1:2
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 00:29 Petr Melník (Michal Sládek), 02:09 Martin Vichnar (Michal Sládek), 05:20 Martin Vichnar (Vojtěch Buřič), 13:12 Martin Vichnar (Michal Sládek), 27:03 Martin Vichnar, 32:18 Jan Pokorný (David Musil), 34:46 David Musil (Jan Pokorný), 39:59 David Musil (Vojtěch Mlnářík), 57:51 Vojtěch Mlnářík
branky (asistence): 34:11 Jakub Horáček (Patrik Vágner), 38:36 Vítězslav Matěj (David Konečný), 51:48 Vojta Zmrzlík (Vítězslav Matěj), 59:38 David Konečný (Adam Barbořík)

FBC Texas - Prague Tigers 9:4
1. Petr Melník, 3. Martin Vichnar, 6. Martin Vichnar, 14. Martin Vichnar, 28. Martin Vichnar, 33. Jan Pokorný, 35. David Musil, 40. David Musil, 58. Vojtěch Mlnářík - 35. Jakub Horáček, 39. Vítězslav Matěj, 52. Vojta Zmrzlík, 60. David Konečný; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2 + Vítězslav Matěj 10; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Martin Murín 34 - Filip Kulhánek 8, Pavel Dundr 9; po třetinách: 4:0, 4:2, 1:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostů Romana Janeby: Zápasy zde ve Stodole jsou poslední dobou rychlé. Minulý týden v páté minutě prasklo vodovodní potrubí, dnes jsme prohrávali 0:4 a bylo po zápase. Soupeř byl produktivnější. Dát ze 40 střel 4 branky je málo. Gratulujeme Texasu a děkujeme divákům.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Texas: 8, Prague Tigers 15.
60:00
Vyjádření trenéra domácích (který sám sebe nakonec na hřiště neposlal) Ladislava Hrmy: Nejdříve se omlouvám diváků i soupeři, že naše hra nebyla moc atraktivní, ale bohužel potřebujeme získávat body, tak jsme zvolili klasický beton, který nám přinesl úspěch. Velká poklona všem našim dvanácti hráčům včetně golmana, kteří nechali na hřišti vše. Přejeme soupeři hodně štěstí do zbytku sezóny a příjemné prožití svátků a šťastný nový rok.
60:00
Střely na branku celkem: Texas 26, Prague Tigers 38.
60:00
59:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Konečný, asistoval Adam Barbořík (9:4).
59:23
Romantická chvíle na hřišti: Šlehy se rozhodl pomazlit s rozhodčím.
57:51
Branku družstva FBC Texas vstřelil Vojtěch Mlnářík bez asistence (9:3).
57:51
Chybu obránců hostů před vlastní bránou využil Vojta Mlnářík.
56:13
Patrik Vágner před naprosto prázdnou bránou Texasu trefuje horní tyčku.
55:17
Hosté jsou v poslední době více na balonku, ale jejich střely končí mimo, nebo u brankáře Murína, případně jsou zblokovány.
54:28
Martin Vichnar si an půlce sebral balonek, ale v samostatném úniku na brankaře přestřeluje branku.
51:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Vítězslav Matěj (8:3).
51:48
Hosté využívají další přesilovku.
50:44
Texas sice není v oslabení tak aktivní, jak byli při svém Tigers, nicméně hosté svými střelami míří vysoko nad bránu, nebo do Texasanů.
50:17
Pytl přestřeluje branku.
49:55
Vyloučen hráč David Musil družstva FBC Texas na 2 minuty za blokování hokejky.
49:55
Texas si zahraje druhé oslabení, povede se Tigers opět proměnit?
49:21
Vágner se asi sto kličkami dostal až na půlku Texasu, ale před střelou mu balonek ujel.
46:49
Standardka Tigers před bránou Texasu, Hrycej však přestřeluje branku tak asi o metr.
45:34
Jakub Horáček dostal krosovou přihrávku od svého obránce, bohužel pro něj však nedokázal vystřelit z první a brankář Murín se tak stihl přemístit.
44:51
V šanci dva na jednoho opět Vojta Mlnářík a David Musil, tentokrát ale neúspěšní.
40:45
Jedna z otázek zodpovězena, Martin Piala je na hřišti.
40:00
40:00
Jak dopadne dnešní večerní utkání? Podaří se Texasu prolomit šňůru proher a získat konečně nějaké body? Dostane se do hry Martin Piala nebo dokonce trenér Ladislav Hrma? To vše a ještě více se dozvíte ve třetí třetině, nepřestávejte nás proto sledovat. ;-)
40:00
Prví vzkaz na FB máme od Davida Hlaváčka. Přál by si prý podepsané zápasové trenky od Martina Vichnara. A neprat prosím.
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Texas 10, Prague Tigers 15.
40:00
39:59
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Vojtěch Mlnářík (8:2).
39:59
Dva na jednoho se na druhý pokus prosazuje David Musil, když trefil balonek odražený o zadní mantinel po střele Vojty Mlnáříka.
39:18
Martin Hrycej v samostatném úniku nepřekonal brankáře Murína.
38:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval David Konečný (7:2).
38:19
Tigers se ve své přesilovce dostávají na rozdíl od Texasu i ke střelám. Zatím všechny Texas zblokoval.
36:58
Vyloučen hráč Vojtěch Buřič družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
36:58
Vojta Buřič se hned v prvním zápasu po dvou letech podívá i na trestnou lavici.
