1:1
1:5
3:0
- : -
branky (asistence): 05:58 Linda Detková (Anna Bachratá), 28:24 Hana Štěrbová (Michaela Žáková), 41:24 Linda Detková (Veronika Pohlodková), 49:07 Linda Detková, 54:20 Aneta Vlachová (Nikola Domonkosová)
branky (asistence): 12:52 Tereza Baranová (Sabina Mátlová), 25:31 Monika Jahodová (Kateřina Slezáková), 26:15 Marie Halasová, 27:48 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová), 36:43 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová), 37:38 Pavla Manová (Veronika Martincová)

itelligence Bulldogs Brno - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  5:6
6. Linda Detková, 29. Hana Štěrbová, 42. Linda Detková, 50. Linda Detková, 55. Aneta Vlachová - 13. Tereza Baranová, 26. Monika Jahodová, 27. Marie Halasová, 28. Kateřina Slezáková, 37. Kateřina Slezáková, 38. Pavla Manová; rozhodčí: Matěj Otáhal - Petr Kadlec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Markéta Marková 6, Sabina Dvořáčková 4 - Anna Halasová 25; po třetinách: 1:1, 1:5, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Hály: Rozhodla druhá třetina a naše produktivita. Děkuji
60:00
Střely celkem: iBB: 30, ALI: 16.
60:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce 2/2: Ve 3. třetině jsme se nadechli k obratu, ale bohužel i díky vyloučení v závěru to alespoň na bod nestačilo. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí do zítřejšího zápasu.
60:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce 1/2: Chtělo by se říct, že soupeř dnes upletl z h...a bič, ale k zápasu přistoupil tak, aby ho vyhrál - my jsme k zápasu nastoupili tak, že si půjdeme zahrát. První dvě třetiny byly z našeho pohledu horor, soupeř výborně zakončoval z prostoru velkého brankoviště, kde jsme nedokázali pokrýt dorážející a nabíhající hráčky.
60:00
Střely ve 3.třetině: iBB: 9, ALI: 4.
60:00
59:00
Hosté v klidu drží míček, domácí nenapadají.
58:27
Žáková získala míček, ale nedokázala vystřelit.
57:56
Honcová nesmyslně fauluje na vlastní brankou a oslabuje tým v nejméně vhodnou dobu.
57:55
Vyloučen hráč Kateřina Honcová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:37
Aligátorky na míčku a drží ho v útočném pásmu.
56:25
Kombinace domácích končí střelou Domonkosové do tmy.
55:29
Volný úder před Dvořáčkovou končí nebezpečnou střelou.
55:01
Koláčková se srazila s Manovou, obě jsou už v na nohou a vypadá to, že i v pořádku.
54:21
Domonkosová pohotově vystřelila, Halasová vyrazila míček k Vlachové a ho dotlačila do branky.
54:20
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aneta Vlachová, asistoval Nikola Domonkosová (5:6).
53:51
Rozhodčí nyní hodně pískají a přerušují hru, je to tu jak na vlakovém nádraží v Havířově.
53:30
Aligátorky si již přivykly na vyšší tempo ve třetí třetině a teď jim nedělá problém ubránit vlastní pásmo.
51:31
Ďurišová s Domonkosovou se nemohly dohodnout kdo si vezme míček a tak ho má Štěpančíková.
51:00
Detková opět neúnavně napadá rozehrávku hostů a těží z toho Žáková.
49:49
Bachratá trefuje tyčku po závaru před Halasovou.
49:08
Detková se jako štírek protáhla po pravém mantinelu a nahrávala před branku, kde si hráčka hostí nešťastně srazila míček do vlastní branky.
49:07
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková bez asistence (4:6).
48:29
Další brejk hostů, zakončovala Slezáková.
46:52
Martincová z rychlého brejku trefuje břevno.
46:29
Detková vykroužila z rohu a vystřelila.
45:07
Žáková obkroužila branku, ale Halasová se stihla přesunout.
44:11
Dvořáčková v brance domácích si připisuje první zákrok.
43:57
Střela Domonkosové zablokovaná.
43:42
Aligátorky byly v této třetině na míčku zatím spíše sporadicky, Buldočky chtějí se stavem ještě něco udělat.
42:47
Výborná střela Pohlodkové, ještě lepší zákrok Halasové.
41:55
Další snížení stavu chtěla zařídit Bachratá, ale míček jí na poslední chvíli sjel z čepele.
41:25
Domácí vstoupily do třetí třetiny velmi aktivně, Detková snižuje střelou ze střední vzdálenosti.
41:24
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Veronika Pohlodková (3:6).
40:02
I v této třetině vyhrávají úvodní buly hostující hráčky.
40:01
Střídání brankáře. Nový brankář Sabina Dvořáčková družstva itelligence Bulldogs Brno
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: iBB: 11, ALI: 7.
40:00
39:50
Aligátorky dobře brání a domácí do ničeho velkého nepouští.
38:48
Žáková to propagačně zkouší na Halasovou.
38:21
Koláčková dlouhý balonek na nikoho.
37:39
Další slepený gól Aligátorek, Manová střelou z křídla překonává Markovou.
37:38
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Veronika Martincová (2:6).
36:44
Nedůrazně rozebraný volný úder znamená gól Slezákové z velkého brankoviště.
