1:1
2:1
1:2
0:0
branky (asistence): 16:56 Ivan Petr (Jiří Beck), 33:20 Ondřej Dušek (Ondřej Štifter), 39:11 Jiří Beck (Ivan Petr), 47:00 Ivan Petr (Jiří Beck), rozhodující nájezd Ivan Petr
branky (asistence): 07:20 Matěj Špaček (Pavel Hájek), 32:29 Vít Neuman (Michal Vlk), 48:04 Michal Vlk (Vojtěch Máca), 51:04 Michal Vlk (Pavel Hájek)

FbK Olymp Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:4pn
17. Ivan Petr, 34. Ondřej Dušek, 40. Jiří Beck, 48. Ivan Petr, N Ivan Petr - 8. Matěj Špaček, 33. Vít Neuman, 49. Michal Vlk, 52. Michal Vlk; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:4 + Richard Klíma 10; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Filip Hejtík 39 - Jakub Záhora 37; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Olymp Praha hráč Ivan Petr a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Boleslav Kytka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Olymp Praha hráč Jiří Beck , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Matěj Špaček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Olymp Praha hráč Ondřej Dušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Richard Klíma , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:58
Všechno vypadá na nájezdy.
64:00
Poslední minuta prodloužení. Nervy pracují na plné obrátky.
62:20
Obrovská šance rozhodnout pro Vinohrady.
62:19
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
61:30
Prodloužení se hraje ve velkém tempu.
60:01
Po nerozhodných 60-ti minutách následuje pětiminutové prodloužení.
60:00
60:00
59:56
A znovu strop.
58:40
Olymp již potřetí v utkání trefuje strop haly. Jejich hra má opravdu vyskou úroveň. Doslova.
58:23
Čas na poradu pro oba týmy.
58:22
Timeout FbK Olymp Praha
57:52
Dostáváme se do velice vypjaté koncovky.
55:43
Olymp daruje hostům další početní výhodu.
55:42
Vyloučen hráč David Jurášek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
55:09
Hosté ale i touto šancí pohrdají. Jen aby je to v závěru nemrzelo.
53:05
Vinohrady mají nyní velkou šanci jít do vedení. Co víc si přát, než minutu a půl dlouhou přesilovku 5 na 3.
53:04
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil Vojtěch Máca.
53:04
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:35
A je tady první vyloučení Olympu.
52:34
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hrubost.
51:05
A máme srovnáno, tento zápas bude ještě asi hodně zajímavý.
51:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Pavel Hájek (4:4).
48:05
Avšak velice záhy, jsme svědky vyrovnání Vinohrad.
48:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Vojtěch Máca (4:3).
47:01
Velice šťastný gól dostává Olymp znovu do vedení.
47:00
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (4:2).
45:55
Jeden z hráčů Olympu, který je mimo sestavu, nyní pozoruje hru z posledního patra žebřin. Dá se říct, že se na hru kouká s velkým nadhledem.
45:40
Vyloučen hráč Michal Zitko družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení.
41:15
Skvělým zákrokem se znovu vyznamenal Filip Hejtík. U pořadatelského stolečku jsme se shodli, že asi nechytá poprvé.
40:00
40:00
39:12
Ukázková akce Jiřího Becka, začal ji bodycheckem a zakončil krásným gólem k tyči.
39:11
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval Ivan Petr (3:2).
37:56
Svou dnešní třetí přesilovku Olymp nevyužil, proto i nadále trvá nerozhodný stav.
36:25
Dalši přesilovka pro Olymp, způsobená hanlivým výrokem na adresu sudích.
35:38
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 10 minut za nesportovní chování.
35:38
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:10
A následně Hejtíkovi pomáhá branková konstrukce.
34:46
Obrovskou šanci teď spálil jeden z hráčů hostí. Brankář Hejtík se po míčku jen ohlédl.
33:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Dušek, asistoval Ondřej Štifter (2:2).
32:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Michal Vlk (1:2).
27:20
Pořádně se teď zapotil hostjící brankář. Olymp ho v přesilovce několikrát prověřil.
26:16
Vyloučen hráč Boleslav Kytka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
24:00
Nyní jsme byli svědky obrovské šance Olympu, avšak znovu skvěle zakročil hostující brankář.
22:55
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 12 diváků.
22:14
Po malé chvilce předvedl skvělý zákrok i golman hostí.
21:20
Golman Filip Hejtík teď svým reflexivním zákrokem podržel Olymp.
20:00
20:00
16:57
Současně s prvním vstřeleným gólem Olympu se probudil početný, konkrétně jednočlenný fanklub Olympu. Halou se nyní nese skandování: "Ivan Ivan Ivan".
16:56
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (1:1).
12:20
O zatím největší vzrušení zápasu, se postaral již dříve zmiňovaný jednoruký časoměřič Zámeček, když mu nikdo neřekl, jak se na veiice spolehlivé časomíře v Kunraticích nastavuje trest.
11:47
Vyloučen hráč Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
10:57
Jednoruký časoměřič Zámeček, zhodnotil tempo dnešního matche jako "nic moc".
10:00
Hlavní zdravotník utkání poskytuje jednomu z hostujících hráčů masáž.
07:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Pavel Hájek (0:1).