2:3
3:0
5:2
- : -
branky (asistence): 14:41 Vítek Moučka (Jiří Beck), 18:42 Ivan Petr (David Nesnídal), 27:37 David Nesnídal (David Jurášek), 29:59 Ondřej Štifter, 38:43 Ondřej Štifter (Jakub Wágner), 50:28 Ivan Petr (Jakub Wágner), 55:43 Jakub Wágner (David Jurášek), 56:02 Ondřej Dušek (Ondřej Štifter), 57:19 Ondřej Štifter (Matěj Hojdar), 59:13 Matěj Hojdar (Ondřej Štifter)
branky (asistence): 06:46 Martin Šimek (Kryštof Blažej), 11:20 Jakub Mulač (Petr Hromádko), 12:29 Kryštof Blažej (Martin Šimek), 53:15 Kryštof Blažej (Martin Poláček), 58:02 Petr Hromádko (Ondřej Erben)

FbK Olymp Praha - FbŠ Bohemians B 10:5
15. Vítek Moučka, 19. Ivan Petr, 28. David Nesnídal, 30. Ondřej Štifter, 39. Ondřej Štifter, 51. Ivan Petr, 56. Jakub Wágner, 57. Ondřej Dušek, 58. Ondřej Štifter, 60. Matěj Hojdar - 7. Martin Šimek, 12. Jakub Mulač, 13. Kryštof Blažej, 54. Kryštof Blažej, 59. Petr Hromádko; rozhodčí: Patrik Šaroch - Petr Herman; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Dvořák 37 - Stanislav Martínek 37; po třetinách: 2:3, 3:0, 5:2;
60:00
A je po zápase. Domácí Olymp nakonec dle papírových předpokladů zvítězil, tyto 3 body se však nerodily lehce. STŘELY NA BRANKU VE 3. ČÁSTI: Olymp: 17, Bohemians:9
60:00
Komentář trenéra hostů: "Bohužel jsme neudrželi výkon z první třetiny a i proto jsme prohráli. Soupeři díky za zápas." Komentář trenéra domácích: "Prospali jsme začátek utkání, trochu promíchali sestavu a následně již byl zápas v naší režii. Rozhodující byl gól v oslabení, který naší hru uklidnil. Soupeří díky za zápas."
60:00
59:13
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Ondřej Štifter (10:5).
59:13
MATĚJ HOJDAR DÁVÁ GÓÓÓÓÓL !!!
59:00
Poslední minuta hry, již se jen dohrává.
58:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Ondřej Erben (9:5).
58:02
Ještě gól ale vstřelit Bohemka dokázala.
57:19
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Matěj Hojdar (9:4).
57:19
Bohemka asi rezignovala. Během minuty dostala tři góly a je po zápase.
56:02
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Dušek, asistoval Ondřej Štifter (8:4).
56:02
O 19 sekund později naprosto stejná akce jen v podání jiných hráčů. Zpoza branky poslal Štifter přihrávku, kterou do branky dopravil Dušek.
55:43
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval David Jurášek (7:4).
55:43
Zpoza branky poslal Jurášek přihrávku, kterou si našel Wágner a je to 7:4
55:00
Pět minut do konce. Olymp drží vedení a pokud se hra výrazně nezmění, pravděpodobně ho i udrží.
53:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Martin Poláček (6:4).
53:15
Bohemka se po dlouhé době dostala do útoku. Obrana Olympu opět nedůrazná a je z toho gól na 6:4
51:46
Jurášek vyslal Petra do úniku. Petr ani podruhé sám proti gólmanovi neuspěl.
50:28
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jakub Wágner (6:3).
50:26
Wágner se na středu zmocnil míčku, dokázal se vytočit a vystřelit. Petr před brankou jeho střelu tečl a máme z toho další gól - 6:3
50:12
Wágnerova střela od mantinelu vyprášila Martínkovi chráníče.
49:35
Hojdar dostal těžkou přihrávku, přesto dokázal zpracovat a zakončit. Bohužel těsně vedle.
46:35
Přesilovky dnes moc nejdou ani jednomu týmu, žádná výraznější šance z toho nebyla a Bohemka je kompletní.
44:35
Trestné střílení družstva FbK Olymp Praha neproměnil Ivan Petr.
44:35
Vyloučen hráč Ondřej Erben družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:35
Až teď - obránce Bohemky vytáhl z brankoviště balonek vysokou hokejkou a pojede se nájezd.
44:35
Petrovi nájezd nevyšel podle přestav a tak uvidíme přesilovou hru.
44:00
čas běží... na hřišti kromě řady nepřesností nic zajímavého.
