2:2
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 26:10 Radim Vlk (Ivoš Varhaník), 38:50 Tomáš Paul (Radim Vlk), 40:52 Radim Vlk (Jan Horský), 56:16 Tomáš Paul (Radim Vlk)
branky (asistence): 16:01 Jiří Boštík (Jiří Hubinka), 23:50 Tomáš Jakubík (Tomáš Doubek), 30:27 Štěpán Švec (Jiří Žák), 36:48 Jiří Hubinka (Petr Kuchta), 45:48 Marek Lamplot (Tomáš Jakubík), 57:12 Štěpán Švec (Jiří Žák)

FBŠ Jihlava - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 4:6
27. Radim Vlk, 39. Tomáš Paul, 41. Radim Vlk, 57. Tomáš Paul - 17. Jiří Boštík, 24. Tomáš Jakubík, 31. Štěpán Švec, 37. Jiří Hubinka, 46. Marek Lamplot, 58. Štěpán Švec; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Pražák 33 - Tomáš Doubek 27; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Hápa: Děkujeme soupeři za utkání a zdravíme domů...
60:00
Střely ve III. třetině (CELKEM): FBŠ Jihlava 8 (31) - FBC PEAKSPORT Litomyšl 11 (39)
60:00
Komentář domácího trenéra Lubomíra Kocourka:Dnes jsme nebyli stejně důrazní a ochotní se "porvat" o výsledek jako soupeř. Nedůraz v soubojích a před oběma brankami nás stál dnešní 3 body.
60:00
59:14
Timeout FBŠ Jihlava
59:14
Time out domácího týmu FBŠ Jihlava
57:12
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jiří Žák (4:6).
56:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Radim Vlk (4:5).
45:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Tomáš Jakubík (3:5).
40:52
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Radim Vlk, asistoval Jan Horský (3:4).
40:00
40:00
Střely ve II. třetině: FBŠ Jihlava 12 - FBC PEAKSPORT Litomyšl 14
40:00
38:50
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Radim Vlk (2:4).
36:48
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Petr Kuchta (1:4).
30:27
26:10
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Radim Vlk, asistoval Ivoš Varhaník (1:2).
23:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval Tomáš Doubek (0:2).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: FBŠ Jihlava 11, FBC PEAKSPORT Litomyšl 14
20:00
16:01
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Jiří Hubinka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Jiří Hubinka, Marek Lamplot, Petr Kuchta, Jiří Boštík, Ondřej Háp
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Jan Pražák; hráči v poli: Jan Holoubek, Tomáš Kasper, Tomáš Paul, Jan Horský, Filip Kolář