2:2
2:1
1:2
1:0
branky (asistence): 03:57 Marek Reithar (Antonín Tvrdík), 09:30 Marek Reithar (Martin Hampl), 21:38 Martin Hampl (Jan Štípek), 28:08 Marek Reithar (Antonín Tvrdík), 44:39 Jan Dus (Martin Zelený), 60:55 Martin Hampl (Jan Dus)
branky (asistence): 12:59 Petr Červenka (Tomáš Vostřel), 18:27 Kryštof Blažej (Petr Červenka), 28:36 Kryštof Blažej (Jakub Mulač), 49:29 Kryštof Blažej (Petr Hromádko), 58:36 Petr Hromádko (Jakub Mulač)

FBC Kutná Hora - FbŠ Bohemians B 6:5p
4. Marek Reithar, 10. Marek Reithar, 22. Martin Hampl, 29. Marek Reithar, 45. Jan Dus, 61. Martin Hampl - 13. Petr Červenka, 19. Kryštof Blažej, 29. Kryštof Blažej, 50. Kryštof Blažej, 59. Petr Hromádko; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 6:3; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 37, Jaroslav Dlouhý 1 - Jan Příkopa 23; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2, 1:0;
65:00
Střely na branku v prodloužení: FBC Kutná Hora - 2, FbŠ Bohemians B - 0
65:00
Komentář domácího trenéra - Jan Třískala: Soupeř zaslouží za svůj výkon absolutorium, my bychom se měli stydět za to, co jsme dnes předvedli. Nevyzrálý a hloupý výkon.
60:55
60:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Jan Dus (6:5).
60:00
60:00
Střely na branku ve III. třetině:FBC Kutná Hora - 10, FbŠ Bohemians B - 12.
60:00
58:53
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil Jan Dus.
58:53
Vyloučen hráč Ondřej Erben družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
58:53
Trestné střílení i pro Kutnou Horu. Nájezd pojede Dus.
58:36
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jakub Mulač (5:5).
58:36
A je vyrovnáno!
58:00
2 minuty do konce třetí třetiny.
57:13
Necelé tři minuty před koncem rozehrávala Kutná Hora standardní situaci, ale s míčkem se dostala až za vlastní branku
56:30
Hamplova a Petráskova střela postrádala gólové parametry.
55:00
Poslední pětiminutovka třetí třetiny.
52:12
Výborný zákrok Příkopy proti střele Zeleného.
49:29
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Petr Hromádko (5:4).
49:29
Ukázkové namazání a hosté snižují na rozdíl jediné branky.
49:17
5 ze 6! Domácí mají oslabení zřejmě dobře natrénované.
47:20
Bohemians si vyžádali čas na poradu. No, v úvodu jejich přesilové hry se dostal do úniku domácí Schwarz, na Příkopu ale nevyzrál.
47:17
Timeout FbŠ Bohemians B
47:17
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
47:17
Šesté vyloučení Kutné Hory, pokaždé jiný hráč, bodejť u stolku časoměřičů je připraven výborný domácí štrúdl a vánoční cukroví.
46:46
Brankář Bochníček uspěl v souboji v tváří tvář Blažejovi!
44:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Martin Zelený (5:3).
44:39
GÓL! Chybná rozehrávka Bohemians, kterou dvojice Zelený - Dus potrestala.
44:32
Bohemians v pěti, skóre se nemění, pokračujeme za jednobrankového vedení Kutné Hory.
43:28
Do hry se v početní výhodě dostává i Dr. Chalupa.
42:32
42:32
Po delší době si i domácí vyzkouší výhodu jednoho muže navíc.
41:42
Kutnou Horu zatím může těšit bilance ubráněných přesilovek hostů. 4 z 5.
40:00
40:00
Spousty faulů, laxní přístup v osobních soubojích... tak nějak hraje Kutná Hora na půl plynu.
40:00
Střely na branku ve II. třetině:FBC Kutná Hora - 8, FbŠ Bohemians B - 14
40:00
39:42
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:42
Kniha hříchů dostane nový záznam. Pykat jde Rejna.
38:44
Finální fáze domácích útoků vázne.
38:00
Kutná Hora stále zapomíná přeřadit na vyšší rychlostní stupeň
35:55
Zbrklá rozehrávka domácího celku a u míčku opět hosté.
33:59
Třetí přesilovou hru v řadě domácí ustáli.
33:13
Bohemians ostřelují domácí svatyni.
