Norsko W
Česko W
Norsko W
Česko W
branky (asistence): 17:51 Nela Kapcová (Eliška Krupnová), 25:44 Eliška Krupnová (Nela Kapcová), 28:36 Eliška Krupnová (Nela Kapcová), 30:11 Denisa Billá (Veronika Enenkelová), 37:41 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 39:07 Martina Řepková (Hana Koníčková), 48:54 Denisa Billá (Adéla Bočanová), 53:37 Magdaléna Plášková (Denisa Billá)

Norsko W - Česko W 0:8
18. Nela Kapcová, 26. Eliška Krupnová, 29. Eliška Krupnová, 31. Denisa Billá, 38. Tereza Urbánková, 40. Martina Řepková, 49. Denisa Billá, 54. Magdaléna Plášková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 338; zásahy brankářů: Malin Dahler 24 - Nikola Příleská 12; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: NOR 5 - CZE 7.
60:00
Střely na branku celkem: NOR 12 - CZE 32.
60:00
53:37
Branku družstva Česko W vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Denisa Billá (0:8).
48:54
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Billá, asistoval Adéla Bočanová (0:7).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: NOR 5 - CZE 14.
40:00
39:07
Branku družstva Česko W vstřelil Martina Řepková, asistoval Hana Koníčková (0:6).
37:41
Branku družstva Česko W vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (0:5).
32:55
Vyloučen hráč Denisa Ratajová družstva Česko W na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:11
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Billá, asistoval Veronika Enenkelová (0:4).
28:36
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Nela Kapcová (0:3).
25:44
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Nela Kapcová (0:2).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: NOR 2 - CZE 11.
20:00
17:51
Branku družstva Česko W vstřelil Nela Kapcová, asistoval Eliška Krupnová (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko W: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Martina Čapková, Nela Jiráková, Nela Kapcová, Eliška Krupnová, Denisa Ratajová
00:00
Line-up domácích Norsko W: brankář: Malin Dahler; hráči v poli: Mia Østerhaug, Tone Einstulen, Karen Farnes, Lena Gillberg, Julie Gidske