2:2
3:0
2:1
- : -
branky (asistence): 17:48 Jiří Kofránek (Mario Cedrych), 18:48 Jan Hála (David Novák), 30:33 David Novák (Aleš Tůma), 31:31 Mario Cedrych (Tomáš Voborník), 35:10 Aleš Tůma (David Novák), 43:02 Jiří Kofránek (Martin Cieslar), 56:46 Petr Pánek (Tomáš Voborník)
branky (asistence): 06:18 Tomáš Leipner (Adam Nolč), 19:40 Tomáš Leipner (Dominik Vorlíček), 48:56 Tomáš Leipner (Jan Novák)

Florbalová akademie MB "A" - Kanonýři Kladno B 7:3
18. Jiří Kofránek, 19. Jan Hála, 31. David Novák, 32. Mario Cedrych, 36. Aleš Tůma, 44. Jiří Kofránek, 57. Petr Pánek - 7. Tomáš Leipner, 20. Tomáš Leipner, 49. Tomáš Leipner; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - David Rousek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Petr Bárta 23 - Michal Šárka 26; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Haška:,,V první třetině impotence v zakončení. Druhou třetinu jsme hráli naši hru a soupeře jednoznačně přehrávali. Ve třetí třetině jsme polevili a dostali se tak do problémů. Soupeřovu powerplay jsme úspěšně odbránili a došli si tak k zaslouženému vítězství. Děkujeme soupeři a přejeme bezproblémovou cestu domů.''
60:00
Komentář hrajícího trenéra hostí Tomáše Leitnera:,,Po první vyrovnané třetině začali domácí hrát trpělivěli na míčku, čímž jsme byli nervóznější, využívali našich pozičních chyb a zbytečných ztrát v rozehrávce.''
60:00
59:40
Tůma ve výhodě těsně míjí prázdnou branku hostí.
56:46
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek, asistoval Tomáš Voborník (7:3).
56:46
Petr Pánek zkušeně uklízí míček do prázdné branky
54:00
Hosté střílí, střela zasahuje pouze břevno.
50:50
David Novák jasně pálí šanci domácích, střela do prázdné branky letí vysoce nad.
48:56
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Jan Novák (6:3).
48:26
Po faulu domácích hostí rozehrávají z nebezpečné situace.
43:02
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jiří Kofránek, asistoval Martin Cieslar (6:2).
43:02
Prudká střela Jirky Kofránka končí v síti hostí.
40:00
40:00
35:24
Domácí perfektně rozebrali soupeře, Tůma s klidem doklepnul míč do odkryté brány.
35:10
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Aleš Tůma, asistoval David Novák (5:2).
33:02
Druhá třetina je zatím třetina domácích, na střely vedou 11:2.
31:31
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Mario Cedrych, asistoval Tomáš Voborník (4:2).
30:33
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Aleš Tůma (3:2).
30:33
Novák se prosazuje dorážkou z rohu velkého brankoviště po střele Tůmi.
27:50
Hosté si nevědí rady s rozehrávkou, domácí dobře brání.
26:10
Domácí zkouší střely z dálky, hosté je ale mají dobře pokryté.
25:30
Střela Nováka končí v bloku zakleknutého Vorlíčka.
24:20
Nebezpečná rozehrávka hostí končí v rohu za soupeřovou bránou.
21:13
Zblokovaná střela hostí šla vysoce nad.
20:00
20:00
První vhazování 2. třetiny vyhráli domácí.
20:00
19:40
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Dominik Vorlíček (2:2).
18:48
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval David Novák (2:1).
17:48
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jiří Kofránek, asistoval Mario Cedrych (1:1).
17:48
Kofránek úspěšně vymetl pavučinku hostujícímu golmanovi.
14:00
Únik domácího Nováka zakonečen pouze do břevna.
09:29
Hosté v plném počtu.
07:29
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
06:18
Timeout Kanonýři Kladno B
06:18
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Adam Nolč (0:1).
03:30
Překvapivá střela hostí od půlky, brankář domácích však připraven.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Sochůrek a David Rousek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Dominik Vorlíček, Tomáš Ureš, Vojtěch Vosyka, Lukáš Sedláček, Jan Hadrava
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB "A": brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Albert Vocel, Jan Hála, Michal Macků, Aleš Tůma, David Novák
00:00
Dobré odpoledne. Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Florbalovou Akademií MB a Kanonýry Kladno ,,B''.