1:3
0:0
3:1
- : -
branky (asistence): 01:58 Martin Kulle (Adam Čížek), 29:10 Jan Jeřábek (Adam Čížek), 31:20 Martin Kulle, 33:25 Bohuslav Novák (Petr Novák)
branky (asistence): 03:16 Vít Dvořák (Martin Uchytil), 06:52 Matouš Pařík (Tomáš Pouska), 07:39 Jaroslav Hostin (Josef Světlý), 24:42 Vítězslav Princ (Jaroslav Hostin)

Prague Tigers C - FBC Hamsters Vysočany 4:4
2. Martin Kulle, 30. Jan Jeřábek, 32. Martin Kulle, 34. Bohuslav Novák - 4. Vít Dvořák, 7. Matouš Pařík, 8. Jaroslav Hostin, 25. Vítězslav Princ; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Jan Vágner ? - Pavel Bartůněk ?; po třetinách: 1:3, 0:0, 3:1;
36:00
35:02
Timeout FBC Hamsters Vysočany
35:02
Timeout Prague Tigers C
33:25
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Bohuslav Novák, asistoval Petr Novák (4:4).
31:20
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Martin Kulle bez asistence (3:4).
29:55
Vyloučen hráč Petr Jakubec družstva Prague Tigers C na 2 minuty za bránění ve hře.
29:10
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jan Jeřábek, asistoval Adam Čížek (2:4).
25:58
Vyloučen hráč Vít Dvořák družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za sekání.
24:42
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Jaroslav Hostin (1:4).
24:00
24:00
22:27
Vyloučen hráč Martin Kulle družstva Prague Tigers C na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
11:45
Vyloučen hráč Jan Fencík družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání.
09:46
07:39
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jaroslav Hostin, asistoval Josef Světlý (1:3).
06:52
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Matouš Pařík, asistoval Tomáš Pouska (1:2).
03:16
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vít Dvořák, asistoval Martin Uchytil (1:1).
01:58
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Martin Kulle, asistoval Adam Čížek (1:0).