2:1
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 01:18 Pavel Petraš (Tomáš Langer), 05:56 Richard Mužátko (Jan Horák), 18:45 Pavel Petraš (Matyáš Pinkas), 29:14 Martin Junek (David Petráž), 34:05 David Petráž
branky (asistence): 12:56 Ondřej Malík (Jindřich Donaj), 19:18 Luboš Minář (Ondřej Malík), 34:21 Zdeněk Dítě (Henrich Klimeš), 44:55 Jindřich Donaj (Petr Ságner)

FbK Orlicko-Třebovsko - Florbal Primátor Náchod B 5:4
2. Pavel Petraš, 6. Richard Mužátko, 19. Pavel Petraš, 30. Martin Junek, 35. David Petráž - 13. Ondřej Malík, 20. Luboš Minář, 35. Zdeněk Dítě, 45. Jindřich Donaj; rozhodčí: Martin Trnka - Daniel Jireček; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 5, Daniel Jiruška 0, Daniel Jiruška 5 - Květoslav Hájek 2, Květoslav Hájek 5, Květoslav Hájek 2; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:2;
45:00
44:59
Děkujeme divákům za návštěvu! Dneska jsme viděli bojovný zápas plný emocí a akcí. Bohužel jsem mohli také vidět i mnoho faulů a nesportovního chování na obou stranách. Další domácí utkání odehrají naši mladší žáci 11.2.2018.
44:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jindřich Donaj, asistoval Petr Ságner (5:4).
43:59
Minuta do konce, hosté a však nevzdávají a stále aktivně napadají a bojují
42:08
Vyloučen hráč Petr Dušek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
41:16
Timeout Florbal Primátor Náchod B
40:55
Junek naservíroval Petrážovi nahrávku do prázdné branky, ale tato nabídka nebyla využita
36:08
Vyloučen hráč Michal Dědek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
34:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Zdeněk Dítě, asistoval Henrich Klimeš (5:3).
34:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil David Petráž bez asistence (5:2).
33:38
Tempo i emoce se výrazně stupňují.
30:00
30:00
29:46
Vyloučen hráč Petr John družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
29:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek, asistoval David Petráž (4:2).
26:07
Vyloučen hráč Jindřich Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra na zemi.
22:59
Čím více je těsnější skóre a čas utíká, tím více je zápas vyhrocenější.
19:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Luboš Minář, asistoval Ondřej Malík (3:2).
18:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Pavel Petraš, asistoval Matyáš Pinkas (3:1).
15:00
15:00
14:33
Vyloučen hráč Stanislav Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
14:11
Vyloučen hráč Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
12:59
Ondřej Malík využil chvilku, kdy se golman Jiruška podíval jinam a balónek krásně umístil do volného prostoru branky
12:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Ondřej Malík, asistoval Jindřich Donaj (2:1).
11:14
Školácká chyba Junka a domácí hrají oslabení
11:13
Vyloučen hráč Martin Junek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra na zemi.
10:42
Domácí Langer a Petraš si dnes velmi rozumí. K vidění je jedna akce za druhou.
08:32
Náchod přitlačil a vytváří si více šancí. Zatím však neskórovali.
05:57
Mužátko umístil přesnou střelu do vzdálenějšího růžku branky.
05:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Richard Mužátko, asistoval Jan Horák (2:0).
02:35
Je patrná mírná převaha domácích, nicméně zápas je opatrný z obou stran
01:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Pavel Petraš, asistoval Tomáš Langer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Květoslav Hájek; hráči v poli: Ondřej Malík, Luboš Minář, Zdeněk Dítě, Henrich Klimeš, Petr Dušek
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Michal Dědek, Richard Mužátko, David Petráž, Jan Horák, Martin Junek
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítáme vás u druhé dohrávky 10. kola Regionální ligy mužů. V České Třebové se sjelo domácí OT a Náchod.