0:2
2:4
3:2
- : -
branky (asistence): 20:56 Milan Garčar (Lukáš Ujhelyi), 28:46 Robert Košir (Milan Garčar), 49:49 Milan Garčar, 53:12 Ondřej Špalek (Milan Garčar), 59:10 Jan Krejča (Milan Garčar)
branky (asistence): 06:21 Marek Beneš (Filip Langer), 15:44 Filip Langer, 25:09 Jakub Slavík (Milan Meliš), 29:10 Jakub Kolísko (Milan Meliš), 32:54 Marek Beneš (Marek Deutsch), 38:26 Ondřej Němeček (Marek Beneš), 55:36 Marek Beneš (Milan Meliš), 59:57 Petr Brautferger (Jakub Kolísko)

AC Sparta Praha - Tatran Střešovice 5:8
21. Milan Garčar, 29. Robert Košir, 50. Milan Garčar, 54. Ondřej Špalek, 60. Jan Krejča - 7. Marek Beneš, 16. Filip Langer, 26. Jakub Slavík, 30. Jakub Kolísko, 33. Marek Beneš, 39. Ondřej Němeček, 56. Marek Beneš, 60. Petr Brautferger; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 102; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 23 - Michal Rebro 20; po třetinách: 0:2, 2:4, 3:2;
60:00
Střely celkem: 25-30
60:00
Komentář trenéra domácích pana Kašpárka: Do utkání jsme vstoupili s přílišným respektem a než jsme se dostali do hry, tak už si Tatran hlídal pohodlné vedení. Ve druhé třetině jsme již zlepšili aktivitu, ale vždy jen na krátké časové úseky. Třetí třetina už byla vabank, ale vedení nám nepřinesla. Děkuji soupeři, všem fanouškům Sparty a přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Beneše: Dneska jsme podali koncentrovaný zodpovědný výkon a konečně jsme měli i hlad po gólech. Děkujeme za utkání a přejeme hezké Vánoce.
60:00
Střely po třetí třetině - 11:12
60:00
59:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Jakub Kolísko (5:8).
59:56
V posledních vteřinách Tatran střílí do prázdné brány a zvyšuje na 5:8.
59:10
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Milan Garčar (5:7).
58:43
Tatran už mohl mít střelený další gól, ale brankář Sparty se stihl v čas vrátit do brány a míček zastavit.
57:54
Sparta zkouší hrát v šesti.
57:53
Timeout AC Sparta Praha
56:43
Míček už je skoro v bráně hostů, ale Tatransjý hráč si ho naštěstí všímá a v čas odhazuje pryč.
55:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Milan Meliš (4:7).
55:35
Meliš si získává míček a nahrává před bránu na volného Beneše.
53:12
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Milan Garčar (4:6).
53:11
Garčar se pokusil vystřelit, ale míček se odrazil od brankáře, kde ho sebral Špalek a proráží síť.
50:39
Jeden z hráčů Tatranu končí na zemi s vyraženým zubem.
49:49
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Garčar z trestného střílení (3:6).
49:48
Milan Garčar jede nájezd a dává míček pod rukou gólmana do branky.
48:23
Další střela směřující na bránu Sparty byla odražena gólmanovou nohou.
46:20
Sparta pokazila rozehrávku, a tak ji přebírá Tatran.
45:31
Hráč Sparty získává míček před brankou Tatranu, ale jeho střelu zastavil jeden z protihráčů.
44:13
Sparta získává míček, ale na středu hřiště je Tatran zastavuje a míček si přebírá.
42:08
Oba týmy vešli do třetí třetiny ve velmi vysokém tempu.
40:41
Sparta se pokusila vystřelit, ale golman míček odrazil svou helmou.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Sparta.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině - 9:7
40:00
38:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Marek Beneš (2:6).
37:50
Po krátkém souboji u brány Tatranu končí míček za mantinelem.
32:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Marek Deutsch (2:5).
32:53
Beneš přehodil míček přes golmana přímo do branky.
32:08
Oba týmy hrají velice agresivně.
29:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Milan Meliš (2:4).
29:09
Meliš získává míček ze špatné nahrávky a společně s Kolískem běží na bránu.
28:46
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Milan Garčar (2:3).
28:45
Garčar nahrává Koširovi, který si vybíhá na střed a střílí tahem na bránu.
28:32
Tatran hraje v plném počtu.
26:32
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
25:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Milan Meliš (1:3).
25:08
Slavík si zacouval před bránu sparty a střílí třetí gól Tatranu.
23:51
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
20:56
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Lukáš Ujhelyi (1:2).
20:55
Garčar si oběhnul bránu a dává první branku domácích.
18:43
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
18:43
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (0:2).
15:43
Sparta ztratila míček a hráč Tatranu běží sám na bránu.
14:37
Vyloučen hráč Ondřej Svatoš družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
12:52
Už to vypadalo, že Tatran dal další gól, ale podle rozhodčích byl hráč v malém brankovišti.
11:47
Sparta získala míček a běží na útočnou polovinu, ale na polovině jim míček bere Tatran.
11:06
Oba týmy se snaží co nejvíce napadat.
07:01
Bravurní zákrok Eckhardta proti přečíslení Tatranu.
06:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Langer (0:1).
06:20
Ježek běžel sám po středu hřiště, ale na půlce ztratil míček, který mu sebral Langer, ten to přihrál Benešovi, který zakončil střelou.
05:39
Krejča chtěl obehrát jednoho z protihráčů svou kličkou, ale míček mu sjel z čepele.
04:25
Sparta hraje v plném počtu.
03:57
Tartan se pokouší využít přesilové hry, ale Sparta se drží v obrané pozici, a tak se to Tatranu prozatím nepodařilo.
02:25
00:31
Sparta se jako první dostala do útoku, ale golman míček odstřelil svou helmou.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Jakub Slavík, Filip Langer, Ondřej Němeček, Marek Beneš
00:00
Line-up domácích AC Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: David Ježek, Marek Koščo, Daniel Kalaš, Ondřej Svatoš, Luka Časar