0:0
2:1
3:2
- : -
branky (asistence): 20:17 Ondřej Bachtík (Ondřej Hušek), 30:59 Ondřej Bachtík (Ondřej Hušek), 43:06 Ondřej Bachtík (Ondřej Hušek), 45:18 Ondřej Hušek (Filip Geisler), 58:51 Ondřej Bachtík
branky (asistence): 33:11 Daniel Opatřil (Lukáš Soukal), 53:25 Ondřej Kubátko (Jakub Monsport), 57:36 Lukáš Soukal (Lukáš Vávra)

Florbal Primátor Náchod - FBC Vikings Kopřivnice 5:3
21. Ondřej Bachtík, 31. Ondřej Bachtík, 44. Ondřej Bachtík, 46. Ondřej Hušek, 59. Ondřej Bachtík - 34. Daniel Opatřil, 54. Ondřej Kubátko, 58. Lukáš Soukal; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 165; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 24 - Jan Klinka 17; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Dnes velmi těžké utkání, které odpovídalo postavení obou týmů v tabulce, jsem moc rád, že jsme udrželi domácí neporazitelnost. Díky klukům za předvedený výkon a fanouškům za super atmosféru. Děkujeme soupeři za utkání a sťastnou cestu domů. Všem přejeme pěkné Vánoce a uvidíme se v novém roce.
60:00
Komentář trénéra hostů FBC Vikings Kopřivnice Jehlára Marka: Myslím, že jsme odehráli slušné utkání, bohužel zápas rozhodla přesilová hra, kterou jsme nesehráli vůbec dobře. V závěru jsme mohli pomýšlet na srovnání, ale nabídnuté šance jsme nevyřešili dobře. Gratuluji soupeři k vítěztví, vedení v lize má zasloužené. Děkuji také divákům, kteří byli úžasní.
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí 11 - hosté 7.
60:00
58:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (5:3).
58:51
Hosté hráli bez brankáře, jakmile se Bachtík zmocnil balónku, zvedl hlavu a dal gól do prázdné brány.
57:53
Zapás se nám trošku zdramatizoval. Hosté dokázali stáhnout náskok domácích pouze na 1 gól.
57:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Lukáš Vávra (4:3).
57:36
Oba celky ukázali, že dát góla v oslabení není zas tak složité.
57:22
Nyní budou hrát půl minuty přesilovku domácí.
55:43
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:43
Na hřišti nám to zřídlo. Bude se hrát 3 na 3.
55:22
Vyloučen hráč Ondřej Nosek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
55:22
Nepochopitelný výrok sudích. Ve výhodě zase hosté.
54:27
Vyloučen hráč Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
54:27
Uvidíme hru 4 na 4.
54:03
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
54:03
Bachtík se snažil proběhnout skrz 3 hráče, ty mu míček vzali a on fauloval.
53:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Monsport (4:2).
53:25
Krásná střela k tyči nemohla skončit jinak jak gólem.
52:46
Hušek zase zkouší lob na Bachtíka, tomu to však napodruhé nevyšlo.
50:15
Náchodští se snaží vstřelit další góly, ale kopřivnická zeď zblokuje většinu střel.
49:30
Skalický vyhazuje na Čečetku, který byl sám před bránou hostů. Hosté však jeho výhoz zblokovali.
47:18
Kopřivničan "sejmul" Matoulka, diváci se vztekají a pískají na rozhodčí, ty však neviděli nic, za co by mohli vyloučit hráče hostů.
46:35
Nosek vzduchem na Bachtíka, Bachtík vzduchem na Matoulka a Matoulek střílí 1m nad bránu.
45:20
Uvidíme co Kopřivnice vymyslí, rozhodně bude muset změnit její defenzivní styl hry.
45:18
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
45:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Filip Geisler (4:1).
45:18
Hušek krásnou střelou na zadní od mantinelu zvyšuje náskok domácích.
43:32
Vyloučen hráč Daniel Šimíček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
43:32
Náchod si také zkusí zahrát přesilovku.
43:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Hušek (3:1).
