1:0
3:0
3:0
- : -
branky (asistence): 12:23 Jakub Haša (Lukáš Kvapil), 24:57 Lukáš Kvapil (Štěpán Stratil), 29:02 Tomáš Zubek (Martin Janeček), 34:49 Ivan Zajíc, 43:11 Michal Kundrata (Martin Janeček), 46:22 Štěpán Stratil (Jakub Haša), 56:20 Michal Kundrata (Štěpán Stratil)

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:0
13. Jakub Haša, 25. Lukáš Kvapil, 30. Tomáš Zubek, 35. Ivan Zajíc, 44. Michal Kundrata, 47. Štěpán Stratil, 57. Michal Kundrata; rozhodčí: Michal Havelka - Martin Srna; vyloučení: 6:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Vičánek 24 - Matěj Kubíček 19; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:0;
65:00
Komentář hostujicího trenéra - Momentálně jsme schopni konkurovat pouze do první obdržené branky, potom se hra celého týmu totálně zhroutí a to prakticky s jakýmkoli soupeřem. Gratulujeme Otrokovicím k jednoduchým bodům.
65:00
Komentář domácího trenéra - Dobrou obrannou činností jsme dovedli zápas k vítězství. Od druhé třetiny jsme proměnili šance, které vyplynuly ze hry. Děkuji soupeři za pěkný zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:31
Brněnský celek se na závěr snaží vstřelit alespoň jedinou branku ale nedaří se.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:47
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry.
56:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Štěpán Stratil (7:0).
54:57
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
54:57
Můžeme spatřit i hru čtyři na čtyři.
54:21
Tyč! Lukáš Chalabala těsně minul.
53:47
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
53:27
Brankář Vičánek ukazuje své kvality a opět si připisuje krásný zákrok.
52:15
Hráči Hattricku Brno se snaží o individuální průniky do útočné části.
51:36
Domácí tým opět v plném počtu.
49:36
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
49:36
Domácímu hráči v rohu hřiště praskly nervy a dostává trest za nesportovní chování.
47:59
Domácí tým zvyšuje tlak a kontroluje hru.
47:13
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
46:22
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Štěpán Stratil, asistoval Jakub Haša (6:0).
45:01
Brankář Vičánek si opět pohlídal svá záda a snaží se udržet bezbrankový stav.
43:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Martin Janeček (5:0).
42:26
Michal Kundrata se snažil prohodit míček do střelecké pozice ale neúspěšně.
41:43
Dnešní utkání sleduje přesně 35 diváků.
40:36
Jako první se do rozehrávky dostává domácí tým.
40:00
40:00
39:58
Na závěr druhé třetiny poslední střela z pohledu domácího celku.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny..
38:45
Domácí tým je opět v plném počtu.
37:29
Další krásná střela na domácího brankáře a zároveň krásný zákrok.
36:45
Vyloučen hráč Jaroslav Valenta družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
35:30
Pantheři jsou opět v tempu a kontrolují hru.
34:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ivan Zajíc bez asistence (4:0).
34:20
První střela, která prošla na domácího brankáře v přesilovce.
32:56
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
32:50
Vít Máček to zkouší "z první" ale neproměnil.
31:25
Pantheři usilovně napadají a kazí rozehrávku hostujicího celku.
30:43
Hra je ve vysokém tempu a na některých hráčích to jde již poznat.
29:11
Po krásné souhře domácí tým zvyšuje na 3:0.
29:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Martin Janeček (3:0).
27:26
Hra se dostává opět do tempa, zatím jsme mohli vidět pouze jedno přerušení.
24:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Štěpán Stratil (2:0).
22:43
Vít Máček to zkouší od půlky hřiště ale neproměnil.
21:36
První střela druhé třetiny. Brankář Vičánek si pohlídal horní růžek a střelu zneškodnil..
20:00
20:00
19:50
Z pohledu diváků můžeme zatím vidět velice zajímavé utkání..
19:00
Probíhá poslední minuta první části.
17:43
Domácí hráč Michal Kundrata se dostal přímo na dosah hostujicího brankáře ale bránu minul.
16:09
Hra se pomalu dostává zpět do tempa.
14:58
Domácí tým je v plném počtu.
13:59
Pantheři usilovně brání a nepouští soupeře do vyložených šancí.
12:58
Vyloučen hráč Tomáš Zubek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Lukáš Kvapil (1:0).
11:55
Vysoká hůl před hostujicí brankou zastavuje tlak soupeře..
09:54
Hru přerušuje až střela Jakuba Haši, utkání stále bez branek.
08:53
Drsný souboj v rohu hřiště zpomalil tempo hry..
05:59
A je tu i první velká šance pro hostujicí tým. Brankář Vičánek si však pohlídal tyčku.