2:2
1:3
2:3
- : -
branky (asistence): 07:21 Pavla Marešová (Anna Dorazilová), 12:03 Tereza Schmidtová (Anna Víchová), 19:24 Pavla Marešová (Anna Víchová), 38:09 Anna Víchová (Pavla Marešová), 43:38 Petra Havlíčková (Tereza Schmidtová)
branky (asistence): 06:48 Marcela Kubíčková (Martina Kembická), 14:55 Martina Konečná (Denisa Drahokoupilová), 22:55 Zuzana Malá (Denisa Drahokoupilová), 23:34 Denisa Drahokoupilová, 28:02 Denisa Drahokoupilová (Kateřina Kavalírová), 34:13 Denisa Drahokoupilová (Šárka Ceralová), 37:58 Šárka Ceralová, 43:53 Michaela Hesová

SK Spartak Slatiňany - FbC Florbalky Skuteč 5:8
8. Pavla Marešová, 13. Tereza Schmidtová, 20. Pavla Marešová, 39. Anna Víchová, 44. Petra Havlíčková - 7. Marcela Kubíčková, 15. Martina Konečná, 23. Zuzana Malá, 24. Denisa Drahokoupilová, 29. Denisa Drahokoupilová, 35. Denisa Drahokoupilová, 38. Šárka Ceralová, 44. Michaela Hesová; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 1:1; využití: 2:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Martina Nosilová 13 - Irena Stibůrková 15; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:3;
45:00
43:53
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Michaela Hesová bez asistence (5:8).
43:38
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Petra Havlíčková, asistoval Tereza Schmidtová (5:7).
43:38
Slatiňany snižují náskok, bohužel vzápětí dostávají gól z první další šance Skutče.
38:09
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Anna Víchová, asistoval Pavla Marešová (4:7).
37:58
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Šárka Ceralová bez asistence (3:7).
37:58
VELKÁ CHYBA SKUTČE!!! Hráčka s číslem 8 nebyla uvedena v zápise a vstřelila gól - nyní je vyloučena a Slatiňany mají 5 minut přesilovou hru.
37:10
Slatiňany se snaží výsledek zvrátit, avšak Skuteč je moc nepouští šancím.
34:13
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Šárka Ceralová (3:6).
34:13
Po pěti minutách třetí třetiny mají navrch stále florbalistky ze Skutče a navyšují vedení na 3:6.
30:00
30:00
29:59
Druhou třetina drtivě ovládla Skuteč, i když střely na bránu jsou stále vyrovnané 8:8
28:30
Střelou do šibenice nedala Denisa Drahokoupilová brankařce Slatiňan šanci a vstřelila gól.
28:02
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Kateřina Kavalírová (3:5).
27:33
Komentátorské stanoviště teď bylo skoro smeteno faulem u blízkého mantinelu.
24:45
2 rychlé góly doufejme probudí domácí mužstvo, které se trápí v koncovce.
23:34
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Denisa Drahokoupilová bez asistence (3:4).
22:56
Po 3 minutách, kde oba týmy běhali pouze z jedné strany na druhou nakonec skončil míček v bráně Slatiňan.
22:55
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Zuzana Malá, asistoval Denisa Drahokoupilová (3:3).
19:24
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Pavla Marešová, asistoval Anna Víchová (3:2).
17:33
Vyloučen hráč Denisa Drahokoupilová družstva FbC Florbalky Skuteč na 2 minuty za blokování hokejky.
17:30
Skvělou příležitost měla Anička Víchová, když střílela od poloviny hřiště a trefila horní část brankové konstrukce
15:44
Hned v první minutě se dostali do obrovských šancí oba týmy.
15:00
15:00
14:59
První třetina nabídla stejný počet střel na obou stranách hřiště a to 7:7.
14:55
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Martina Konečná, asistoval Denisa Drahokoupilová (2:2).
14:55
Hosté se nevzdávají a skákající míček se dostal až do brány Slatiňan.
13:47
Neuvěřitelným zákrokem zachránila brankařka Slatiňan situaci, když vyrazila nohou střelu k tyči a potom chytila dorážku.
12:20
Krásnou střelou z repertoáru Terky Schmidtové se dostávají Slatiňany do vedení.
12:03
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Tereza Schmidtová, asistoval Anna Víchová (2:1).
08:50
Oba celky sekají, co jim hokejky dovolí.. Nyní si vzájemně v rychlém sledu vstřelili góly.
07:21
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Pavla Marešová, asistoval Anna Dorazilová (1:1).
06:48
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Marcela Kubíčková, asistoval Martina Kembická (0:1).
06:26
Vyloučen hráč Lucie Boháčová družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za blokování hokejky.