1:1
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 16:13 Josef Viktořík (Petr Krhut), 21:27 Josef Viktořík (Petr Krhut), 48:23 Josef Viktořík (Lukáš Kratochvíl)
branky (asistence): 19:29 Radek Dřevěný (Tomáš Foret), 30:34 Lukáš Vancl (Adam Bouška), 38:27 Radek Dřevěný (Adam Bouška), 40:30 Lukáš Vancl (Ondřej Liška)

1. FBK Rožnov p/R - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4
17. Josef Viktořík, 22. Josef Viktořík, 49. Josef Viktořík - 20. Radek Dřevěný, 31. Lukáš Vancl, 39. Radek Dřevěný, 41. Lukáš Vancl; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Petr Holčík 24 - Martin Zapletálek 31; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1;
60:02
Komentář trenéra domácích, Barabáše: "Pohledné utkání se šťastnějším koncem pro soupeře. První půlku utkání jsme soupeře přehrávali, bohužel jsme si nenahráli brankový náskok. Druhou půlku nás soupeř přehrával a díky tomu si zaslouženě odváží tři body. Díky soupeři za férovou hru a přeji bezproblémovou cestu domů."
60:01
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: Dnes velmi kvalitní zápas s parametry playoff. Po celou dobu se hrálo ve vysokém tempu, s velkým důrazem, na čemž se podíleli všichni aktéři dnešního klání. Soupeř byl sice více na míčku, ale na šance to bylo vyrovnané. Poctivě jsme si šli pro zisk nějakého toho bodu a nakonec jsme opravdu rádi, že jsme získali všechny tři. Dekuji klukům, jak dnes makali a soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
59:59
Výsledek už se nezmění a hosté vyhrávají 3:4. Střely na branku ve třetí třetině: 10-9. Celkový počet střel na branku 34-28.
59:30
30 sekund do konce! Rožnov drží Gullivers v postavení a musí vstřelit gól, nechtějí-li prohrát.
58:21
Hosté čekají na Rožnov, než začne útočit. Holčík odchází na střídačku, hra 6 na 5.
58:12
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
56:11
Viktořík naskakuje do hry a domácí hrají 5 na 4.
55:57
Domácí čekají posledních pár sekund, než vyprší trest Viktoříkovi.
55:33
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
55:33
První vyloučení na straně hostí. Ještě 38 sekund se bude hrát 4 na 4.
54:11
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:11
Hosté si zahrají třetí přesilovou hru v dnešním utkání.
52:55
Kristkova střela po zemi z poloviny hřiště netečovaná! Chrást si tím připisuje další zákrok.
50:07
Domácí jsou nyní více na míčku.
48:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Lukáš Kratochvíl (3:4).
48:23
Josef Viktořík kompletuje hattrick! Rožnovský útočník zatím vstřelil 100% gólů do Chrástovy branky. Domácí snižují na 3:4.
47:47
Krhutova vzdušná nahrávka před hostujícího brankáře končí mimo hřiště.
46:47
Oproti předešlým třetinám hraje tým hostí velice aktivně a vyhrávají téměř každý souboj o míček.
45:20
Hostující kapitán si stěžuje rozhodčím o špatném rozhodnutí a sudí se ho snaží přesvědčit o své správnosti.
44:29
Domácí vybojovali standartku z rohu, ale po nepřesné nahrávce musí zakládat akci znovu z obrany.
43:26
Ozývá se tyč! Obránce hostí trefuje Holčíkovu pravou tyč. Míček letí na levici domácího gólmana.
41:27
Holčík zachránil gólovou šanci hostí.
41:17
Po čtvrtém inkasovaném gólu žlutočerní rozehrávají na jistotu z obrany.
40:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Ondřej Liška (2:4).
40:01
První buly ve třetí hrací části vyhrává tým domácích. Gullivers pressují.
40:00
40:00
39:59
S náskokem odchází do šaten Gullivers. Poměr střel 11:10, po dvou třetinách 24:19.
38:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Adam Bouška (2:3).
36:21
Hra se přelévá z rožnovské strany na brněnskou.
34:12
Liška, útočník týmu hostí se dostal do situace sám na gólmana. Holčík úspěšně vychytal.
32:40
Oby týmy agresivně napadají a nutí soupeře udělat chybu.
30:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Adam Bouška (2:2).
30:34
Hosté využívají přesilové hry! Stav znovu nerozhodný.
30:06
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:06
Rožnov si zahraje podruhé oslabení. Proti pravidlům se provinil Hegar.
29:35
Po volném úderu se dostal míček k Josefu Viktoříkovi, který nahazoval vzduchem na Krhuta. Bohudík pro Gullivers se míček odrazil za mantinel a mohou v klidu rozehrávat z rohu.
27:55
Domácí uzavřeli brněnské hráče na jejich polovinu a snaží se najít vhodnou příležitost pro střelbu.
27:23
Hosté neobvykle dlouho na míčku. Průnik mezi rožnovskou obranu se jim však nepovedl.
25:21
Gullivers se dostávají k míčku průměrně na 3 sekundy. Poté ztratí, nebo vystřelí na domácího Holčíka, který jim akce stopuje.
24:24
Domácí smůla při střelbě. Několik pokusů již vedle branky.
21:27
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (2:1).
21:27
Útočná dvojka Viktořík-Krhut zvyšuje stav utkání na 2:1.
20:29
Tým hostí zatím více na míčku. Pro změnu začínají napadat domácí.
20:00
20:00
19:59
Oba týmy se vrací do šaten s jedním vstřeleným gólem. Poměr střel na branku v první hrací části: Rožnov 13 - 9 Brno.
19:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Tomáš Foret (1:1).
19:29
Půl minuty před koncem hosté srovnávají na 1:1. Domácí se pokoušejí přidat ještě jednu branku.
17:48
Krhutovu střelu vyráží Chrást mimo hrací plochu.
16:13
16:13
Úvodní branku střílí rožnovský Viktořík po přihrávce domácího kapitána.
14:55
Domácí v problémech po pravici svého brankáře.
14:00
Černí hráči napadají Sršně až za Holčíkovu bránu.
12:29
Domácí obránci Barabáš a Burýšek opatrně rozehrávají ze své poloviny. Hosté akci zastavují.
10:12
Míček přeletěl Holčíkovu branku. Oba gólmani stoprocentní.
09:29
Žlutočerní v obrovské šanci po taktickém rozehrání z rohu hřiště.
08:15
Gullivers přesilovou hru 5 na 4 nevyužívají. Burýšek naskakuje do hřiště.
07:54
Hosté se dostávají velice složitě na útočnou polovinu. Domácí vyhazují každý míček, který se k nim dostane.
06:15
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
05:47
Domácí míjí branku o pár centimetrů. Brno rozehrává z rohu.
02:49
Domácí se dostávají k první nebezpečné střele.
00:35
Žlutočerní si drží míček na své obranné polovině, Gullivers se postupně přibližují a začínají rožnovské napadat.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Adam Konečný, Ondřej Liška, Lukáš Vancl, Patrik Pollak
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Pavel Barabáš, Petr Burýšek, Patrik Hegar, Vladislav Kittel, Filip Kristek