6:1
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 04:38 Michal Roth, 10:09 Kamil Baran (Michal Baroň), 23:41 Jaroslav Vaněk (Lukáš Ondroušek), 28:23 Petr Graclík (Matěj Koňařík), 32:04 Vlastimil Červenka (Jan Němeček), 42:23 Kamil Baran (Vlastimil Červenka), 45:47 Jaromír Roth (Tomáš Stračinský), 47:50 Tomáš Stračinský (Antonín Tichý), 49:56 Antonín Tichý (Tomáš Stračinský), 53:29 Michal Baroň (Michal Roth), 58:45 Lukáš Ondroušek (Petr Graclík)
branky (asistence): 35:42 Václav Štrbák (Vojtěch Gřundel), 47:21 Filip Závodný

Zlín Lions - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 11:2
5. Michal Roth, 11. Kamil Baran, 24. Jaroslav Vaněk, 29. Petr Graclík, 33. Vlastimil Červenka, 43. Kamil Baran, 46. Jaromír Roth, 48. Tomáš Stračinský, 50. Antonín Tichý, 54. Michal Baroň, 59. Lukáš Ondroušek - 36. Václav Štrbák, 48. Filip Závodný; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Havelka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Kevin Majrich 19 - Michal Zápalka 18, Daniel Tobola 8; po třetinách: 2:0, 3:1, 6:1;
60:02
Komentář trenéra domácích, Zbyňka Macury: ,,Jsem rád, že jsme k zápasu nastoupili stejně zodpovědně jako včera a dlouho utkání drželi s nulou při premiérovém startu Kevina Majricha. Ke konci soupeř už působil unaveně a dovolil nám navýšit skóre do rozdílu, který úplně zápasu neodpovídal. Kevinovi gratuluji k premiérovému dobrému výkonu, soupeři šťastnou cestu domů a všem divákům a fanouškům příjemné svátky a po Novém roce jsme tu zase ;-)."
60:01
Komentář trenéra hostí Vežranovského: ,,V dnešním zápase jsme působili unavenějším dojmem a proti nahecovanému domácímu Zlínu bylo těžké proměňovat šance. Od konce druhé části jsme se bohužel přizpůsobili hře domácího týmu a ten postupně navyšoval svůj náskok. Zlín vyhrál zaslouženě. Děkuji za hru a přeji štěstí v nadcházejících zápasech a hezké svátky."
60:00
Střely za 3. třetinu: 18:9 Střely celkem: 37:21
60:00
59:59
Děkujeme, že jste četli dnešní online z utkání mezi Zlín Lions a FBC Kovo KM Frýdek-Místek. Přejeme příjemně strávený zbytek neděle a hezké Vánoce.
59:56
Poslední zákrok utkání si připisuje Valiura, když vteřiny před koncem vytahuje míček prázdné frýdecké branky.
59:26
Roth J. má krásnou pozici ke střele a spoustu času. Nakonec však trefuje pouze tyč.
58:52
Ondroušek přidává další brankua Zlín tak uskakuje na větší rozdíl
58:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Ondroušek, asistoval Petr Graclík (11:2).
58:30
Tempo hry se však znatelně zpomalilo. V takovém čase už je jasné, že vývoj zápasu se nezmění.
56:30
Poslední teřtinu se začal hrát velmi otevřený florbal. Je vidět, že zlínští chtějí po vzoru včerejška přidávat branky a Frýdku se to, mimo jiné díky skvělému výkonu Majricha, nedaří trestat.
55:55
Ženožička se teď blýskl, když na jedné straně vypícl přihrávku frýdeckých do prázdné, aby na druhé straně Tichý téměř navýšil brankový rozdíl. Chyběly však centimetry, aby míček vstoupil do branky.
54:26
Tobola se teď blýskl skvělým zákrokem. Ondroušek nabídl Pospíšilovi prázdnou branku, ale mrštný Tobola svým tělem/hlavou míček vyrazil.
53:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Michal Roth (10:2).
53:29
Nepodařenou Rothovu přihrávku z přečíslení zachycuje druhá vlna ve formě zlínského Baroně. Ten Tobolu obdarovává první brankou.
52:50
Až k Majrichov proletěl pokus frýdeckých. Střela jej sice překvapila, ale díky jeho dobrému postavení rozhodně nepřekonala.
