2:2
2:0
1:2
- : -
branky (asistence): 07:06 David Krejčí (Tomáš Mrázek), 08:55 Bohuslav Šotola (Jan Svoboda), 19:35 Ondřej Novotný (David Krejčí), 21:31 Daniel Kršek (David Krejčí), 40:26 David Krejčí (Tomáš Mrázek)
branky (asistence): 10:46 Radek Kunstmüller (Tomáš Vanča), 11:52 Ondřej Pecina (Vladimír Zvolánek), 38:37 Tomáš Vanča (Pavel Jaroš), 41:56 Vladimír Novotný (Ondřej Kolář)

Fbc Orel Nové Město na Moravě - FBC Salamandra Apoly 5:4
8. David Krejčí, 9. Bohuslav Šotola, 20. Ondřej Novotný, 22. Daniel Kršek, 41. David Krejčí - 11. Radek Kunstmüller, 12. Ondřej Pecina, 39. Tomáš Vanča, 42. Vladimír Novotný; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Sedlařík ? - Tomáš Cacek ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:2;
45:00
44:34
Timeout FBC Salamandra Apoly
44:34
Vyloučen hráč Tomáš Vanča družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:34
Hosté v 6.
44:00
Vskutku dramatický závěr utkání. Míček létá ze strany na stranu a šance se jen spalují.
41:56
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Vladimír Novotný, asistoval Ondřej Kolář (5:4).
41:52
Čuhel posílá cross skrze hřiště, kde protihráči fungují pouze jako kuželky.
40:26
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil David Krejčí, asistoval Tomáš Mrázek (5:3).
40:26
Chyba Mrázka je však napravena.
39:30
Kapitán domácích chtěl nabídnutou šancí hostům zápas zdramatizovat.
38:37
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Tomáš Vanča, asistoval Pavel Jaroš (4:3).
36:04
Vyloučen hráč Ondřej Pecina družstva FBC Salamandra Apoly na 2 minuty za bránění ve hře.
35:13
Kršek, ve snaze osamostatnit se, přehodil hráče, ale i mantinel.
32:41
Číča dnes opravdu nemá pokoje.
30:59
Domácí tým udržuje všechny své příznivce v napětí, hlavně díky neproměněným šancím.
30:00
30:00
28:41
Mrázek zavelel pro oslabení formaci želva. Zatím se zdá jako účinná.
27:34
Trestné střílení družstva FBC Salamandra Apoly neproměnil Vladimír Zvolánek.
27:34
Vyloučen hráč Jiří Tatíček družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za sekání.
26:53
Akce střídá akci na obou stranách.
23:45
Po zemi prosvištěly dvě florbalky, avšak ani jedna netrefila míček.
23:15
Kapitán Mrázek zkusil rychlejší rozehru z rohu. Překvapil soupeře, ale i sebe. Mrázek nyní leží překvapený na zemi.
21:31
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Daniel Kršek, asistoval David Krejčí (4:2).
20:58
Radování hostí ze střeleného gólu náhle přerušil hvizd píšťalky. Dneska má číča napilno.
19:35
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Ondřej Novotný, asistoval David Krejčí (3:2).
15:00
15:00
13:21
Správností reportu si však nejsme zcela jistí.
13:20
Přinášíme žhavý report z novoměstské střídačky: číčo, střílej to!
11:52
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Ondřej Pecina, asistoval Vladimír Zvolánek (2:2).
11:52
Golman domácích první střelu zachytil, druhá mu však proklouzla mezi prsty.
10:46
Branku družstva FBC Salamandra Apoly vstřelil Radek Kunstmüller, asistoval Tomáš Vanča (2:1).
08:55
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Bohuslav Šotola, asistoval Jan Svoboda (2:0).
08:30
Všem skalním fanouškům těchto celků se omlouváme za neaktivitu. Právě jsme obdrželi pizzu.
07:30
Brankář Sedlařík právě otočil svoji branku, aby znemožnil soupeřům poskvrnění svého konta.
07:06
06:00
Jsme svědky krásných šancí na obou stranách.
02:47
Na druhý zápas domácího kapitána se přijelo podívat ještě více fanoušků. Hala praská v základech. Ta nervozita se na Tomášovi znatelně podepisuje. To by mohlo mít negativní vliv na výkon Nového Města po zbytek utkání.
01:20
Hráč hostí Novotný se právě válí po brankovišti domácích. Své by o tom mohl věděť Jakub Sedlařík.