5:1
2:2
2:1
- : -
branky (asistence): 05:58 Josef Mareš (David Vodrážka), 10:06 Petr Kutner, 11:10 Roman Klípa (Miroslav Bouška), 12:47 Marek Janovský (Miroslav Hloušek), 16:25 Petr Kutner (Jonáš Jandák), 22:49 David Vodrážka (Petr Kutner), 31:06 Josef Mareš (Petr Kutner), 47:02 Josef Mareš (Tomáš Odložilík), 57:47 Aleš Kutner (Miroslav Bouška)
branky (asistence): 13:19 Petr Jonáš (Jakub Kofroň), 27:59 Jan Buhr (Jakub Kofroň), 34:14 Petr Kučera (Jakub Kofroň), 44:53 Petr Kučera (Petr Jonáš)

1. FbK Tábor - FBK Piráti Sokol Chrudim 9:4
6. Josef Mareš, 11. Petr Kutner, 12. Roman Klípa, 13. Marek Janovský, 17. Petr Kutner, 23. David Vodrážka, 32. Josef Mareš, 48. Josef Mareš, 58. Aleš Kutner - 14. Petr Jonáš, 28. Jan Buhr, 35. Petr Kučera, 45. Petr Kučera; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 3 + Marek Janovský 5 + ČK3:4 + Petr Jonáš ČK3 + Petr Jonáš 5; využití: 2:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 23 - Brandon Bulis 15; po třetinách: 5:1, 2:2, 2:1;
60:00
Komentář kapitána hostí: Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář kapitána domácích: Další náročné utkání s kvalitním soupeřem, které se nám povedlo zdárně dovést do úspěšného konce. Myslím si, že diváci se dnes rozhodně nenudili, nepěkný florbal v závěru zápasu jim zpestřila boxerská vsuvka. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 11:8
57:47
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Aleš Kutner, asistoval Miroslav Bouška (9:4).
54:31
Korbel freestylový pokus z poza branky končí odpískanou vysokou holí.
47:02
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Tomáš Odložilík (8:4).
45:24
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 5 minut za hrubost.
45:24
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:24
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor do konce utkání.
45:24
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 5 minut za hrubost.
45:24
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva FBK Piráti Sokol Chrudim do konce utkání.
45:23
Janovského atakoval u mantinelu Jonáš, oba se několikrát během hry na oplátku pošťouchli a po vzájemných nehezkých slovíčkách se do sebe oba jmenovaní pustili.
44:53
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Petr Jonáš (7:4).
44:48
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
44:00
Mareš hezky obešel dva piráty na půlce a uklidňuje situaci nahrávkou do obrany.
42:20
Vodrážka přečetl finální nahrávku hostů, posouvá na Mareše, ten hned křížem Kutnerovi, pálí, golman vyráží, Vodrážka doráží, Bulis chytá.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 5:13
37:30
Na druhé straně míří jen těsně vedle Bouškovy branky Jonáš.
37:15
Mareš sám pálí od levého mantinelu, znovu jen těsně vedle levé šibenice.
36:30
Standardka Tábora, Kutner si dvakrát vyměňuje s Marešem, jeho tvrdá střela letí vedle branky.
35:00
Janovský míchá podél levého mantinelu, dává křižnou na střed Hlouškovi, ten ale míček netrefil.
34:14
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (7:3).
34:13
O chvilku později, stejná dvojice, opačné pořadí nahrávek, tentokrát končí gólem.
33:50
Kofroňův pokus po křižné přihrávce od Kučery letěl hezky, ale vedle.
33:11
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra rukou.
31:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (7:2).
31:05
Kutner v rohu obral obránce, zamíchal, utekl, nahrál před kasu Marešovi, ten bez problémů skóroval.
29:08
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra hlavou.
29:08
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
27:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Buhr, asistoval Jakub Kofroň (6:2).
27:44
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za držení.
27:44
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za držení.
27:43
Právě mi na stole přistál Hloušek v těsném obejmutí od Jonáše. Za vzájemnou muchlovačku jsou oba odsouzení ke dvouminutovém odpočinku.
25:30
Buhr si vyměňuje s Jonášem, ten pálí tvrdě ale mimo.
24:00
Brtnický pálí těsně vedle branky, odražený balonek od mantinelu stihl před dorážejícím Jelínkem zlikvidovat Klípa.
22:49
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil David Vodrážka, asistoval Petr Kutner (6:1).
22:48
Kutner dostal na půlce od Mareše, chvilku přemýšlel, jestli mu vrátí, nebo někomu jinému, nakonec zvolil střelu, kterou ještě zvládnul tečovat Vodrážka Bulisovi za záda.
22:00
Hloušek s Janovským 2 na 2, Janovský se ale přihrávky nedočkal a vyčítavě se kouká na svého spoluhráče, proč mu nenahrál.
21:20
Jandy hezký pokus od pravého mantinelu končí jen těsně vedle branky.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 8:6
19:50
Na druhé straně nahození na volného Kofroně, jeho pokus ale likviduje obrana.
19:20
Mareš z poza branky na půlku Klípovi, ten pálí tvrdě, ale trefuje dvojblok obránců.
18:30
Nepokrytý Brtnický a jeho pokus z velkého brankoviště, Bouška připravený.
16:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Jonáš Jandák (5:1).
16:24
Kutner na stejné trase podél levého mantinelu, sám, trefuje přesně.
15:00
Vodrážka po zpětné nahrávce od Mareše podél levého mantinelu pálí tvrdě, Bulis ale tento pokus kryje.
13:19
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Jakub Kofroň (4:1).
12:47
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Miroslav Hloušek (4:0).
11:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Roman Klípa, asistoval Miroslav Bouška (3:0).
10:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner bez asistence (2:0).
08:30
Janovský po klasické souhře s Korbelem pálí od půlky - jen těsně nad.
07:30
Mareš s Kutnerem v úniku proti jednomu obránci, Mareš na pravé straně dává křížem Kutnerovi, ten bekendem pálí z první jen těsně mimo branku.
07:00
Dobrý den, dámy a pánové, omlouvám se za drobný výpadek, ale od této chvíle se budu snažit Vám přinést informace z průběhu zápasu.
05:58
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval David Vodrážka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Petr Jonáš, Martin Pešava, David Brtnický, Jakub Kofroň, Jan Buhr
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: David Vodrážka, Roman Klípa, Petr Kutner, Andrej Janda, Josef Mareš