51:45
Timeout Zlín Lions
51:45
Zlín si v zájmu uklidnění hry bere timeout.
51:35
Tobolovi se rovněž podařilo zastavit přečíslení Zlína 2 na 1.
50:56
Tobola si za minutu v brance stihl připsat jeden úspěšný zákrok a druhé chycení míčku.
49:56
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Antonín Tichý, asistoval Tomáš Stračinský (9:2).
49:56
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Tobola družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
49:56
Nabídku Stračinského pro únik na nájezd na Zápalku využil Tichý a přidává další branku. Hosté v reakci střídají gólmana. Do branky nastupujeTobola.
49:20
Pospíšilovi se nepodařilo dorazit Vaňkův pokus.
48:18
Majrich se blýskl dalším poedeným zákrokem. Vystihl rychlou rozehrávku Frýdku a zastavil míček jinak neregistrovaný zlínskými.
47:50
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Tomáš Stračinský, asistoval Antonín Tichý (8:2).
47:50
Branku jsme neviděli
47:21
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Závodný bez asistence (7:2).
47:21
Závodný získal míček na půlce a postupoval kolem mantinelu. Střelou těsně nad nohu překonává Majricha.
46:23
Baran vyslal další dělovku z půlky, ale jeho střela vyražena nad. Našetěstí pro Zápalku, protože střela letěla nebezpečně dobrým směrem.
45:47
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaromír Roth, asistoval Tomáš Stračinský (7:1).
45:47
Roth J. se po střel Stračinského dostal k míčku a doráží do prázdné branky.
45:20
Vaněk dnes opět při chuti, z velkého brankoviště zkoušel kličku. Nepodařilo se mu však trefit branku.
45:14
Vaňkovu střelu zastavil Zápalka rukou a vyrazil před sebe. Tam čekal šikovný Pospíšil, ale míček mu odrazil obránce.
44:30
Pokus frýdecké první lajny zastavila přílišná kombinace a nepřesné zakončení. Skóre zůstává stejné.
44:05
Zlín se dostal k dalšímu protiútoku a zahrozil Zápalkovi sedmou brankou.
43:31
Frýdek-Místek rozehrává z rohu. Kahánka však Zlín zavřel a ten nemohl nic moc dělat. Pokusil se vyhodit na půlku, ale následující rozehra byla bez efektu.
42:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Kamil Baran, asistoval Vlastimil Červenka (6:1).
42:23
Protiútok Zlína po zastavené střele proměňuje Baran po přihrávce Červenky.
41:50
Poslední minutu se odehrává hra pouze na polovině Frýdku. Zlín měl několik příležitostí, ale zatím bez úspěchu. Na druhé straně protiútok zastavil Majrich.
40:50
Vaněk měl teď velkou šanci, aby zvýšil rozdíl Zlína, nepodařilo se mu však včas zpracovat míček a byl odstíněn frýdeckým obráncem.
40:01
Vítáme Vás u třetí části zápasu, týmy opět měly čass i odpočinout. Zapisovatelský stolek v tomto období zabředl do diskuze o hledání nových zaměstnanců. Přijďte se za námi na toto téma pobavit, rádi s Vámi podiskutujeme.
40:00
40:00
39:59
Pomocí tří přesilových her se utkání vyrovnalo, Frýdku však stále chybí mnoho ke srovnání zápasu. Počet střel 8:9, po dvou třetinách 19:12.
39:30
Přečíslení Zlína zastavuje Závodný a vyváží míček až na soupeřovu polovinu. Chybělo zakončení.
38:40
Stahovačku Vaňka na velkém brankovišti zastavuje Zápalka společně s obráncem. Chybělo málo a měli jsme opět čtyřbrankový rozdíl.
38:20
Frýdek v této třetině působí mnohem aktivněji, hlavně směrem dopředu. Zatím se to však neprojevilo na výsledku.
37:23
Tichého poslal do kotoulu jeden z frýdeckých. Rozehra z nebezpečného prostoru pro Zlín prošla až na Zápalku. Ten pouze vyrazil před sebe a situace mocně zaváněla dalším gólem. Nakonec však beze změny.
35:42
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vojtěch Gřundel (5:1).
35:42
Střelu Gřundela ze středu doráží Štrbák. První gól pro Frýdek-Místek.