34:46
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Jan Pokorný (7:1).
34:46
Texas nečekal s odpovědí dlouho.
34:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Horáček, asistoval Patrik Vágner (6:1).
34:11
První gól Tigers vtřelil Horáček Jakub, ale jak nám sdělili rozhodčí, prý zajímavost do onlinu, byl to vlastní gól golmana Murína.
33:07
Kukačka právě vyslal Roberta Keila dlouhou přihrávkou vzduchem až k bráně soupeře. Balonek odkopl golman hostů, Robert pak do něj tvrdě narazil a odlítnul metr daleko.
32:18
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jan Pokorný, asistoval David Musil (6:0).
32:18
Ze standardky z pravého mantinelu se prosazuje Honza Pokorný.
31:34
Tomáš Pytl netrefil krásnou přihrávku od svého spoluhráče a pohrdl tak odkrytou brankou Texasu.
30:54
Karel Pernica se výběhem dostal na střed hřiště a do střely, domácí Texasané ale moc střel na svého brankáře nepustí.
29:35
David Musil a Robert Keil se dostali do situace dva na jednoho, David přihrával Robertovi před bránu, ten ale trefil jen ležícího brankáře Dundra.
28:46
Šlehy se dokonce zapojil i do bránění, což nevidíme příliš často. Jeho blok byl úspěšný.
27:03
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar z trestného střílení (5:0).
27:03
Nájezd za Texas jede Martin Vichnar.
27:03
Kuki se krásně prokličkoval až před bránu a vysloužil si nájezd pro Texas za faul od Tadeáše Brože.
25:38
Texas zatím likviduje všechny pokusy Tigers ze standartek.
23:02
Tigers začali Texas více napadat a Texasu to malinko dělá problémy v rozehrávce.
20:20
Muréna je evidentně v pořádku, Janča ho ošetřila dobře, protože právě skočil do střely, která mířila do prázdné brányTexasu.
20:00
20:00
Jak se vám líbila první třetina Texasu? Máte nějaké vzkazy pro hráče? Napište nám komentář pod příspěvek s onlinem na náš FB ;-)
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: Texas 8, Prague Tigers 8.
19:58
Texasu se teď e konci povedlo zblokovat několik standartek Tigers.
15:21
Na ploše v současné chvíli můžeme pozorovat naši blonďatou zdravotnici Janču Kadlecovou, která ochotně běžela ošetřovat Martina Murína. Podle našich informací Martinovi někdo dupnul na nohu. :-D Janča mu prý klidně půjčí své berle.
13:12
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar, asistoval Michal Sládek (4:0).
13:12
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Dundr družstva Prague Tigers
13:12
Nakonec se Texas přece jen prosazuje, když hattrick kompletuje Martin Šlehy Vichnar.
12:19
Ani druhá přesilovka ale Texasu příliš nevychází.
11:35
Počtově vyrovnaný stav na hřišti nám dlouho nevydržel a k předešlému provinilci, který si u nás stále odpykává desetiminutový osobní trest se připojuje další hráč, tentokrát za vrážení.
11:34
Vyloučen hráč Patrik Vágner družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:13
Přesilovka Texasu skončila. Nutno říci, že Prague Tigers celou dobu dobře a dost aktivně bránili.
09:02
Jak si Texas poradí se svou neoblíbenou přesilovkou? Zatím se do vyložené gólové šance nedostal.
08:13
Vyloučen hráč Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
08:13
Vyloučen hráč Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 10 minut za nesportovní chování.
07:45
Několik šancí za na obou stranách za sebou.
05:20
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar, asistoval Vojtěch Buřič (3:0).
05:20
Šlehy si potáhl balonek od pravého mantinelu až před brankáře soupeře a procpal ho těsně vedle tyčky.
04:33
Barbořík si doběhl až na střed hřiště skoro do velkého brankoviště Texasu, jeho střelu ale vyráží Martin Murín.
03:42
Tadeáš Brož v první větší šanci hostů přestřeluje vysoko bránu.
02:09
02:09
I u druhého gólu asistuje Michal Sládek, který přihrával ze středu hřiště Šlehymu, který od levého mantinelu opět trefuje z první.
00:29
Branku družstva FBC Texas vstřelil Petr Melník, asistoval Michal Sládek (1:0).
00:29
Texas jako první střílí gól po křižné přihrávce a střele z první.
00:22
O první střelu zápasu se postaral David Musil, brankář ale rukou vyrazil.
00:01
Na soupisce domácího týmu se mezi hráči objevuje i trenér Ladislav Hrma. Dostane se dnes na hřiště a zasáhne do zápasu? Sledujte nás i nadále a dozvíte se více ;-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Tadeáš Brož, Vítězslav Matěj, Michal Kovář, Martin Hrycej, Karel Pernica
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Martin Murín; hráči v poli: Jiří Petr, Michal Sládek, Petr Melník, Vojtěch Buřič, Martin Vichnar
00:00
Vítáme vás na utkání mezi celky FBC Texas a Prague Tigers. Tyto dva týmy se poprvé potkaly hned v prvním kole sezóny, ve kterém se Texasu podařilo Prague Tigers porazit, a to i s Milošem Tylem v sestavě. (Nevadí, že byl před zápasem ze zápisu vyškrtnut, na to se historie neptá...)