0:2
2:1
1:3
- : -
branky (asistence): 30:11 Michal Šíma (Lukáš Gregr), 39:55 Tomáš Líznar (Lukáš Gregr), 51:14 Dominik Král (Patrik Jedlička)
branky (asistence): 13:33 Jan Daler (Rudolf Večeřa), 18:49 Rudolf Večeřa (Petr Kubala), 33:03 Petr Kubala (Petr Jeski), 42:42 Rudolf Večeřa (Daniel Budík), 45:48 Daniel Budík (Jiří Knotek), 54:22 Jiří Knotek (Daniel Budík)

FbC Aligators Klobouky - FK Orel Telnice 3:6
31. Michal Šíma, 40. Tomáš Líznar, 52. Dominik Král - 14. Jan Daler, 19. Rudolf Večeřa, 34. Petr Kubala, 43. Rudolf Večeřa, 46. Daniel Budík, 55. Jiří Knotek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jiří Piše 20 - Rudolf Turiak 13; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:3;
60:00
Trenér hostů se pro napsání komentáře nedostavil.
60:00
Komentář trenéra domácích, Martina Slabého: Soupeř vyhrál zaslouženě, byl florbalovější, my jsme naše šance neproměnili, proto jsme nevyhráli. Děkujeme soupeřům, fanouškům a rozhodčím.
60:00
59:24
Líznarova střela sražena mimo bránu a v tuto chvíli to vypadá na porážku poměrem 6:3.
58:37
Hostující Telnice nechce pustit Aligatory do střelby.
57:26
Timeout FbC Aligators Klobouky
57:26
Vyloučen hráč Petr Ondráček družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
57:26
Aligators si zahrají přesilovku, do konce zbývají necelé tři minuty a schází jim stále tři góly.
57:09
Volek fauloval za bránou a na míčku jsou hosté.
56:19
Budík se pokusil o střelu, přestřelil.
55:10
Z volného úderu vystřelil Mlejnek, který minul bránu.
55:00
Čas se stále krátí, do konce třetí třetiny zbývá 5 minut a domácím do vyrovnání chybí tři góly.
54:22
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (3:6).
51:14
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Dominik Král, asistoval Patrik Jedlička (3:5).
51:14
Dominik Král se trefil mezi tyčky a snižuje na 5:3!
50:00
Domácí budou muset hodně zabrat aby toto utkání otočili ve svůj prospěch.
48:11
Gregrovu střelu od mantinelu pokryl Turiak.
45:48
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (2:5).
45:48
Rychlý protiútok na druhé straně a hosté se dostávají do tříbrankového vedení.
45:24
Skákavý míček sklepl na Gregra Líznar, ten ale neprošel přes posledního hráče a nemohl tak zakončit.
44:20
Domácí si stihli vystřídat a oslabení tak dohrají Jedlička, Jakubec, Volek a Procházka.
42:52
Vyloučen hráč František Chmela družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
42:42
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Daniel Budík (2:4).
42:42
Po máchání hokejkami před bránou prosekal pro míček cestu do brány Rudolf Večeřa a poslal svůj tým opět do dvoubrankového vedení.
41:35
Jedlička dával z rohu na Krále před bránu, přihrávka ale šla moc dopředu a Král se nedostal do zakončení.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhráli opět domácí.
40:00
40:00
Domácí teď odcházejí do šaten za příznivějšího stavu s jednobrankovým rozdílem, stále ale prohrávají a do konce základní hrací doby zbývá celých 20 minut. Ve druhé třetině byl počet střel vyrovnaný 7:7.
40:00
Střelba na brány ve třetí třetině je 7:7
40:00
39:55
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (2:3).
39:55
Tomáš Líznar podstřelil hostujícího brankaře a snižuje na 3:2!
38:18
Pavel Volek utekl obráncům a octl se sám před brankařem, překonat ho ale nedokázal!
