3:2
2:1
- : -
- : -
branky (asistence): 01:54 Dominik Kmoch, 02:45 Filip Zapletal (Ondřej Sihelský), 09:12 Matěj Šefrna (Matěj Kubeš), 14:41 Dominik Kmoch (Jakub Sutner), 15:19 Matěj Albrecht (Ondřej Sihelský)
branky (asistence): 01:22 Samuel Kožík (David Varvarovský), 05:55 Vojta Hůda, 21:54 Samuel Kožík (David Varvarovský)

Florbalová škola Plzeň modří - USK Akademik Cheb 5:3
2. Dominik Kmoch, 3. Filip Zapletal, 10. Matěj Šefrna, 15. Dominik Kmoch, 16. Matěj Albrecht - 2. Samuel Kožík, 6. Vojta Hůda, 22. Samuel Kožík; rozhodčí: Milan Bejček - Anna Bejčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Kozák ? - Kryštof Kantor ?; po třetinách: 3:2, 2:1, -:-;
24:00
21:54
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Samuel Kožík, asistoval David Varvarovský (5:3).
16:40
Vyloučen hráč Vojta Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za blokování hokejky.
15:21
A je to tu! kluci z FBŠ proměnili šance a utíkají soupeři ve skóre.
15:19
Branku družstva Florbalová škola Plzeň modří vstřelil Matěj Albrecht, asistoval Ondřej Sihelský (5:2).
14:41
Branku družstva Florbalová škola Plzeň modří vstřelil Dominik Kmoch, asistoval Jakub Sutner (4:2).
13:15
Kluci v oranžových dresech krásně kombinují a je vidět, že jejich hra nestojí na jednom hráči, bohužel šancd zatím zahazují.
12:00
12:00
09:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň modří vstřelil Matěj Šefrna, asistoval Matěj Kubeš (3:2).
09:12
Gooooooool po krásné přihrávce, předtím jsme zahodili spoustu šancí
08:21
Utkání je velice vyrovnané a asi vidíme finále dnešního dne
05:55
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Vojta Hůda bez asistence (2:2).
05:22
Vyloučen hráč Ondřej Sihelský družstva Florbalová škola Plzeň modří na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň modří vstřelil Filip Zapletal, asistoval Ondřej Sihelský (2:1).
02:00
Gorily mají převahu a chuť se zápasem něco udělat a vypadá to že jsou plně odhodlaní.....
01:57
A je to tu, vyrovnáno, Dominik Kmoch si potáhl balónek a zpoza těla ukryl střelu, která vymetla všechny pavučiny soupeřovi brány, Dominikovi už jen stačilo si skočit pro pavouka...
01:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň modří vstřelil Dominik Kmoch bez asistence (1:1).