0:0
3:0
0:2
- : -
branky (asistence): 20:38 Teodor Bodlák (David Koudelka), 20:49 Michal Mištík (Matyáš Novotný), 21:37 Martin Hort (Teodor Bodlák)
branky (asistence): 34:26 Marek Nachtmann (Matěj Eisenkolb), 38:32 Matěj Eisenkolb (Šimon Opp)

Prague Tigers - ACEMA Sparta Praha B 3:2
21. Teodor Bodlák, 21. Michal Mištík, 22. Martin Hort - 35. Marek Nachtmann, 39. Matěj Eisenkolb; rozhodčí: Jakub Novotný - Filip Gaberdén; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Pavel Malý ? - Patrik Zítka ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 0:2;
45:00
44:56
Ještě čtyři vteřiny a domácí mají rozehru na brankovišti.
44:35
Sparta zavírá Tygry v obraně.
44:16
Timeout Prague Tigers
44:16
Timeout domácích, probíhají pokyny trenéra a posílá svou nejsilnější sestavu na led.
43:52
Eisenkolb tvrdě dohrává Černíka v rohu hřiště. Janeba ho okamžitě posílá střídat, aby náhodou nedošlo k jeho pověstnému výbuchu vzteku a zbytečnému vyloučení na konci zápasu.
43:50
Gregor bekhendem netrefuje prázdnou branku! Zápas vrcholí.
42:53
Mištík trefuje tyč z brejku!
42:40
Domácí se snaží vyhazovat a udržet zápas příznivý.
42:11
Černík se teď málem nechal zbytečně vyloučit.
42:00
Tygři kontrolují hru, Sparta už má nervy na uzdě.
41:33
Na Spartě je vidět chuť do hry, naneštěstí pro ně je ona chuť to jediné, co předvádějí.
40:53
Bodlák šel sám na branku s dlouhým balonkem před sebou, Zítka byl u balonu rychlejší a bere ho i s nohama útočníka. Teo Bodlák se proletěl nejmíň dva metry a málem zavěsil sám sebou.
40:07
Střelu Nováka si Malý pohlídal s úctyhodným přehledem.
40:01
Černíkova střela jen o kousek míjí konstrukci Zítky.
39:33
Martin Pšenica už se nejspíš do zápasu nedostane, trenér Janeba ho poslal "rybařit".
39:11
Bodlák dnes nejspíš bude uklízet hřiště sám za dřeváka zápasu, netrefuje zcela odkrytou branku ze středu.
38:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matěj Eisenkolb, asistoval Šimon Opp (3:2).
38:32
Sparta teď zabrala a snižuje skóre dobrou souhrou.
38:20
Další neuvěřitelný zákrok Pavla Malého, ten kluk je snad z jiného vesmíru!
37:44
Hosté zamykají Tygry v obranném pásmu. Jejich kombinace končí neúspěšným brejkem domácích.
37:14
Soukup hraje s hlavou nahoře a skvělým přehledem, to se vidí málokdy i u hráčů profi ligy.
36:14
Hra pozastavena z mně záhadných důvodů, chvíle napětí, buly na středu. Tygři odevzdávají sportovně balon Spartě.
35:16
Kontaktní gól Spartě zřejmě nijak nepomohl, trápí se teď v rozehrávce, střele a snad i běhu.
34:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Marek Nachtmann, asistoval Matěj Eisenkolb (3:1).
34:26
Máme tu kontaktní gól hostů. 2 na 1 skvěle vyřešili střelou do prázdné branky, kde se záhadně a zázračně objevila ruka Malého, střelu zachytil, ale na dorážku už byl malý.
34:00
Pověstná dvojice Soukup-Bodlák teď trápí obranu Sparty.
33:25
Posila z A-týmu Sparty Gregor teď dobře zapadá mezi své béčkové hráče.
32:58
Alespoň jsme mohli vidět jak má tento pohyb naučený i bez balonku.
32:35
Bodlák střílí z výběhu, míček ale zapomněl za sebou.
32:20
Domácí vystřelili nejmíň osmkrát za přesilovku.
