1:0
1:1
4:1
- : -
branky (asistence): 10:48 Vojtěch Marek (Jan Skalický), 17:02 Daniel Baláš (Jan Skalický), 36:05 Matouš Hrdina (David Lauterbach), 40:17 Jiří Doleček (František Majvald), 43:35 Jan Skalický, 44:32 Marek Švec (Jan Skalický)
branky (asistence): 26:00 Martin Junek, 42:15 Jan Horák (David Petráž)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbK Orlicko-Třebovsko 6:2
11. Vojtěch Marek, 18. Daniel Baláš, 37. Matouš Hrdina, 41. Jiří Doleček, 44. Jan Skalický, 45. Marek Švec - 27. Martin Junek, 43. Jan Horák; rozhodčí: Karel Balla - Daniel Jireček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Jan Moravec 5, Jan Moravec 6, Jan Moravec 4 - Karel Aubus 3, Karel Aubus -1, Karel Aubus 3; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:1;
45:00
44:59
Právě končí zápas, který určit lahodil oku diváka. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat a podpořit oba týmy. Těšíme se na další zápas v této nové hale!
44:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (6:2).
43:35
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (5:2).
43:35
OT dostává gól ve své přesilovce. Střela z obrany se nevyplatila. Jan Skalický ji zachytil a potrestal
42:44
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
42:44
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil Martin Junek.
42:44
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
42:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval David Petráž (4:2).
42:15
Nahození od obrany a důraz před brankou se vyplatil. OT snižuje na 4:2
40:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval František Majvald (4:1).
40:17
Nedáš, dostaneš... i to se potvrdilo zde.
37:30
Vymazlená kombinace Michala Dědka a Davida Petráže končí v rukou brankáře.
36:58
Doleček netrefuje přesně naservírovanou nahrávku na střed. Branku přestřeluje
36:05
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval David Lauterbach (3:1).
34:53
Krásná příležitost letohradských, ale Aubus neskutečně zasáhl a branku si pohlídal
33:45
Nutno pochválit herní aktivitu OT, kdy ani ve hře 4 na 5 se nebojí jít do útoku a ohrozit soupeře
33:05
Vyloučen hráč Pavel Horák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
26:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek bez asistence (2:1).
25:14
Krásnou střelu Michala Dědka usměrňuje Horák, nicméně zahrál vysokou hru.
23:19
John, Langer i Petraš se snaží dotlačit balónek za letohradského brankáře. Bohužel neúspěšně
21:55
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
19:46
Petráž vytvořil krásnou šanci pro Horáka a Junka, nicméně Junek netrefuje.
17:59
Pro diváka se hraje určitě pěkný florbal. Ač Letohrad právě vede, tak hra tomu neodpovídá. Nicméně míří přesněji něž OT:)
17:02
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Daniel Baláš, asistoval Jan Skalický (2:0).
12:31
David Petráž střílí ze středu, ale trefuje obránce.
10:49
Situaci 2 na 1 s přehledem Letohrad proměňuje. Aubus ještě stačil míček tečovat, ale i tak se stočil do branky
10:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Jan Skalický (1:0).
10:17
Nečekanou střelu Michala Dědka kryje letohradská obrana.
05:46
Hráči si nenechají nic líbit a hrají každý balónek, důraz před brankou je také velký.
04:43
Chybu v letohradské obraně nepotrestal Langer.
04:04
Oba týmy předvádějí velmi aktivní hru!
00:30
První půlminuta a Letohrad ve vyložené šanci, střelu však golman pokryl
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Michal Dědek, Richard Mužátko, David Petráž, Jan Horák, Martin Junek
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Jan Moravec; hráči v poli: Daniel Baláš, Jiří Skalický, Marek Švec, Jan Skalický, Vojtěch Marek
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítejte u historicky prvního zápasu našeho mužského týmu na opravdu domácí půdě. Dnešní zápas je dohrávkou 10. kola.