34:35
Vyloučen hráč Jaromír Roth družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
34:35
To se ukazuje dalším vyloučením pro Rotha J., který frýdeckého v přípravě na střelu sekl zezadu. Právoplatně vyloučen na 2 minuty.
34:13
Emoce na hřišti planou.
33:45
Zlínský tým se semkl a úspěšně brání celou přesilovku Frýdku. Co nezastaví obrana, zastaví Majrich.
32:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Jan Němeček (5:0).
32:04
Vyloučen hráč Miroslav Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
32:04
Eufórií zaslepený Tkadlec naskočil na hrací plochu příliš rychle. To vyústilo v v jeho další trest.
32:04
Nepřesvědčivý výkon potrestal Červenka. Po rozehrávce z rohu trefil míček v vzduchu a dal gól.
31:50
Přesilovka téměř u konce a Frýdek zatím nepředvádí příliš přesvědčivý výkon.
30:13
Vyloučen hráč Miroslav Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za vražení zády.
30:13
Tkadlec doběhl stojícího Štrbáka a poslal jej za mantinel. Oceněno dvouminutovým trestem a přesilovkou pro Frýdek.
29:30
Frýdečtí sice zlepšili střelbu. Po zákroku na hraně na Němečka se Frýdek dostal do přečíslení. Přihrávka do prázdné letěla na bránu, ale obratný Majrich vytáhl fenomenální zákrok a míčku ve vstupu za sebe zabránil.
28:40
Majrichovy tyčky opět zvoní. Frýdeckým se dnes střelba vůbec nedaří.
28:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Matěj Koňařík (4:0).
28:23
Zlín opět ukázal svoje silné přesilovky. Po zmařené dorážce Rotha do prázdné se dostal k míčku Graclík. Ten s míčkem pokračoval ke své oblíbené střelecké pozici a chladně zavěsil.
27:08
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
27:08
Velký tlak Frýdku-Místku vyústil v příliš tvrdý faul Štrbáka v rohu. Jeho hrubost nezůstala sudími přehlédnuta.
26:24
Špatné s třídání na straně Zlína chtěl potrestat Gřundel, ale jeho střelu zastavil Majrich. Dorážku Kahánk zastavilo břevno. Skóre stále zůstává stejné.
25:06
Starší z Rothů se inspiroval hrou svého bratra a vytvářel gólovou situaci. Ta však neskončila v síti.
24:15
Zlín při chuti. Duo Tichý-Roth J. se dostalo k dalšímu získanému míčku. Roth však pouze trefil boční síťku.
23:41
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Lukáš Ondroušek (3:0).
23:41
Přestože Zlín původně ztratil míček, Ondrouškovii se aktivním pressingem podařilo vybojovat míček v soupeřově rohu. Rozehrál na Vaňka. Ten se však při druhé dorážce už nemýlil.
23:18
Protiútok Frýdku skončil v rohu útočným faulem.
22:10
Po vzoru zlínských teď stejným způsobem jako Zlín Frýdek-Místek odebral míček lvům a chtěl přejít do svého útoku. Na to měl však jiný názor aktivně bránící Červenka, který vybojoval rozehru Zlína na soupeřově polovině.
21:29
Zatím jsme opět neviděli nic převratného ani od jednoho týmu. Hraje se na zlínské polovině. Zlín aktuálně na míčku zkouší rozehru ve 3.
20:00
20:00
Opět Vás vítáme u druhé části zápasu Zlín Lions proti FBC Kovo KM Frýdek-Místek. Oba týmy měly 10 minut na to, aby si řekly něco v kabině. Uvidíme jestli pauza Frýdku pomůže se zvednout.
20:00
19:59
Počet třel po této třetině 11:3 pro Zlín. Jak vidno nejen v hale, ale i podle statistik. Zlínští zatím jasně dominují hřiště.
19:54
6 vteřin před koncem se oba týmy přetahují o míček na středu. Do konce třetiny stihl Zlín pouze přidat Zápalkovi další snadný zákrok.
19:11
Pomalá rozehra Zlína zastavena špatným Baranovým zpracováním. Němeček reaguje a míček odpaluje za mantinel. Frýdku se však před ztrátou míčku nepodařilo ani vyměnit si 2 nahrávky.
18:10
Další protiútok Frýdku zastaven podobným způsobem.
