- : -
SK Jihlava
FBŠ Jihlava
SK Jihlava
branky (asistence): 02:16 Eva Mácová (Anna Běhounková), 02:38 Vanda Fidrmucová (Tereza Sedláčková), 09:31 Jana Pavlicová (Martina Svobodová), 18:37 Anna Běhounková (Kateřina Nováčková), 25:30 Jana Pavlicová (Tereza Češková), 27:29 Aneta Rozehnalová (Vanda Fidrmucová), 37:03 Tereza Sedláčková, 41:16 Aneta Rozehnalová (Tereza Sedláčková), 42:28 Kristýna Syslová (Jana Pavlicová), 43:26 Eva Mácová (Anna Běhounková), 57:03 Martina Svobodová (Tereza Slavíková)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 28:18 Šárka Jandová, 35:09 Zuzana Trávníková (Šárka Topičová)

SK Jihlava - FBŠ Jihlava 11:2
3. Eva Mácová, 3. Vanda Fidrmucová, 10. Jana Pavlicová, 19. Anna Běhounková, 26. Jana Pavlicová, 28. Aneta Rozehnalová, 38. Tereza Sedláčková, 42. Aneta Rozehnalová, 43. Kristýna Syslová, 44. Eva Mácová, 58. Martina Svobodová - 29. Šárka Jandová, 36. Zuzana Trávníková; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Ondřej Pech; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kateřina Nováčková 12 - Šárka Topičová 42; po třetinách: 4:0, 3:2, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenérky domácích (Dana Horníčková): Zápas nebyl moc v tempu. Daly jsme sice 11 gólů, ale měly jsme nato jich dát víc. Chvílemi jsme polevovaly v koncentraci, na což si musíme zítra dávat pozor. Vyrobily jsme cca 5 chyb během zápasu a dostaly z toho 2 góly, což je pozitivní. Škoda, že soupeř jen bránil. Děkujeme divákům i našim soupeřkám a těm navíc přejeme mnoho štěstí do dalších bojů.
59:58
Komentář hostujících (Zuzana Trávníková): Dnešní výkon byl o kousíček lepší než minulý, ale bohužel bez fyzičky to nejde. V první třetině jsme dostaly góly po dorážkách v předbrankovém prostoru, druhá třetina byla z naší strany podstatně lepší a ve třetí třetině už došly síly. Jediné co mohu vyzvdvihnout je bojovnost týmu a výborné zákroky golmanky, se kterou se tímto loučíme a přejeme jí hodně štěstí. Děkujeme soupeři za zápas.
59:00
Dění hry se opět přesunuje k bráně hostujících
57:03
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martina Svobodová, asistoval Tereza Slavíková (11:2).
48:03
FBŠ Jihlava se snaží dostat do útočné části výhozy, ale domácí hrají aktivně a nedávají hostujícím mnoho prostoru
45:35
FBŠ Jihlava se jen těžko dostává z tlaku domácích, SK Jihlava kontroluje hru
43:26
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eva Mácová, asistoval Anna Běhounková (10:2).
43:26
Po skvělé individuální práci Mácové se opět otřásla síť za Topičovou
42:28
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Jana Pavlicová (9:2).
41:16
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Rozehnalová, asistoval Tereza Sedláčková (8:2).
37:03
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková bez asistence (7:2).
37:03
Topičová měla nyní zakrytý výhled, toho využila Sedláčková, která míček dopravila za její záda
35:50
Ve druhé třetině se hraje převážně v obranném pásmu hostujících, kde hráčky domácího celku drží míček
35:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Trávníková, asistoval Šárka Topičová (6:2).
31:20
Střelu Mácové si Topičová pohlídala
30:00
Střela Korešové mířila nad bránu domácích
28:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Šárka Jandová bez asistence (6:1).
27:29
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Rozehnalová, asistoval Vanda Fidrmucová (6:0).
26:55
Hráčky SK Jihlava stupňují tlak na bránu hostujících
25:30
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Tereza Češková (5:0).
25:30
Pavlicová se vytočila z rohu a poslala míček za záda Topičové
24:34
Svobodová vyslala zajímavou střelu, trefila ovšem soupeřův blok
23:00
Váňová nyní vyzkoušela postřeh Nováčkové, ta si se střelou bez větších problému poradila
18:37
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková, asistoval Kateřina Nováčková (4:0).
09:31
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Martina Svobodová (3:0).