36:43
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Klára Jahodová (2:5).
36:25
Mátlová střílí z křídla do Markové.
33:17
Obrovská teď svojí tvrdou střelou málem zlomila Marii Halasovou.
31:39
Némethová nyní žongluje s míčkem asi jako Zlatan Ibrahimovič.
30:14
Další kombinace Štěrbové a Žákové končí střelou na zadní mantinel.
29:42
Domonkosová stojí za bukem a pro míčky se jí moc nechce.
28:54
V obrovské šanci Klára Jahodová, ale rozvlnila jen síťku za mantinely.
28:25
Další akce již brankou končí, Štěrbová snižuje dorážkou střely od Žákové.
28:24
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Hana Štěrbová, asistoval Michaela Žáková (2:4).
28:09
Ihned odpovědět chtěla Žáková, její střela končí na břevně.
27:49
Klára Jahodová nahodila míček do brankoviště a tam se náhodně odrazil od Slezákové až za Markovou.
27:48
26:39
Další nebezpečná střela Aligátorek, nyní od Slezákové.
26:16
Halasová se dostala k odraženému míčku a přesnou střelou k tyči zvyšuje na 3:1.
26:15
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Marie Halasová bez asistence (1:3).
25:32
Nenápadné plácnutí beckhendem od Jahodové končí až v síti Markové.
25:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (1:2).
24:40
Dobrou kombinaci Obrovské a Domonkosové zhatilo zpracování míčku druhé jmenované.
23:50
Némethová se koukla jak to vypadá za mantinelem kam ji poslala Ondráčková.
23:23
Manová střílí z otočky a Koláčková pomáhá Markové blokem.
22:25
Obrovská si tělem dobře pokryla balonek.
21:43
Opět se snažila být nebezpečná Vlachová, zatím do tmy.
20:32
Pražáková namazala Žákové přímo na střelu, ale Halasová drží svůj tým.
20:01
Druhou třetinu otevírá vítězstvím na buly Aligátorka Jahodová.
19:00
Obrovská si bere míček a uklidňuje jinak dost nepřesnou hru.
17:42
Pevná s Vlachovou se vydaly napadat, ale Ondráčková si poradila dlouhou nahrávkou.
16:30
Buldočky se snaží najít cestu do pásma Aligátorek, jenže se jim to moc nedaří... Cesta je štěrk a prach.
14:49
Némethová rozbíhala další útok domácích, ale na půlce byla zastavena.
12:53
Mátlová vystřelila z křídla, Marková však vyrazila jen k Baranové, která na hranici vysoké uklidila do sítě.
12:52
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Sabina Mátlová (1:1).
12:11
Táhlá střela Žákové se snesla až na mantinel za brankou Halasové.
11:51
Marková nohou vyráží dobře mířenou střelu Jahodové.
10:56
Domácí útok mladic teď motá obranu Aligátorek, probít se k zakončení se pokoušela Vlachová a po ní střílela Pevná.
10:10
Drápalová hledala zajímavým krosem Jahodovou, ale nahrávka byla příliš prudká.
09:13
Honcová s Ďurišovou zkušeně uklidnily hru a vybídly spoluhráčky ke střídání.
07:45
Drápalová dobrou střelou donutila k zákroku Markovou,stav se nemění.
06:04
V další šanci domácí Zamazalová.
05:59
Bachratá našla nabíhající Detkovou mezi obránkyněmi hostů a sama si před Halasovou již dokázala poradit.
05:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Anna Bachratá (1:0).
05:30
Jahodová teď motá domácí obranu za brankou Markové alá Jarda Balaštík.
05:05
Koláčková teď uklidnila situaci a odpálila míček až k Halasové.
04:44
Manová sama před Markovou nezakončila.
04:00
Bachratá si opět s napadáním poradila po svém, prošla celé hřiště na nabídla zakončení Dostálové.
03:14
Aligátorky nyní dobře ubránily rozehraný signál domácích.
03:00
Koláčková dlouhým balonem našla Detkovou, která nedokázala zakončit.
02:41
Horáková se pokusila o střelu z půlky, tu blokuje Bachratá.
01:46
Ďurišová hezky prošla sama s míčkem od své branky a dostala se až ke střele, kterou golmanka hostí jen vyrazila.
00:30
Aligátorky se pokouší o presink, ale Bachratá si hravě poradila a rozdala na Dostálovou.
00:01
Buly vyhrává hostující Manová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Anna Halasová; hráči v poli: Pavla Manová, Jana Pražáková, Petra Drápalová, Pavla Buráňová, Veronika Martincová
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Gabriela Ďurišová, Anna Bachratá, Yvona Dostálová, Linda Detková, Nikola Domonkosová
00:00
Dobré prosincové odpoledne! Vítáme Vás u online přenosu z utkání 13.kola 1.ligy žen skupiny východ. Domácí hráčky itelligence Bulldogs Brno hostí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators. V dosavadním průběhu soutěže okupují hostující hráčky 4.pozici v tabulce a dívají se tak na domácí s odstupem tří pozic, jelikož Buldočky vedou ligovou tabulku. Utkání začíná přesně za 10 minut.
00:00
Hostující Aligátorky nastupují v zeleno-černé kombinaci, Buldočky proti nim komplet černé, rozhodčí v oranžových rozlišovácích.