3:1
5:1
1:2
- : -
branky (asistence): 17:10 Lukáš Plzák (Matěj Doubek), 18:11 Matěj Doubek (Milan Buřič), 19:02 Milan Buřič (Matěj Doubek), 23:20 Milan Buřič (Matěj Doubek), 23:33 Milan Buřič (Robert Chaloupka), 34:00 Petr Diviš (Milan Buřič), 36:26 Matěj Doubek (Lukáš Plzák), 37:19 Tomáš Dohnal (Petr Diviš), 57:04 Milan Buřič (Matěj Doubek)
branky (asistence): 08:47 Adam Kobr (Ladislav Rozlivka), 22:18 Adam Kobr (Milan Koubek), 50:16 Vojtěch Pavlák (Milan Koubek), 53:21 Martin Pova (Vojtěch Pavlák)

Pacovští Honzíci - FTC Vysoké Mýto  9:4
18. Lukáš Plzák, 19. Matěj Doubek, 20. Milan Buřič, 24. Milan Buřič, 24. Milan Buřič, 35. Petr Diviš, 37. Matěj Doubek, 38. Tomáš Dohnal, 58. Milan Buřič - 9. Adam Kobr, 23. Adam Kobr, 51. Vojtěch Pavlák, 54. Martin Pova; rozhodčí: Libor Štěcha - Ondřej Pech; vyloučení: 3:8; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 27 - Tomáš Hynek 23; po třetinách: 3:1, 5:1, 1:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Viděli jsme vyrovnané utkání ve kterém byli domácí důraznější a efektivnější a zaslouženě vyhráli. Přejeme Honzíkům Veselé Vánoce a hodně sportovních úspěchů v roce 2018.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Až na přesilovky jsme předvedli téměř optimální výkon. Utkání jsme rozhodli v druhé třetině, kdy jsme proměňovali breikové situace. Soupeři se povedlo v závěru pouze korigovat výsledek a z frustrace oprasit pár našich hráčů, přesto děkujeme soupeři že se mu nepodařilo nikoho zranit.
58:15
Jan Máca zažívá premiéru v přesilovkové formaci.
58:14
Vyloučen hráč Michael Sháněl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:04
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (9:4).
57:04
Krátce po přesilovce se domácí prosazují po akci asistujícího Doubka a skórujícího Buřiče.
55:02
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
53:21
Timeout Pacovští Honzíci
53:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Pova, asistoval Vojtěch Pavlák (8:4).
53:21
Hráč hostí trefuje pod horní tyč a stahuje na 8:4.
51:55
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
50:58
domácí hráč Doubek trefuje opět tyč.
50:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Milan Koubek (8:3).
50:16
Hosté se prosazují po pěkně sehrané standardní situaci.
46:59
Vyloučen hráč Michael Sháněl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
46:21
Hosté nevyužili breakovou situaci.
45:40
Matěj Doubek trefuje tyč.
44:20
Po začátku třetiny neregistrujeme žádnou větší šanci ani na jedné straně.
40:00
40:00
37:19
Timeout FTC Vysoké Mýto
37:19
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Petr Diviš (8:2).
37:19
Tomáš Dohnal se prosazuje střelou pod horní tyč.
36:26
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Lukáš Plzák (7:2).
36:26
Lukáš "Marcel" Plzák přihrával a Matěj Doubek dává gól do prázdné branky.
34:00
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Milan Buřič (6:2).
34:00
Petr Diviš se prosazuje po asistenci Milana Buřiče.
32:05
Jan Máca předvádí svou pověstnou tvrdou, ale běhavou hru.
31:43
Svůj první start v útoku za domácí si právě odbyl Jan Máca.
27:22
Oba týmy po dlouhé době v plném počtu.
25:22
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Adam Kobr.
25:22
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:49
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Tomáš Dohnal.
23:49
Vyloučen hráč Václav Hanus družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
23:49
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
23:33
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Robert Chaloupka (5:2).
23:33
Milan Buřič se opět prosazuje a zvyšuje na 5:2.
23:20
23:20
Domácí využívají přesilovku po střele Milana Buřiče.
22:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (3:2).
22:18
Hosté se prosazují v oslabení a snižují stav na 3:2.
21:37
Vyloučen hráč Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:50
Oba týmy v plném počtu.
19:02
19:02
Milan Buřič se prosazuje svým tradičním freestylovým kouskem a zvyšuje na 3:1 pro domácí.
18:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (2:1).
18:11
Matěj Doubek trefuje horní růžek branky a posílá domácí do vedení.
17:50
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Matěj Doubek.
17:50
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
17:39
Vyloučen hráč Adam Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:10
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Lukáš Plzák, asistoval Matěj Doubek (1:1).
17:10
Domácí hráč hráč Lukáš Plzák si počínal důrazně na brankovišti a dorazil do branky střelu Matěje Doubka.
14:22
Tým domácích přečkal úspěšně přesilovku hostí.
12:22
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
08:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Ladislav Rozlivka (0:1).
08:47
Spolupráce hostující Ladislava Rozlivky a Adama Kobra vede k prvnímu góĺu utkání.
06:11
Tým hostí si v oslabení počínal úspěšně.
04:11
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
03:53
Domácí Matěj Doubek měl první větší šanci utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Milan Koubek, Adam Kobr, David Šimáček, Václav Vilímek
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Ondřej Toman, Matěj Doubek, Robert Chaloupka, Adam Paták, Tomáš Dohnal