1:3
4:1
1:3
- : -
branky (asistence): 01:46 Martin Blažek (Václav Fučík), 21:15 Lukáš Zrzavý (Zbyněk Venkrbec), 26:15 Martin Blažek (Václav Fučík), 34:39 Jaromír Lisa (Martin Blažek), 37:18 Martin Blažek (Václav Fučík), 50:20 Jaromír Lisa (Viktor Vlach)
branky (asistence): 00:53 Jakub Štěrba (Ondřej Bejček), 08:34 Ondřej Kopp (Jiří Turek), 17:22 Ondřej Bejček (Jakub Štěrba), 23:43 Vít Andrle (Jakub Štěrba), 50:41 Daniel Fokt (Petr Pastor), 59:42 Daniel Fokt (Petr Pastor), 59:54 Petr Linc (Petr Pastor)

Spartak Pelhřimov - Florbal Chomutov 6:7
2. Martin Blažek, 22. Lukáš Zrzavý, 27. Martin Blažek, 35. Jaromír Lisa, 38. Martin Blažek, 51. Jaromír Lisa - 1. Jakub Štěrba, 9. Ondřej Kopp, 18. Ondřej Bejček, 24. Vít Andrle, 51. Daniel Fokt, 60. Daniel Fokt, 60. Petr Linc; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 169; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 21 - Jan Vlček 21; po třetinách: 1:3, 4:1, 1:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Díky týmu za zvýšenou bojovnost ve 3. třetině. Za to, že jsme měli sílu. Zápas za stavu 4:6 nevzdat a odbojovali jsme ho do poslední vteřiny. Závěr jsme i trošku se štěstím otočili a získali 3 důležité body. Děkujeme za zápas a soupeři i divákům přejeme klidné Vánoce.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích: Dnes jsme ztratili vyhraný zápas. Naší nesmyslnou, naivní chutí chtít hrát florbal před naší brankou, místo jednoduchého posouvání balonu k brance soupeře. Místo odskočení o dvě branky nás hosté ztrestali a připravili nám krušné Vánoce. Děkuji divákům.
60:00
59:54
Timeout Spartak Pelhřimov
59:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Petr Pastor (6:7).
59:54
Jestli někdo myslel na prodloužení tak ne. Chomutov obrovským důrazem před brankou Venkrbce doklepává míček za čáru a obrací zápas.
59:42
Timeout Florbal Chomutov
59:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Petr Pastor (6:6).
59:42
18 sekund domácí dělilo od vítěství. Chomutov překonává Venkrbce na bližší.
59:13
Hosté v šesti.
58:02
Zatím hráči na obou stranách hrají celkem čistou hru a rozhodčí nemuseli rozdávat dvouminutové tresty.
57:40
Poslední minuty utkání a Chomutov tlačí domácí, kteří se nedokáží dostat ze svého pásma.
55:35
Hendrych opět ve velké šanci, ale dneska mu míček odskakuje
55:03
Poduška netrefuje zařízení.
53:45
Hendrych na půlce vybojoval míček, ale nedokázal ho zkrotit a vytvořit si gólovou šanci.
52:27
Brothánek a Charouzek. 2 na 1. Brothánek nahrává Charouzkovi, který netrefuje prázdnou bránu.
50:41
50:41
Chomutov se přibližuje na rozdíl jedné branky, když Venkrbec neudržel míček v ruce a přepadává mu za záda a následně si ho srazil za čáru.
50:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Viktor Vlach (6:4).
50:20
Vlach zachycuje míček u mantinelu a svojí přihrávkou na trojku dal šanci vystřelit Lisovi. Ten se moc často v téhle pozici nemýlí a navyšuje náskok svého mužstva.
49:19
Hosté ve velké šanci, ale trefují tyčku a ven ze hřiště.
48:40
Hendrych zkouší střelu, ale hodně mimo.
46:54
Hráč hostí si krásně naběhl a mohl zakončovat do prázdné. Venkrbec se stačil přesunout a vyráží.
46:42
Chomutov začal být akčnější a přehrává domácí tým.
45:35
Vlach vybojoval míček a Spartak se mohl dostat do zajímavé šance. Škoda pro domácí, že z toho nic nevytěžili.
44:40
Chomutov v šanci, ale hráč se nedostal do pořádného zakončení ač se cpal před Venkrbce.
43:35
Zmatek v obraně a nedorozumění Venkrbce s Běhounkem málem skončilo šancí Chomutova.
42:52
Rád bych něco napsal, ale zatím je to fotbalový zápas. Nahoru a dolu. Žádná střela.
40:00
40:00
12:9
40:00
Spartak vyhrál 2. třetinu 4:1 a dostal se do vedení o jednu branku.
40:00
39:30
Hra se dohrává a domácí na míčku se nepouští do žádné akce.
37:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (5:4).
37:18
A tento krásný počet diváku viděl 1. hattrick dnešního utkání. 3. gól střílí Martin Blažek po přihrávce Vaška Fučíka!
36:42
Dnes přišlo podpořit svůj tým 169 diváků!!Děkujeme!!!
34:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Martin Blažek (4:4).