17:00
Zlínským se zatím daří skvěle vystihovat rozehrávku Frýdku. Ten tak zastavují již na středu hřiště a jen klidně sbírají balonky na svépolovině. Pokud chtějí frýdečtí vyhrát, měli by nutně změnit i svůj herní projev.
16:05
Tichý dneska při chuti. Přečíslení 2 na 1. Tichý chtěl přihrávat svému unikajícímu spoluhráči, ale přihrávka mu sjela. Nutno podotknout, že překvapení toto skutečností byli jak Tichý, tak Zápalka. Skóre však stále beze změny.
15:23
V šanci Ondroušek. Vypálil ze středu, ale Zápalka pozorný.
14:34
Málem jsme byli svědky další branky. Baroň si táhl míček po mantinelu a vystřelil. Zápalka byl však příliš postavený u zadní tyčky a míček kolem něj prosvištěl. K jeho štěstí však Baroň obstřelil nejen jeho, ale i branku.
13:46
Tichý opět v šanci, po získání míčku se zkoušel obtočit kolem Zápalky velkým brankovištěm, ale ten svou velikostí celé brankoviště obsadil.
13:31
Tichému se podařilo získat míček na polovině Frýdku. Jeho snahu však eliminuje Zápalka.
12:11
Tentokráte však tlak vedl k odkryté brance pro frýdeckou jednadvacítku. Ten však rovněž ukazuje svou náklonnost boční síťce. Skóre beze změny.
11:49
Frýdečtí si vytvářejí dobrý tlak v útoku, nicméně zapisovatelský stolek má pocit, že trošku chybí souznění mezi obranou a útokem, kde často dochází k nepřesnostem a ztrátě vytvořeného tlaku.
10:45
Důležitý zákrok pro Majricha. Opět Frýdek v přečíslení. Tentokrát však musela zasáhnout nová hostující posila Zlína, která zastavila nepříjemnou střelu z první po přihrávce.
10:09
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Kamil Baran, asistoval Michal Baroň (2:0).
10:09
Zlínští ukázali svou trpělivost. Dobře rozehraný útok proměňuje Baran střelou skoro od půlky. Zápalka míček nejspíš neviděl.
08:37
Teď se blýskl Zápalka, když přerušil přihrávku zlínských za bránu a založil protiútok pro Frýdek. Přečíslení 2 na 1 však bylo precizně odbráněno a přihrávku do druhé vlny zastavil navrátivší se Pospíšil.
08:16
Utkání se nehraje v pomalém tempu. Chvíli týmy hrály nahoru a dolů. Hra se však opět uklidňuje.
07:03
Zlínští rovněž kontrovali protiútokem. Zlínský Pospíšil měl rovněž šanci změnit skóre, ale také netrefil prázdnou branku.
06:44
I po střídání je však vidět, že tlak nepolevuje. Nabídnuté snížení střelou do prázdné teď odmíli frýdečtí. Míček skončil jen v boční síti.
06:30
Opět se ukazuje síla Frýku-Místku. První lajna aktivně presuje Zlín až na jeho polovině.
06:07
Pokus frýdeckého Žůrka letěl z dobré pozice basketbalové trojky. Chyběl i blok. Avšak rovněž také trefa branky. Marich bez zákroku.
05:06
Frýdecká první lajna hrozila nebezpečnou střelou do prázdné brány. Přihrávku na sbíhajícího obránce zastavil skvěle Tkadlec.
04:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Roth bez asistence (1:0).
04:38
Tato akce se dále rozvíjela. Díky Červenkovu tlaku se dosal k míčku Roth a střelou od mantinelu na zadní tyč se nemýlil.
04:17
Z nadějné rozehry Frýdku z rhu nakonec nic není. Červenka aktvní defenzivou vyhnal soupeře ze své poloviny.
02:48
Zatím utkání probíhá bez většího ohrožení jedné nebo druhé branky. V 1. minutě se Němečkovi podařilo zblokovat nebezpečnou střelu Závodného ze středu po rychlém protiútoku, ale zatím se hra rozvíjí hlavně ve středu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Vít Kahánek, Filip Závodný, Ivan Valigura, Daniel Žurek, Tomáš Tobola
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Kamil Baran, Jan Němeček, Michal Roth, Vlastimil Červenka, Michal Baroň
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u dalšího online ze zápasu zlínských lvů. Dnes začínáme kvůli neočekávaným technickým problémům online o malinkou vteřinku později a naskakujeme tak do 2. minuty utkání.