0:0
Švédsko W
Finsko W
Švédsko W
branky (asistence): 09:17 Sofia Joelsson (Alice Granstedt), 15:05 Sara Steen (Frida Norström), 23:00 Amanda Delgado Johansson (Stephanie Boberg), 29:24 Amanda Delgado Johansson (Sara Steen), 47:35 Moa Tschöp (Amanda Delgado Johansson), rozhodující nájezd Emelie Wibron
Finsko W
branky (asistence): 10:15 Veera Kauppi (Oona Kauppi), 38:46 Nina Rantala (Veera Kauppi), 48:05 Oona Kauppi (Nina Rantala), 50:03 Veera Kauppi (My Kippilä), 58:47 Veera Kauppi (Mia Karjalainen)

Švédsko W - Finsko W 6:5pn
10. Sofia Joelsson, 16. Sara Steen, 24. Amanda Delgado Johansson, 30. Amanda Delgado Johansson, 48. Moa Tschöp, N Emelie Wibron - 11. Veera Kauppi, 39. Nina Rantala, 49. Oona Kauppi, 51. Veera Kauppi, 59. Veera Kauppi; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 3664; zásahy brankářů: Sara Hjorting 15 - Tiltu Siltanen 21; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:3, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Finsko W hráč Eliisa Alanko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko W hráč Amanda Delgado Johansson a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Finsko W hráč Oona Kauppi , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko W hráč Emelie Wibron a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Finsko W hráč Veera Kauppi , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko W hráč Anna Wijk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Finsko W hráč My Kippilä , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko W hráč Stephanie Boberg , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Finsko W hráč Nina Rantala a vstřelil gól.
58:47
Branku družstva Finsko W vstřelil Veera Kauppi, asistoval Mia Karjalainen (5:5).
57:00
Vyloučen hráč Oona Kauppi družstva Finsko W na 2 minuty za hra na zemi.
51:30
Timeout Švédsko W
50:03
Branku družstva Finsko W vstřelil Veera Kauppi, asistoval My Kippilä (5:4).
48:05
Branku družstva Finsko W vstřelil Oona Kauppi, asistoval Nina Rantala (5:3).
47:45
Vyloučen hráč Alice Granstedt družstva Švédsko W na 2 minuty za držení.
47:35
Branku družstva Švédsko W vstřelil Moa Tschöp, asistoval Amanda Delgado Johansson (5:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: SWE 9 - FIN 4
40:00
38:46
Branku družstva Finsko W vstřelil Nina Rantala, asistoval Veera Kauppi (4:2).
37:13
Trestné střílení družstva Finsko W neproměnil Veera Kauppi.
37:13
Vyloučen hráč Emelie Wibron družstva Švédsko W na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:07
Timeout Finsko W
29:24
Branku družstva Švédsko W vstřelil Amanda Delgado Johansson, asistoval Sara Steen (4:1).
25:37
Vyloučen hráč Moa Tschöp družstva Švédsko W na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
Vyloučen hráč Kristiina Kauppila družstva Finsko W na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:00
Branku družstva Švédsko W vstřelil Amanda Delgado Johansson, asistoval Stephanie Boberg (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: SWE 9 - FIN 3
20:00
15:05
Branku družstva Švédsko W vstřelil Sara Steen, asistoval Frida Norström (2:1).
10:15
Branku družstva Finsko W vstřelil Veera Kauppi, asistoval Oona Kauppi (1:1).
09:17
Branku družstva Švédsko W vstřelil Sofia Joelsson, asistoval Alice Granstedt (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Finsko W: brankář: Tiltu Siltanen; hráči v poli: Hanna Sipiläinen, Minna Kallio, Eliisa Alanko, Nina Rantala, Ella Alanko
00:00
Line-up domácích Švédsko W: brankář: Sara Hjorting; hráči v poli: Frida Norström, Cornelia Fjellstedt, Stephanie Boberg, Sara Steen, Amanda Delgado Johansson