37:15
Nyní je hra klidnější, žádný tým nepodniká žádné větší akce.
33:03
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Kubala, asistoval Petr Jeski (1:3).
33:03
Krosovou přihrávku zachytil Jeski, který poslal do protiútoku Kubalu, ten zamířil přesně a gólem na 3:1 posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
30:11
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Michal Šíma, asistoval Lukáš Gregr (1:2).
30:11
První gól v novém dresu si připisuje Michal Šíma! Křižná přihrávka Lukáše Gregra našla čepel Šímy a ten zakončoval do prázdné brány!
29:20
Telnice zamkla domácí Aligátory před bránou, na gólové akce to ale zatím nevypadá.
27:59
Jedlička mohl střílet, ale míček mu sjel z čepele. Naštěstí však míček udržel a nepustil hosty do protiútoku.
26:38
Křižná přihrávka od Gregra na Šímu, ten ale nastřelil prvního hráče.
25:05
Domácí na míčku, ale opět mají problémy dostat se na útočnou polovinu.
22:18
Střela Tomáše Suchomela letí nad. Domácí budou rozehrávat z rohu.
21:41
Vyloučen hráč Tomáš Líznar družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za držení.
21:41
Telnice si zahraje první přesilovku v tomto zápase.
21:05
Rozhodčí po faulu Líznara ponechávají výhodu!
20:01
Úvodní buly vyhrál pro domácí Lukáš Gregr.
20:00
20:00
Do kabin odchází veselejší hostující mužstvo, které vstřelilo 2 branky v první třetině. Trenér domácích Martin Slabý má ale teď deset minut, aby se svým týmem probral chyby a naplánoval přesilovku, ze které zbývá ještě minuta a půl. Hosté přestříleli domácí Aligátory střelami na bránu v poměru 12:2.
20:00
19:23
Vyloučen hráč Daniel Hruška družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
19:23
Po souboji v rohu si dvouminutový trest odnáší hostující Daniel Hruška.
18:49
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Petr Kubala (0:2).
18:49
Před bránu došla přihrávka na Rudolfa Večeřu, který se otočil a zvýšil na 2:0
17:14
V rychlém protiútoku domácí. Krásná křižná přihrávka od Líznara na Šímu, který měl ale střelu přes ruku a nedokázal tak rychle zakončit do odkryté brány!
15:45
Domácí zamkli hosty na jejich polovině. Ke střele se odhodlal Tomáš Líznar, který mířil vysoce nad.
13:33
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Daler, asistoval Rudolf Večeřa (0:1).
12:59
Krásnou akci kterou založil Patrik Procházka, zakončoval Dominik Král, ale přestřelil!
12:20
Domácí si vybojovali volný úder na útočné polovině.
11:00
Telnice se nyní drží na míčku a nechce pustit domácí do hry.
09:18
Hosté se dostali do přečíslení 3 na 2, akce však skončila střelou mimo bránu.
08:04
Jedlička se dostal do zakončení ale trefil pouze soupeřovu nohu.
06:17
Gregr se opět pokoušel o svůj příklep z poloviny hřiště, tentokrát mu střela nesedla a na míček se dostali hosté.
05:22
Krosová přihrávka Gregra na Pavla Volka letěla přesně na čepel, Volek však zaváhal a z odkryté brány trefil pouze tyčku!
04:58
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hra rukou.
02:58
První střela hostů letí mírně nad bránu.
02:19
Střela Lukáše Gregra (domácí) doplachtila k bráně, ale hostující brankař měl výborný výhled a střelu tak pokryl.
01:40
Domácí na míčku ale nemůžou se dostat z obranné poloviny.
00:01
Úvodní buly vyhrál pro domácí Michal Šíma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Orel Telnice: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Petr Jeski, Daniel Budík, Jiří Knotek, Roman Houbal
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Jiří Piše; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Michal Šíma, Tomáš Líznar, Lukáš Gregr, František Chmela