2:2
5:3
4:3
- : -
branky (asistence): 00:38 Jan Pozler (David Verunáč), 11:59 Jan Pozler (Ladislav Jezdinský), 20:36 Michal Pleskot (Tadeáš Knížek), 25:14 Radim Křinka, 28:47 Jan Pozler (David Verunáč), 29:29 Radek Mareš (Jan Pozler), 36:15 Jan Školník (David Verunáč), 42:29 Jan Pozler (Radek Mareš), 53:11 Jan Školník (Michal Pleskot), 56:13 Josef Samek (Jan Školník), 59:11 Jan Školník
branky (asistence): 16:15 Martin Haklička (Miroslav Kábrt), 18:57 Pavel Formánek (Jan Pich), 28:25 Vojtěch Bureš (Martin Haklička), 39:09 Vojtěch Bureš (Miroslav Kábrt), 39:53 Vojtěch Bureš (Jakub Bydžovský), 46:02 Jakub Bydžovský (Miloslav Krýsl), 50:18 Jakub Bydžovský (Miloslav Krýsl), 52:32 Miroslav Kábrt

Orel Přelouč - Orel Rtyně v Podkrkonoší 11:8
1. Jan Pozler, 12. Jan Pozler, 21. Michal Pleskot, 26. Radim Křinka, 29. Jan Pozler, 30. Radek Mareš, 37. Jan Školník, 43. Jan Pozler, 54. Jan Školník, 57. Josef Samek, 60. Jan Školník - 17. Martin Haklička, 19. Pavel Formánek, 29. Vojtěch Bureš, 40. Vojtěch Bureš, 40. Vojtěch Bureš, 47. Jakub Bydžovský, 51. Jakub Bydžovský, 53. Miroslav Kábrt; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Vladimír Tyller 14 - Kristián Kořízek 18; po třetinách: 2:2, 5:3, 4:3;
60:00
59:59
Nejlepší hráč zápasu: hosté č. 26 Bureš Vojtěch, domácí č. 6 Pozler Jan.
59:59
Střely ve třetí třetině 10:8.
59:59
Komentář trenéra domácích Přemysla Bulíčka: O výsledku dnešního zápasu rozhodlo 5 minut poslední třetiny. Děkujeme soupeřům za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Komentář trenéra hostí Miroslava Hrabici: O výsledku utkání rozhodla poslední třetina. Děkujeme soupeřům za utkání.
59:11
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Školník bez asistence (11:8).
57:32
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
56:13
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Josef Samek, asistoval Jan Školník (10:8).
53:11
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Školník, asistoval Michal Pleskot (9:8).
52:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt bez asistence (8:8).
51:04
Vyloučen hráč Pavel Kurka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:18
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Bydžovský, asistoval Miloslav Krýsl (8:7).
46:02
42:29
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval Radek Mareš (8:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 11:8.
39:53
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jakub Bydžovský (7:5).
39:09
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Miroslav Kábrt (7:4).
36:15
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Školník, asistoval David Verunáč (7:3).
29:29
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Mareš, asistoval Jan Pozler (6:3).
29:02
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
28:47
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval David Verunáč (5:3).
28:25
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Martin Haklička (4:3).
25:14
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka bez asistence (4:2).
20:36
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Pleskot, asistoval Tadeáš Knížek (3:2).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 7:6.
18:57
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jan Pich (2:2).
16:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Martin Haklička, asistoval Miroslav Kábrt (2:1).
12:20
Vyloučen hráč Martin Haklička družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:59
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval Ladislav Jezdinský (2:0).
00:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kristián Kořízek; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Martin Haklička, Vojtěch Bureš, Jakub Bydžovský, Miloslav Krýsl
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: Jan Pozler, David Verunáč, Ladislav Jezdinský, Radek Mareš, Jan Školník