30:05
Vyloučen hráč Teo Sticzay družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:05
Hned z úvodu třetí třetiny tu máme první přesilovku domácích. Tygři dobře kombinují a střílí, všechny střely ale letí z ostrých úhlů.
30:00
30:00
29:30
Plicka nesmyslně v 2 na 1 střílí do rohu hřiště.
28:50
Nic kloudného ani jeden z týmu teď nepředvádí, vracíme se k hurá florbalu.
26:00
Hort zkouší přelstít brankaře i fyzikální zákony a střílí z mínusového úhlu, překvapivě neúspěšně.
25:42
Žák si předkopl balon hned dvakrát, podruhé už za mantinely hřiště.
25:11
Právě jsme svědky takzvaného "hurá" florbalu - hra se přesouvá z jedné strany na druhou bez jediné myšlenky na kombinaci.
24:30
Bodlák podkopává obě nohy útočícího Sparťana, rozhodčí tento zákrok vyhodnocují jako pouhou standardní situaci.
24:01
Koudelka teď mohl potrestat mizernou rozehrávku Sparty, rozhodl se ovšem míček vrátit obráncům hostí.
23:34
Soukup z půlky trefuje spojnici, aniž by se podíval, kde je brána.
22:55
Štochl v dobré pozici trefuje pouze nohy obránce.
22:04
Sparta je najednou úplně mimo hru. Domácí ji kontrolují jako Andrej Babiš naše tržby.
21:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hort, asistoval Teodor Bodlák (3:0).
21:37
To je smršť! Sparta nedůrazná na brankovišti, Tygři trestají.
20:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Mištík, asistoval Matyáš Novotný (2:0).
20:49
A máme tu další! Mištík doráží do prázdné branky.
20:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval David Koudelka (1:0).
20:38
Dobrá kombinace Koudelky a Bodláka, ten se trhá z mantinelu a výběhem prostřeluje Zítku.
20:00
Hráči obou celků vypadají, jako kdyby ani nechtěli dát gól.
19:12
Ostrá střela Černíka z bezprostřední blízkosti končí na helmě Zítky.
18:09
Zatím jsme svědky pěkného floriáše, po gólu ale ani vidu.
17:30
Koudelka teď nestihl Nováka a pomáhá si faulem.
17:09
Opět Malý skvěle zakročil!
16:53
Pěkná kombinace Sparty po zachyceném brejku, Pavel Malý je ovšem připraven.
16:26
Hra teď připomíná spíše fotbal, hráči nejsou schopni se trefit hokejkou, tak to zkoušejí alespoň nohou.
15:52
Kazma prohrává souboj těžkých vah a ztrácí.
15:29
Geniální nahrávka Koudelky na Horta, ten promáchl prázdnou branku.
15:00
15:00
Dnešní předehrávku 7. kola v Čakoaréně sleduje neuvěřitelných 21 diváků. Halou se ozývají pokřiky obou týmů, jdeme na druhou třetinu.
15:00
13:12
Hlavní střelec týmu Tygrů Bodlák u své páté střely, ani jedna nemířila do brány.
12:01
Stránský se utrhl a běží sám na brankaře. Zítka předvádí famózní zákrok.
11:00
Florbalová legenda Martin "Kazma" Pšenica se dostává na hřiště. Dnes se ale výjimečně nepotkává s formou ani balonkem.
10:36
Soukup ukazuje krásný přehled, využívá své nabrané zkušenosti z Tatranu.
10:00
Tempo je vražedné jako v Kobře 11.
09:10
Tygři se snaží vystřelit z každé situace, Sparta naopak dobře kombinuje a vyčkává.
08:40
Bodlák prochází soupeři jako nůž máslem!
08:10
Sparta dobře kombinuje, ke střele se ovšem stále nedostala.
07:40
Hort si nahodil míček dopředu tak moc, že by ho ani Usian Bolt nestihl.
07:18
Malý si připisuje první zákrok po nepovedené střele Weisse.
06:47
Ostrý faul u střídaček na hráče ACEMY.
06:13
Teď Soukup sám na brankaře! Naštěstí pro hosty míjí prázdnou branku.
05:00
Místní zdravotník už zasahuje, hráč Sparty dostal loktem do obličeje, rozhodčí si ničeho nevšímají.