1:0
4:2
0:3
0:1
branky (asistence): 13:31 Milan Buřič (Petr Diviš), 27:52 František Zajíc (Matěj Doubek), 29:30 Matěj Doubek (Lukáš Plzák), 30:58 Tomáš Krátoška (Lukáš Plzák), 36:56 Milan Buřič (František Zajíc)
branky (asistence): 25:34 Jiří Boštík (Ondřej Háp), 32:24 Ondřej Háp (Jiří Hubinka), 40:37 Štěpán Švec (Matěj Stejskal), 54:29 Jiří Hubinka (Jiří Boštík), 59:27 Jiří Hubinka (Štěpán Švec), 62:14 Jiří Boštík (Jiří Hubinka)

Pacovští Honzíci - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 5:6p
14. Milan Buřič, 28. František Zajíc, 30. Matěj Doubek, 31. Tomáš Krátoška, 37. Milan Buřič - 26. Jiří Boštík, 33. Ondřej Háp, 41. Štěpán Švec, 55. Jiří Hubinka, 60. Jiří Hubinka, 63. Jiří Boštík; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Máca 37 - Tomáš Doubek 33; po třetinách: 1:0, 4:2, 0:3, 0:1;
62:14
62:14
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Jiří Hubinka (5:6).
62:14
Vyjádření trenéra hostí: Po špatném začátku jsme se ve 3. třetině zvedli a dokázali zápas dotáhnout. Děkujeme soupeři.
62:14
Vyjádření trenéra domácích: Utkání jsme měli až do 3. třetiny pod kontrolou a poměrně dobře bránili, ale v závěru se projevila absence řady hráčů, zranění a v posledních minutách jsme už jen šlapali vodu a soupeř nás přitlačil před naší bránu. Po nedůrazech v brankovišti jsme si nechali si pak nechali zbytečně utéct 2 body.
60:00
60:00
59:27
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Štěpán Švec (5:5).
59:27
Hosté se opět prosazují po závaru před brankou domácích.
57:46
Timeout Pacovští Honzíci
54:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Jiří Boštík (5:4).
54:29
Hosté se opět prosazují z dorážky a to brankou hráče Jiřího Hubinky.
47:12
Domácí se ubránili i druhé přesilovce hostí.
45:12
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
40:37
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Matěj Stejskal (5:3).
40:37
Hráč hostí Štěpán Švec se prosazuje střelou od pravého mantinelu.
40:00
40:00
36:56
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval František Zajíc (5:2).
36:56
Milan Buřič vypíchl balonek hráči hostí, ťukl si s Fandou Zajícem a brankaři Litomyšle nedal šanci střelou pod horní tyč.
34:58
Domácí bez větších obtíží ubránili přesilovku hostí.
32:58
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
32:24
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jiří Hubinka (4:2).
30:58
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Lukáš Plzák (4:1).
30:58
Čtvrtá branka domácích padá po kombinaci nahrávajícího Lukáše Plzáka a střílejícího Tomáše Krátošky.
29:30
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Lukáš Plzák (3:1).
29:30
Matěj Doubek dává třetí branku domácích, kdy se krásně trefil pod horní tyč.
27:52
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Matěj Doubek (2:1).
27:52
Domácí bleskově využívají přesilovku, kdy se po asistenci Matěje Doubka prosazuje Fanda Zajíc.
27:35
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:34
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Ondřej Háp (1:1).
25:34
Hráč hostí Jiří Boštík se prosazuje z dorážky.
24:30
Celek hostí je ve druhé třetině aktivnějším týmem.
23:14
Hráč domácích Tomáš Krátoška #29 pobavil svým lachtaním skokem stolek pořadatelů.
20:00
20:00
13:31
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Petr Diviš (1:0).