31:59
Vyloučen hráč Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
31:59
Další hříšník z domácí ekipy si to namířil na pekelnou lavičku
31:00
Reithar neotálel s rozehrávkou standardní situace, bohužel pro domácí orazítkoval pouze zadní mantinel
29:39
Obránce Antonín Tvrdík trefil tyč!
28:36
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Jakub Mulač (4:3).
28:36
Hosté vzápětí přispěchali s pašerákem
28:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Reithar, asistoval Antonín Tvrdík (4:2).
28:08
GÓL! Reithar kompletuje po přihrávce Tvrdíka hattrick. Střelu otřel o tyč soupeřovi branky.
27:00
Hosté nehrají ustrašeně ani zataženě, dokáží si vytvořit nějaké šance, jednu zastavila maska domácího brankáře, druhou branková konstrukce.
24:09
Kutná Hora se dnes podruhé ubránila.
22:09
Vyloučen hráč Jiří Petrásek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
22:09
Petrásek se přilepil na záda soupeře a rozhodčí tento chvat ocenili dvouminutovou stopkou.
21:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Martin Hampl, asistoval Jan Štípek (3:2).
21:38
GÓL! Rychlá akce domácího celku, Štípek sehrál Hamplovi, který se z jedničky nemýlí.
21:00
Obecenstvo v hale doufá, že se domácí výběr vzpamatuje. Však na tohle nezaberou ani oční kapky.
20:39
Hosté přesilovou hru nevyužili a domácí jsou v pěti.
20:00
20:00
Dvě přesilové hry, brejkové situace a trestné střílení, suma sumárum - hosté z Bohemians vyslali 17 střeleckých pokusů. Kutná Hora předvedla tragický závěr první periody.
20:00
Střely na branku v I. třetině:FBC Kutná Hora - 9, FbŠ Bohemians B - 17
20:00
18:39
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil Petr Hromádko.
18:39
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
18:39
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
18:39
Do brány se na nájezd postavil Dlouhý, který si počínal na jedničku a pokus Hromádka zneškodnil.
18:38
Uvidíme trestné střílení, Reithar fauloval, k exekuci připraven Hromádko.
18:27
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Petr Červenka (2:2).
16:38
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
16:38
Tvrdík svůj návrat dozadu okořenil faulem, za což odešel za katr.
16:08
Domácí se asi přizpůsobili tempu soupeře, teď se chvilinku čekalo na to, co Hromádko zpoza vlastní brány vymyslí.
15:30
Když to sečteme, tak nejvíce střelecky aktivní jsou domácí beci.
14:13
Hosté hrají v plném počtu.
12:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Tomáš Vostřel (2:1).
12:59
Laxní přístup domácích k početní výhodě.
12:13
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
12:13
Dvouminutový distanc pro Blažeje za tradiční přestupek.
11:48
Hoši z Bohemians předvedli pěknou kombinaci, Červenka nabíjel Blažejovi, ten však promáchl.
09:30
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Reithar, asistoval Martin Hampl (2:0).
09:30
GÓL! Reithar na polovině hřiště mával jak na prvního mája a přece jenom se dočkal přihrávky od Hampla z rohu hřiště: Střela z první si našla cestu do cílové stanice.
07:38
Domácí útočník Jan Štípek, hladový po gólech, má na svém kontě již několikátý střelecký pokus.
05:55
Domácím nestačí útočit na jednu branku, a tak bek Tvrdík zaútočil na vlastní a pocuchal nervy nejenom svým spoluhráčům.
04:48
Domácí jsou zřejmě v pohodě, místo přímého tahu na branku se snažili své akce vyšperkovat do prázdné.
03:57
03:57
GÓL! Reithar z půli hřiště prostřeluje hostujícího Příkopu.
02:00
Máme odehrané dvě minuty a hraje se v klidném tempu. Skóre se mohlo měnit na obou stranách, oba brankáři však zůstávají stoprocentní.
00:10
Zdravíme čtenáře do vyhřátých domovů a přejeme pěkné počtení našich postřehů.
00:05
Hosté z Prahy dorazili do Zruče nad Sázavou pouze v šesti hráčích do pole, což může být pro soupeře někdy ošemetné. Očekáváme tedy tuhé dobývání klokaní tvrze.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Jan Příkopa; hráči v poli: Jakub Mulač, Tomáš Vostřel, Ondřej Erben, Petr Červenka, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Jiří Schwarz, Antonín Tvrdík, Jiří Vokřál, Marek Reithar, Jiří Petrásek
00:00
Dobré nedělní odpoledne ze Zruče nad Sázavou. Vítáme vás u textového online přenosu ze zápasu 13. kola Divize. Domácí FBC Kutná Hora změří síly s hostujícími FbŠ Bohemians B.