3:3
4:2
1:2
- : -
branky (asistence): 04:29 Jakub Hromada (Filip Neklan), 14:19 Marek Švagr (Daniel Ludvík), 15:59 Marek Švagr (Daniel Ludvík), 22:26 Jakub Hromada (Jaroslav Verner), 27:44 Daniel Ludvík (Marek Švagr), 30:31 Jakub Mucha (Daniel Ludvík), 33:26 Jakub Mucha (Daniel Ludvík), 49:22 Jakub Váňa (Jakub Hromada)
branky (asistence): 04:04 Oliver Hradický (Jakub Lisý), 05:56 Tomáš Boubelík (Daniel Škoula), 14:33 Jan Svoboda (Jakub Lisý), 23:02 Daniel Škoula, 29:08 Tomáš Boubelík (Daniel Škoula), 51:53 Jakub Lisý (Tomáš Vintr), 53:51 Daniel Škoula (Josef Tůma)

BLACK ANGELS B BENFICA - Start98 Praha-Kunratice B 8:7
5. Jakub Hromada, 15. Marek Švagr, 16. Marek Švagr, 23. Jakub Hromada, 28. Daniel Ludvík, 31. Jakub Mucha, 34. Jakub Mucha, 50. Jakub Váňa - 5. Oliver Hradický, 6. Tomáš Boubelík, 15. Jan Svoboda, 24. Daniel Škoula, 30. Tomáš Boubelík, 52. Jakub Lisý, 54. Daniel Škoula; rozhodčí: Jakub Tázler - David Kozlík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Daniel Pagáč 18 - Martin Novotný 25; po třetinách: 3:3, 4:2, 1:2;
60:00
komentář trenéra domácích trenéra Vojtěcha Pavlíka :,, Zápas jsme si sami zkomplikovali svojí nedůsledností. Soupeř musí cítit určitou míru křivdy, protože jsme dneska byli k poražení. Děkuji za férový zápas. komentář hostů od Michala Šika: ,, Nemáme trenéra, nebudeme se k tomu vůbec vyjadřovat".
60:00
59:00
Poslední minuty jsou velmi vyhrocené z obou stran
58:16
Vyloučen hráč Tomáš Vintr družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
57:00
Poslední 3 minuty do konce zápasu. Domácí tým posledních pár minut bez nějaké velké šance
55:30
Hra je nyní rychlejší a Hostující Start má velké šance, ale domácí Pagač vše s klidem chytá
53:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Daniel Škoula, asistoval Josef Tůma (8:7).
53:51
Velmi sporná situace. Hostující hráč vystřelil na branku a míček se odrazil od obou tyček a podle rozhodčích míček přešel brankovou čáru.
51:53
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Lisý, asistoval Tomáš Vintr (8:6).
49:22
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Váňa, asistoval Jakub Hromada (8:5).
47:34
Po dlouhé době střela na domácího brankáře Pagače. Vše chytá
46:20
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Více běhání než techniky
43:15
Domací Marek Švagr opět před bránou, ale opět nic z toho. Hattrick bude muset počkat
33:26
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Mucha, asistoval Daniel Ludvík (7:5).
32:32
Domácí hráč Marek Švagr mohl zkompletovat hattrick, ale bohužel neproměnil
30:31
29:15
Začátek přesilové hry domácích nezačíná moc dobře
29:08
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Daniel Škoula (5:5).
28:48
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:44
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Marek Švagr (5:4).
26:47
Start98 teďka uzamkl domácí na své polovině a na Pagače míří jedna střela za druhou, ale vše chytá
25:13
Další obrovská šance domácích . Tentokrát mladý junior Váňa sám před bránou, ale bohužel neproměnil
23:29
Domácí tým je aktivnější, ale z brejku skákavý míček doskákal za záda Pagače.
23:02
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Daniel Škoula bez asistence (4:4).
22:26
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jaroslav Verner (4:3).