3:2
3:3
7:1
- : -
branky (asistence): 06:04 Tomáš Olbert (Vojtěch Duda), 10:39 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 13:19 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 24:39 Tomáš Olbert (Vojtěch Duda), 32:16 Tomáš Olbert (Radim Jílek), 38:34 Martin Tuhý (Pavel Krchňáček), 48:58 Tomáš Olbert (Martin Krchňáček), 50:40 Vojtěch Duda (Radim Jílek), 54:17 Pavel Krchňáček (Martin Krchňáček), 55:36 Tomáš Olbert (Radim Jílek), 56:25 Martin Tuhý (Pavel Krchňáček), 59:09 Martin Krchňáček (Martin Tuhý), 59:43 Vojtěch Duda (Radim Jílek)
branky (asistence): 17:14 Adam Kučera (Lukáš Vrána), 19:59 Adam Kučera (Lukáš Milerský), 22:14 Filip Cihlář (Kamil Cieslar), 31:40 Radek Jantoš, 36:32 Lukáš Milerský (Radek Jantoš), 54:02 Radek Jantoš

FBK Spartak Hluk - 1. FBK Eagles Orlová 13:6
7. Tomáš Olbert, 11. Vojtěch Duda, 14. Vojtěch Duda, 25. Tomáš Olbert, 33. Tomáš Olbert, 39. Martin Tuhý, 49. Tomáš Olbert, 51. Vojtěch Duda, 55. Pavel Krchňáček, 56. Tomáš Olbert, 57. Martin Tuhý, 60. Martin Krchňáček, 60. Vojtěch Duda - 18. Adam Kučera, 20. Adam Kučera, 23. Filip Cihlář, 32. Radek Jantoš, 37. Lukáš Milerský, 55. Radek Jantoš; rozhodčí: Marek Loskot - Jan Máša; vyloučení: 2:2 + Adam Kučera 10; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 25 - Daniel Fukala 25, Filip Kloza 0; po třetinách: 3:2, 3:3, 7:1;
60:00
Střely v závěrečné části domácí 14 a hosté 10, celkem: 38:31
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes z naší strany velmi utrápený výkon. Mezery to mělo ve všech aspektech hry. Naštěstí jsme ve třetí třetině dokázali odskočit a poté přidat ještě další góly. Přejeme soupeři hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dobrý, tvrdý zápas, který rozhodla naše vlastní nedisciplinovanost 10 minut před koncem utkání. Závěrečná hra vabank se na konci zápasu nevyplatila. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vražení zády.
59:43
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Radim Jílek (13:6).
59:09
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Martin Tuhý (12:6).
56:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (11:6).
55:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Radim Jílek (10:6).
55:36
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kloza družstva 1. FBK Eagles Orlová
54:17
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (9:6).
54:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš bez asistence (8:6).
51:43
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
50:40
48:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (7:5).
48:11
Duda trefuje břevno.
47:23
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 10 minut za nesportovní chování.
47:23
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
47:14
Hosté zblokovali téměř téměř všechny střely.
45:56
Hosté se snaží dotlačit míč do brány, zatím bez úspěchu.
40:00
40:00
Střely ve druhé části Hluk 13 - Orlová 9
40:00
39:19
Vyloučen hráč Tomáš Olbert družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
39:15
Hosté se tlačí za vyrovnáním a jejich šance zvětší přesilová hra!
38:34
38:34
Přece jen se dočkala i druhá lajna. Tuhý doklepl nepovedenou střelu P. Krchňáčka.
38:18
Opět Kolečkář ošetřuje posekané prsty.
37:45
Nejprve střela Olberta, poté pokus Holého. Všechno mimo.
36:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Radek Jantoš (5:5).
36:32
Hosté opět jednoduše využívají standardní situaci a máme srovnáno!
36:23
Domácí šli 3 na 2, akce končí střelou mimo z hole Jílka.
35:15
Jílek nejprve promáchl před Fukalou, poté jej trefil do nohy.
33:15
Typická akce Dudy od mantinelu končí na boční síti.
32:16
32:16
Jílek sám před Fukalou, dvakrát neúspěšně, ta raději nahrál Olbertovi a ten posílá domácí do vedení!
31:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš z trestného střílení (4:4).
31:40
Budeme svědky trestného střílení! A to s přehledem proměnil hostující Jantoš!
31:27
Stále čekáme až Pavel Krchňáček trefí zařízení, pokusů měl hodně!
30:32
Vyšší tempo hry přineslo dvě příležitosti na hostující straně, nejprve vytáhl zákrok Kolečkář, poté zabránil gólu Olbert.
29:30
Domácí jsou v posledních minutách aktivnější, uvidíme zda to přinese nějakou branku.
28:20
Olbert sám na brankáře nedal! Poté ještě vybojoval a přihrál Jílkovi, Fukala opět proti!
28:02
Dudův lobík skončil na břevnu!
26:50
Tak přece jen povedená akce druhého útoku, Pavel Krchňáček našel Tuhého a toho akrobaticky na dvakrát zneškodnil Fukala! Halou se snad poprvé v utkání nesl potlesk!
26:34
Dva nejisté zákroky domácího brankáře, avšak skóre se nemění.
25:36
Druhá lajna domácí se dnes na hřišti stále hledá a není schopna na hřišti nic vytvořit.
24:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (4:3).
24:39
Domácí se se štěstím prosadili a opět to má na svědomí dvojice Olbert - Duda.
23:30
Další velká příležitost hostů, gólu zabránil v poslední chvilce Martin Krchňáček.
22:35
A mohl být dokonán obrat! Hosté těsně míjí ve velké šanci.
22:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Cihlář, asistoval Kamil Cieslar (3:3).
22:14
A máme vyrovnáno! Domácí na hřišti působí otřesně, odměnou je jim ztráta vedení.
22:00
Druhá část zatím přinesla pouze jednu vážnější příležitost, avšak hosté těsně minuli.
20:00
20:00
Střely v první části domácí 11 a hosté 12
20:00
19:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Milerský (3:2).
19:59
Se sirénou hosté snižují!
17:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Vrána (3:1).
17:14
Hosté se přece jen dočkali, po standardní situaci se prosazují krásnou střelou.
17:10
Bratři Krchňáčkové se dnes ne a ne prosadit a jejich frustrace jde poznat i na jejich nasazení při hře dozadu. Opět vše řeší Kolečkář.
14:01
Opět unikající hráč Orlové tváří tvář Kolečkářovi, domácí fantom s maskou úspěšnější!
13:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (3:0).
13:19
Duda pohotově doklepl Olbertovu střelu, tato dvojice si dnes velmi polepší v osobních statistikách, pokud utkání bude pokračovat tímto tempem.
12:00
Domácím se zatím v azylu příliš nevede, sledujeme neurovnanou hru, kde se hraje nahoru dolů. Domácí čisté konto zatím drží skvěle chytající Kolečkář. Ač teď již podruhé dostal velice nevybíravě přes prsty.
10:39
08:04
Olbert následně Krchňáček těsně míjejí bránu soupeře.
06:04
05:42
V prvních minutách zápasu se týmy spolu seznamují a hra je poměrně vyrovnaná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Jan Máša.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Filip Cihlář, Josef Zbořil, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Ondřej Hubáček, Radim Jílek