41:29
Dušek se na středu hřiště dostal k pěkné střele, gólman Bohemky chytá.
40:15
Třetí část začala 9 vteřin pokračující výhodou Bohemky, nyní opět hrajeme 5 na 5.
40:00
40:00
Ve druhé třetině Olymp přidal na rychlosti a otočil vývoj utkání. STŘELY NA BRÁNU VE 2. ČÁSTI: Olymp: 18, Bohemians: 12
40:00
38:43
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Wágner (5:3).
38:43
Wágner zachytil přihrávku, vyslal do úniku Štiftera, který svůj nájezd na brankáře proměnil. Olymp v oslabení odskakuje na rozdíl dvou branek.
38:09
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
38:09
Moučka přibrzdil unikajícího protihráče a půjde si za to posedět na trestnou.
37:52
Štifter našel před brankou Nesnídala, který trefil tyč!
37:25
Petr asi zapomněl přesnou mušku v šatně. Beck mu teď připravil dvě střely, ale ani jedna nenašla bránu.
36:22
Poláček utekl po mantinelu a jeho střela končí ránou do břevna.
33:15
Jurášek a po něm Petr měly střely z dobrých pozic. Brankář Martínek ale podržel svůj tým.
32:24
Domácí Olymp je po gólu při chuti a zamkl Bohemku na její polovině.
29:59
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter bez asistence (4:3).
29:59
Štifter obloučkem přehodil brankáře a i přes snahu dvou bránících hráčů míček doskákal až do branky. Olymp se ujímá vedení.
29:14
Havel si udělal prostor na středu a jeho střela jen těsně míjí branku.
27:37
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (3:3).
27:37
Nesnídal se hned zapojil do útočné akce a po Juráškově přiťuknutí vyrovnává skóre utkání.
27:07
Nesnídal zpět ve hře. Přesilovka Bohemky přinesla jen jednu střelu na branku.
26:00
Bohemians v přesilovce kombinuje na útočné polovině, ke střele to však nevede.
25:07
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
24:48
Nesnídal dnes na středu odvádí skvělou práci. V tomto zákroku to však podle rozhodčích přehnal a půjde si sednout na trestnou lavici. Bohemians pokračují ve výhodě.
23:42
Mulač důrazně zaparkoval Juráška pod mantinel. Po rozehrávce se hraje dál.
23:00
I začátek druhé třetiny je hodně opatrný. Více na míčku jsou však hosté.
20:00
20:00
První třetina končí. Bohemka byla hlavně v prvních minutách důraznější a asi po zásluze vede 2:3. Nechme se překvapit, s čím oba týmy nastoupí do druhé části. STŘELY NA BRÁNU: Olymp: 12 Bohemians: 20.
20:00
18:42
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Nesnídal (2:3).
18:42
Po velmi ospalé pasáži přichází Nesnídalova přesná přihrávka a Petr dostává Olymp do kontaktu. 2:3
15:31
Juráškova střela z dobré pozice letí hodně vedle.
14:41
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Vítek Moučka, asistoval Jiří Beck (1:3).
14:41
Dlouho to vypadalo, že přesilová hra nic nepřinese. Beckovu přihrávku však zužitkoval Moučka a upravuje skóre na 1:3
12:54
Vyloučen hráč Petr Nguyen družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:54
Čeká nás první přesilová hra, kterou si zahraje domácí Olymp. Uvidíme, zda se jim povede vrátit do utkání.
12:29
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Martin Šimek (0:3).
12:29
Domácí se nějak nemohou probudit. Nedůrazným bráněním nabídli soupeři další šanci a skóre se opět mění.
11:20
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Petr Hromádko (0:2).
11:20
Na druhé straně naopak prošla krosová přihrávka a Mulač díky tomu zvyšuje.
10:35
Nesnídal pěknou bekhendovou přihrávkou vyslal Petra, ten však na gólmana nevyzrál.
06:46
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Šimek, asistoval Kryštof Blažej (0:1).
06:46
Z ojedinělé šance padl gól a hosté se trošku nečekaně ujímají vedení.
05:32
Štifter teď šikovně objel branku a našel před ní Havla, ten však v dobré pozici netrefil branku.
03:00
Počáteční fáze utkání je z obou stran opatrná, ani jeden z týmů nikam nepospíchá.
00:05
Začíná nám souboj týmů z opačných konců tabulky. První Olymp hostí zatím poslední Bohemians. Uvidíme co utkání přinese.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Šaroch a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Jakub Mulač, Ondřej Erben, Petr Nguyen, Petr Hromádko, Martin Šimek
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil, David Nesnídal, David Jurášek