3:0
1:1
3:0
- : -
branky (asistence): 05:33 Michaela Poštová, 07:23 Laura Vytrhlíková (Andrea Sára Šulcová), 09:45 Karolína Slavíková (Vendula Bártová), 22:03 Kristýna Střihavková, 40:33 Karolína Slavíková (Laura Vytrhlíková), 51:56 Karolína Slavíková (Vendula Bártová), 59:04 Nela Havlínová (Vendula Bártová)
branky (asistence): 37:19 Kristýna Venclová (Barbora Havlová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - IBK Hradec Králové 7:1
6. Michaela Poštová, 8. Laura Vytrhlíková, 10. Karolína Slavíková, 23. Kristýna Střihavková, 41. Karolína Slavíková, 52. Karolína Slavíková, 60. Nela Havlínová - 38. Kristýna Venclová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Mádr; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 27 - Jana Uhlířová 35; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí (Vaňkát Oldřich): Musíme hledat více motivace v nás samých. Vzdálili jsme se začátku sezony, kdy jsme sice prohrávali ale nechali jsme na hřiště všechno. Nyní tohle u holek postrádám. Mají na to hrát lepší florbal, ale musíme se všichni spojit a najít sílu to dokázat. Nebudu komentovat dnešní zápas. To je jenom odraz momentální situace, kterou je potřeba změnit. Děkuji soupeři za férovou hru a všem ostatním hezký zbytek večera.
60:00
Střely na branku po 3. třetině 16:12.
60:00
Komentář trenéra domácích (Vadim Všetula): Každý trenér miluje toto období, kdy je pololetí, maturáky, lyžáky, výběry a repre, písemky a hlavně nemoci. Jsem rád, že jsme to překousli a zvládli to i bez našeho OT esa. ( Vážně nemyslím Okamuru Tomia ). Děkujeme i za školení , které jsme ze zákonů hry dnes získali. Zdar a sílu najdeš …v regeneraci děvčata. Díky bodrým soupeřům.
60:00
59:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Vendula Bártová (7:1).
51:56
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Vendula Bártová (6:1).
51:04
Slavíková šla sama s míčkem na Hradeckou branku, ale střela šla do Uhlířové
48:41
Hradec se opakovaně pokouší střílet na branku Litvínova, ale Bivojky se zatím brání a odolávají Hradeckému útoku
41:26
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
40:33
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (5:1).
39:26
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
38:29
Havlínová nahrává za bránou Slavíkové, ta bohužel míček ztratila
37:19
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Venclová, asistoval Barbora Havlová (4:1).
37:15
Venclová sama před Litvínovskou brankou
36:30
Litvínov zatím zvládá přesilovou hru Hradce
35:29
Vyloučen hráč Michaela Poštová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
33:22
Slavíková sama před bránou, ale její hru jí překazila Součková
31:14
Hofmannová střílela na branku, ale ve hře jí zabránila Slavíková
30:15
Litvínov rozehrával z rohu, míček se dostal před branku, ale ne do Hradecké brány
22:03
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková bez asistence (4:0).
17:59
Vyloučen hráč Sabina Labudová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
15:59
Slavíková se prokličkovala přes Hradeckou obranu, ale střílí vedle
15:00
Hladíková přeběhla celé hřiště s míčkem, ale Kotlanovou nepřekonala
13:38
Zbytečně zahozená střela Hradce, Litvínov jí zatím využívá a s míčkem jdou do útoku