0:1
3:1
- : -
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 05:28 Zuzana Halfarová (Denisa Ferenčíková), 18:56 Denisa Hyršová (Michaela Šponiarová), 42:49 Natálie Martináková (Eliška Planková), 45:08 Denisa Hyršová (Klára Kociánová), 55:15 Michaela Šponiarová (Denisa Hyršová)
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 06:48 Andrea Pastušková (Nela Kapcová), 20:13 Paulína Hudáková (Nela Kapcová), 44:09 Nela Kapcová (Veronika Káčová)

1. SC Vítkovice - FBC OSTRAVA 5:3
6. Zuzana Halfarová, 19. Denisa Hyršová, 43. Natálie Martináková, 46. Denisa Hyršová, 56. Michaela Šponiarová - 7. Andrea Pastušková, 21. Paulína Hudáková, 45. Nela Kapcová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Petra Klečková 21 - Veronika Tomšová 22; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jakuba Robenka: Zápas bez tempa, který vůbec neodpovídal tomu o co se hrálo. Dnes proti Nám stály Vítkovice, se kterými jsme rozhodně měli sehrát úplně jinou partii než jakou jsme předvedli. Jsem zklamaný z toho, co jsme tady dnes předvedli. Soupeři gratulujeme a a držíme palce do finále.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Jsem rád za to, jak jsme zápas zvládl. Problémem bylo, že jsme selhávali ve finální fázi i koncovce. Nicméně si myslím, že od druhé třetiny jsme byli aktivnějším týmem a docela dobře jsme zvládali organizaci hry, hlavně směrem dozadu. Na finále poháru se těšíme a chceme rozhodně uspět. Všem fanouškům florbalu přejeme hezké Vánoce a úspěšný Nový rok.
60:00
Střely po 3. třetine: domácí 9 - hosté 8 Střely celkem: domácí 27 - hosté 24
60:00
59:59
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
57:26
Vítkovice prozatím v pohodě drží balonek.
55:49
FBC v šesti.
55:15
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Denisa Hyršová (5:3).
50:23
Hudáková dorážela před Klečkovou ta však chytá.
45:08
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Klára Kociánová (4:3).
45:08
Nahrávku Kociánové dotlačila do branky Hyršová.
44:09
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Káčová (3:3).
44:09
Chybnou rozehrávku domácích obránkyň trestá Kapcová.
42:55
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za držení.
42:49
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Eliška Planková (3:2).
42:49
Napodruhé se již Martináková z beckhandu nemýlí.
35:00
Dnešní utkání sleduje 110 diváků. Děkujeme.
34:08
Ferenčíková ani na dvakrát nepřekonala Tomšovou.
32:49
Domácí v plném počtu,
31:44
Hosté prozatím nevystřelili.
30:49
Vyloučen hráč Natálie Martináková družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:49
FBC Ostrava si zahraje přesilovku.
30:25
Husková z dobré pozice mimo branku.
28:25
Enenkelová z výjezdu trefuje pouze Tomšovou.
26:58
Husková z výjezdu trefuje pouze Tomšovou.
26:38
Po ztrátě na půlce zahrozilo FBC Ostrava ale Klečková chytá.
24:03
Šponiarová netrefuje prázdnou branku.
21:50
FBC Ostrava je lepším celkem na začátku 2.třetiny.
20:13
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Nela Kapcová (2:2).
18:56
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Michaela Šponiarová (2:1).
18:56
A Vítkovice jdou do vedení.Do prázdné se trefuje Hyršová.
18:00
Enenkelová měla před sebou prázdnou branku ale střela jí vůbec nevyšla.
17:00
Máme tady poslední tři minuty 1.třetiny.
13:55
Hostující tým je v dobrém tlaku ale střela šla mimo.
11:53
Skrumáž před domácí brankou ale Klečková chytá.
11:10
Vítkovice jeli 3 na 1 ale bohužel přišla špatná přihrávka a střela mimo branku.
09:22
Šupáková ze středu krásně vystřelila ale Tomšová chytá.
06:48
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Nela Kapcová (1:1).
06:48
A je vyrovnáno.Po ztrátě míčku na polovině přesně střílí Pastušková.
06:10
Vítkovice mají další šanci ale obrana hostí blokuje.
05:28
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Denisa Ferenčíková (1:0).
05:28
A máme tu první branku do vedení jdou Vítkovice.
03:08
Vítkovice drží balon ale nic z toho.
00:35
Halfarová sama před brankou ale Tomšová s přehledem kryje.
00:01
Semifinále poháru právě začalo. Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Eliška Jurečková, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Zuzana Halfarová, Denisa Ferenčíková, Ivana Šupáková, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová