mikšovský (Marek Čížek), 46:22 Jonáš Mikšovský (Marek Čížek)

Orel Přelouč - FbC Innebandytos Hradec Králové 9:6
19. Radim Křinka, 19. Ladislav Jezdinský, 31. Jan Školník, 41. Ladislav Jezdinský, 48. Tadeáš Knížek, 52. Jan Školník, 58. Radim Křinka, 59. Jan Pozler, 60. Ladislav Jezdinský - 9. Štěpán Raiter, 18. Ondřej Rychetník, 24. Tomáš Pokorný, 28. Tomáš Pokorný, 39. Jonáš Mikšovský, 47. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Michal Měsíček - Kateřina Hátlová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Udatný 13, Vladimír Tyller 12 - David Šimeček 14; po třetinách: 2:2, 1:3, 6:1;
60:00
59:59
Nejlepší hráč zápasu :Hosté č. 22 Sytný Patrik. Domácí č. 56 gólman Tyller Vladimír.
59:59
Komentář trenéra hostí Jeronýma Žížky :Děkujeme soupeři za utkání, chtěl vyhrát více a zaslouženě se tak stalo. Komentář trenéra domácích Přemysla Bulíčka: O výsledku dnešního utkání rozhodlo posledních deset minut třetí třetiny. Domácí byli hladovější.
59:59
Střely ve třetí třtině 11:13.
59:34
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval David Verunáč (9:6).
58:35
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval Jan Školník (8:6).
57:32
Timeout FbC Innebandytos Hradec Králové
57:32
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka bez asistence (7:6).
51:25
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Školník, asistoval Ladislav Jezdinský (6:6).
47:16
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tadeáš Knížek, asistoval Radim Křinka (5:6).
46:22
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Marek Čížek (4:6).
41:06
Vyloučen hráč Tomáš Matys družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
37:50
Vyloučen hráč Josef Samek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
30:02
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Školník, asistoval David Verunáč (3:4).
27:56
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Tomáš Matys (2:4).
23:35
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval David Šimeček (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 6:6.
18:24
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Radek Mareš (2:2).
18:18
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Tadeáš Knížek (1:2).
17:58
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Ondřej Rychetník, asistoval Tomáš Koldinský (0:2).
08:53
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Štěpán Raiter, asistoval Kryštof Šimek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Innebandytos Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Štěpán Raiter, Tomáš Koldinský, Ondřej Rychetník, Kryštof Šimek, Filip Hušek
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Tomáš Udatný; hráči v poli: Josef Samek, David Verunáč, Jiří Maček, Radek Mareš, Miloš Kot