1:0
2:0
7:0
- : -
branky (asistence): 02:32 Marek Zapletal (Milan Dobeš), 14:47 Tomáš Kroča (Martin Svadbík), 18:11 Marek Zapletal (Milan Dobeš), 24:20 Marek Zapletal (Filip Krejčí), 25:55 Filip Krejčí (Michal Andrysík), 26:10 Milan Dobeš (Adam Přikryl), 27:45 Martin Dobšík (Vítek Šerák), 30:42 Tomáš Kroča (Vítek Šerák), 32:52 Martin Dobšík (Tomáš Kroča), 33:09 Michal Andrysík (Martin Svadbík)

Hornets Brno ZŠ Horní - FBŠ Hattrick Brno B 10:0
3. Marek Zapletal, 15. Tomáš Kroča, 19. Marek Zapletal, 25. Marek Zapletal, 26. Filip Krejčí, 27. Milan Dobeš, 28. Martin Dobšík, 31. Tomáš Kroča, 33. Martin Dobšík, 34. Michal Andrysík; rozhodčí: Matěj Otáhal - Lukáš Paták; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kříž ? - Tomáš Huser ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 7:0;
36:00
Vyjádření trenéra hostí: první dvě třetiny jsme hráli relativně vyrovnané utkání, ve třetí třetině se jednoznačně ukázal rozdíl mezi domácími 15 staršími žáky a hostujícími 8 mladšími žáky. Děkuji soupeři za utkání i rozhodčím a zdravím do Brna hráče, kteří nepřijeli.
36:00
Vyjádření rozhodčích: precizně odvedená práce, děkuji oběma týmům za férové utkání
36:00
Vyjádření trenéra domácích: Aktivita gradovala, skóre též. Stolek s tímto vyjádřením má jisté rozpory :)
33:09
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Michal Andrysík, asistoval Martin Svadbík (10:0).
33:09
Desátý zářez zapisuje novic Andrysík, toto nebude levná záležitost po očním kontaktu na klubového pokladníka :)
32:52
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Dobšík, asistoval Tomáš Kroča (9:0).
32:52
dvě domácí věže nyní předvedly pěknou brankovou kombinaci
31:07
pokračuje ofenzivní snaha domácích, kterým se ve třetí části začalo dařit trefovat i bránu
30:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Kroča, asistoval Vítek Šerák (8:0).
27:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Dobšík, asistoval Vítek Šerák (7:0).
26:10
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
26:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Milan Dobeš, asistoval Adam Přikryl (6:0).
26:10
Začíná se projevovat věkový i fyzický rozdíl a kluci z Hornetů přidali v krátké době tři branky proti již statičtější obraně soupeře
25:55
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Krejčí, asistoval Michal Andrysík (5:0).
24:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Filip Krejčí (4:0).
24:20
Na chvíli jsme vyměnili časoměřice a hned to lepí. Zapletal kompletuje s Hattrickem hattrick :)
24:00
24:00
Hostující střídačka zaujala pro přestávkovou poradu velice zajímavé postavení. Bohužel nemám po ruce příslušenství, abych vám to mohl doložit fotografií
24:00
23:34
domácí trápení na útočné polovině pokračuje, hosté sympaticky bojují o každý balónek
18:12
Dobeš napřáhl na ose a z jeho potrefené pumelice vytěžil gólovou dorážku Zapletal
18:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Milan Dobeš (3:0).
16:43
Hostující Pepa po lehkém střetu se soupeřem skončil přímo pod naším stolkem, ale projevil úsměv a jde znovu do boje
14:48
Tahoun domácích Svadbík teď připravil střeleckou pozici pro Kroču, který nezaváhal a navyšuje vedení Hornetů
14:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Kroča, asistoval Martin Svadbík (2:0).
14:04
Výstavní střela do rožku v podání domácího Zapletala, ještě lepší lapačka hostujícího Husera. Krásný to florbalový moment.
13:38
Mladá esa Hattricku se začínají osmělovat k dalším atakům
12:00
12:00
11:40
Hostující Buršík, toho času dnes výjimečně nasazen do pole, zadělal na problémy domácím zadákům, když se zjevil sám před brankářem Křížem. Ten se štěstím vyrazil, hostující trenérské duo to bere s nadhledem
09:39
Sledujeme bezradnou ofenzivní snahu Hornetů, kteří sice tráví většinu času na útočné polovině, avšak Hattrický blok je stále pevný
08:57
První trenérské rozepře: domácí lodivod se dožaduje vyloučení pro svého svěřence, hostující trenér mu dává jasně najevo, že toto ne :)