3:0
7:0
3:1
- : -
branky (asistence): 01:10 Vojtěch Pavlíček (Tomáš Pícha), 06:18 Tomáš Pícha (Ladislav Vorel), 19:15 Ondřej Bartůšek, 25:21 Ladislav Vorel (Petr Tůma), 29:02 Petr Tůma (Kryštof Garreis), 32:22 Pavel Hýbek (Marek Garreis), 32:40 Petr Tůma (Ladislav Vorel), 35:14 Petr Tůma (Ladislav Vorel), 37:04 Petr Tůma (Kryštof Garreis), 37:19 Ondřej Bartůšek (Tomáš Pícha), 48:42 Ondřej Bartůšek (Pavel Kubásek), 50:55 Tomáš Pícha (Ondřej Bartůšek), 57:19 Ondřej Benačan (Jan Pavlíček)
branky (asistence): 45:45 Martin Hrycej

SK Florbal Benešov - Prague Tigers 13:1
2. Vojtěch Pavlíček, 7. Tomáš Pícha, 20. Ondřej Bartůšek, 26. Ladislav Vorel, 30. Petr Tůma, 33. Pavel Hýbek, 33. Petr Tůma, 36. Petr Tůma, 38. Petr Tůma, 38. Ondřej Bartůšek, 49. Ondřej Bartůšek, 51. Tomáš Pícha, 58. Ondřej Benačan - 46. Martin Hrycej; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 0:6; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož 31, Pavel Kubásek 9 - Pavel Dundr 15, Filip Kulhánek 24; po třetinách: 3:0, 7:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: "Perfektní výkon a zasloužená výhra. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Přejeme všem hezké prožití svátků vánočních."
60:00
Komentář trenéra hostů: "Soupeř byl dnes ve všem jednoznačně lepší. Za náš výkon se omlouvám všem našim příznivcům. Pokud chceme být lepší asi budeme muset začít trénovat. Gratulujeme soupeři, děkujeme divákům. Pěkné svátky všem.
57:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Benačan, asistoval Jan Pavlíček (13:1).
50:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ondřej Bartůšek (12:1).
48:43
Kubásek si po inkasovaném gólu hned v úvodu zpravuje chuť a parádním dlouhým výhozem asistuje Bartůškovi na hattrick
48:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Bartůšek, asistoval Pavel Kubásek (11:1).
45:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej bez asistence (10:1).
45:24
Vyloučen hráč David Konečný družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:44
Vyloučen hráč Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
39:43
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil Tomáš Pícha.
37:45
Tuhle jízdu v druhé třetině už nestíhá online zapisovatelka sledovat ani psát ... :)
37:20
Bartůšek opět proměňuje z breaku
37:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Bartůšek, asistoval Tomáš Pícha (10:0).
37:05
Benešov sevřel hosty a golfovou střelu Garreise doráží pohotově Tůma
37:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Kryštof Garreis (9:0).
35:15
Tůma kompletuje hattrick
35:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (8:0).
34:00
Tiger nový impuls dlouho nevydržel a poté co hráli v 6 lidech pozastavují svojí snahu udělat něco s tímto zápasem
33:49
Vyloučen hráč Tadeáš Brož družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
32:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Pavel Hýbek, asistoval Marek Garreis (6:0).
31:00
Přes brankový rozdíl se hraje stále vyrovnané utkání, hosté protihráče zásobují střelami jen jim dnes chybí pomyslené štěstí a také mají smůlu, že v benešovské brance chytá Brož
29:03
Brankář si zbytečně hlídal bližší tyč, Tůma vymete jakoukoli skulinku
29:02
28:20
Vyloučen hráč Michal Kovář družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
28:00
Kovářovi nohy zaškobrtly ve vyložené šanci
25:22
Ožívá tradiční spolupráce Tůmy s Vorlem
25:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (4:0).
25:00
Brož proti Brožovi, benešovský brankář ze souboje vyšel jako vítěz, protože soupeř nastřeluje tyčku