43:06
Hušek lobem před bránu hostů. Bachtík ukázal svoje kvality a ze vzduchu backhandem dnes divákům ukázal svůj třetí zářez.
42:01
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:01
Přísný trest pro Matoulka za tvrdší souboj.
40:17
Střela z dálky na Skalického, ten s ní však neměl žádné problémy.
40:01
Hosté dnes na buly 100%.
40:00
40:00
Střely po druhé části: domácí 2 - hosté 9.
40:00
39:59
Na konci třetiny jsme ještě viděli snahu hostů protlačit míček za brankovou čáru, ale gól z toho nebyl.
38:11
Vyloučen hráč David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
38:11
Kaválek předvedl ukázkovou sekeru na hráče hostů a Vikingové si zahrají 1. přesilovku utkání.
36:01
Míček skákal na malém brankovišti za Klinkou, jeho směr dokázal změnit obránce hostů a míček končí v rohu.
33:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Soukal (2:1).
33:11
Hráč hostů předvedl jeho střeleckou zdatnost. Skoro z nulového úhlu trefil břevno a od břevna končí míček za Vlastimilem Skalickým.
30:59
30:59
Velice podobný gól tomu prvnímu. Duo Bachtík - Hušek = gól
30:27
Souboj rameno na rameno v rohu a Bachtík hodil přes mantinel jednoho z obránců hostů.
30:05
Hosté předvádějí skvělou osobní obranu.
30:00
Na dnešní utkání přihlíží 165 diváků. Děkujeme.
28:46
Kresta nahrává před bránu na volného Vávru, ten však přestřelil.
26:20
Další šance domacích. Donaj střílel od mantinelu, ale v bráně hostů je skvělý Klinka.
25:38
Čečetka vystřelil z osy hřiště, jeho střela těsně minula bránu.
24:40
Kopecký hledal Zíbra, ale nahrál však pouze soupeři.
23:25
Nyní šel do úniku Vávra, ten však nedokázal překonat Skalického.
20:17
20:17
Hušek poslal Bachtíka do samostatného úniku a ten protlačil míček za brankáře hostů.
20:01
Buly vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střely po první části: domácí 8 - hosté 11.
20:00
18:33
Huškova kanonáda na brankáře hostů. Ten však předvádí úžasný výkon.
16:23
Hušek úžasně nahrál na volného Kaválka, ten však minul.
14:00
Matoulek z volného úderu nahodil míček před bránu na volného Světlíka, ten však nedokázal dopravit míček do brány hostů.
13:30
Hra je znovu kyvadlová.
11:52
Před brankou domácí to teď smrdělo gólem.
10:30
Vývoda vystřelil golfem z poloviny hřiště a skalického svatině se však jen otřásla.
09:32
Kapitán hostů zazmatkoval na vlastní půlce, stihl však vlastní chybu rychle napravit.
08:00
Šance jsou na obouch stranách velmi vyrovnané.
07:21
Zíbr vyběhl na osu hřiště, jeho střela však byla zblokováná prvním hráčem hostů.
05:16
Vývoda strčil Zíbra za mantinel u stolku, sudí pískají pouze volný úder.
03:20
Osamělý útěk mladíka Donaje zastavil brankář hostí.
03:02
Bachtík našel břed bránou volného Huška, ten však bohužel minul bránu.
02:08
Oba celky se "oťukávají" a čekají na chybu toho druhého.
00:01
Úvodní buly ve prospěch hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Lukáš Vávra, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Ondřej Nosek, František Donaj, Ondřej Bachtík, David Kaválek, Ondřej Hušek
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vítám Vás u 14. kola Národní ligy mezi domácím Florbal Primátor Náchod a hosty FBC Vikings Kopřivnice. Domácí se zatím nacházejí na 1. místě tabulky, hosté jsou pod nimi o jednu příčku, ale bodový rozdíl je 9 bodů. První vzájemný zápas skončil 6:3 pro domácí FBC Vikings Kopřivnice. Uvidíme jak si týmy povedou dnes.