34:39
A máme tu vyrovnání. Standardní situace, když Blažek posouvá Lisovi míček a ten z otočky trefuje branku jeho typickou střelou k tyčce nad nohu
34:12
Jestli Chomutov byl ospalejší v 1. části třetiny tak se probouzí a Spartak má velké problémy držet jedno gólový náskok.
32:40
Slabší chvíle domácích a hráč hostí sám před Venkrbcem. Ten natáhl svoje tělo,ruce a chytá.
32:00
Chomutov nepříjemně nahazuje před Venkrbce. Štěstí pro domácí Venkrbec zasahuje dřív než přišla teč.
30:27
Spartak se začíná probouzet a Chomutov má problém se dostat do nějaké šance.
28:45
Brothánek nebezpečně pálí těsně nad svatyni Vlčka
28:15
útok 1. lajny nebyl dlouho kompletní, ale 2. třetinu už začínají předvádět florbal, který k nim patří. Nádhera se na ně dívat.
26:15
26:15
Jestli jsme do teď neviděli krásné souhry, ale spíše padlé góly z chyb tak teď to domácí tým a jeho 1. lajna vynahradila. Souhra Poduška, Fučík a Blažek. Jeden dotek každého hráče a míček končí v síti. Souhra těchto 3 hráčů nám chyběla.
23:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Jakub Štěrba (2:4).
23:43
Nenápadná akce Chomutova, když Andrle od mantinelu trefuje mezírku Venkrbce na bližší tyčce.
21:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Zbyněk Venkrbec (2:3).
21:15
Venkrbec vybíhá z branky a fotbalovou přihrávkou našel Zrzavého, který prošel k Vlčkovi, kterého překonává mezi nohami.
20:50
Spartak 2 na 1, ale Blažkovi míček sjel z čepele k Vlčkovi.
20:10
1. střela druhé třetiny patří Spartaku. Lisa zkusil backhand, razance byla dobrá, ale velice nepřesná muška.
20:00
20:00
Střely na bránu: 10:8
20:00
1. třetina nám nabídla 4.góly z toho 3 do branky domácích. Jestli domácí chtějí tento zápas obrátit tak by měli přidat na hře. Zatím působí ospale a hlavou už na Vánočním večírku, který bude probíhat po zápase.
20:00
17:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Jakub Štěrba (1:3).
17:22
Tohle byla lahůdka v podání chomutovského hráče Bejčka. Ve vysoké rychlosti s hráčem domácích na zádech si ještě dovolil rychlou kličku poslat míček za Venkrbce. Moc pěkné!
16:00
Chomutov ve velké šanci, ale tentokrát Švrakala zachraňuje.
14:25
Venkrbec podržel svůj tým. V tuhle chvíli se hra přelívá ze strany na stranu, ale nikdo se nedostal do velké šance.
08:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Jiří Turek (1:2).
08:34
Švrkala propadá a Kopp mohl jít sám na Venkrbce, kterého nekompromisně překonává pod víko.
08:20
Omlouváme se za technickou chybu videa, náš tým pracuje na obnově videopřenosu.
08:15
Chomutov mohl střílet do prázdné, ale proti byl Běhounek, který přihrávku chytá a ještě založil útok.
07:20
Brothánek měl před sebou místo, ale jak se dostal k hráči z Chomutova tak přichází o míček a málem z toho byl gól.
06:25
3. lajna složená s juniorů a zkušených matadorů jako je Švrkala a Hendrych. Tato pětka vypadá nadějně.
05:46
Kocián zkusil vyslal míček na Vlčka, ale pouze trefuje 1. hráče.
05:17
Chomutov zatím více drží domácí na své polovině, ale vyložená šance z toho není.
04:46
Dnes se domácích sešlo 15 hráčů do pole a tak hrají na 3 pětky
04:09
Blažek krásný blok.
01:46
01:46
Fučík si připisuje první asistenci, když jeho přihrávka před bránu prošla Vlčkovi okolo těla a tyčky Blažkovi na čepel a ten měl jednoduchou práci.
00:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Bejček (0:1).
00:53
První šance hostí, když šel sám na Venkrbce Štěrba, který překonává Zbyška a posouvá Chomutov do vedení.
00:01
Po dlouhé zdravotní pauze se vrací na domácí palubovce Vašek Fučík. Snad mu zdraví vydrží a přidá nějaké ty góly, které teď Spartaku chybí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Petr Pastor, Erich Kellermann, Daniel Fokt, Petr Linc
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Jan Brothánek, Martin Blažek, Petr Poduška, Václav Fučík, Jaromír Lisa
00:00
Dnes je čeká odveta na domácím hřišti. Spartak vstoupil úspěšně do sezóny, kdy vyhrál každé domácí zápas až. Ale od 8.kola Spartak nepoznal co je výhra a spadl skoro na samé dno tabulky. V tuhle chvíli se nachází na 13. místě. Chomutov má střídavé výsledky, ale převažují prohry a proto se nachází na 12. místě.
00:00
Zdravím Vás u on-line přenosu u 26. předkola. Dnes domácí tým Sparta Pelhřimov vyzve svého Chomutov, který domácí celek vyřadil v play-down a postoupil do 1. ligy. Pelhřimov setrval též v 1.lize a hned v 1.kole narazil na Chomutov kde Spartak vyhrál.