1:2
3:1
- : -
- : -
branky (asistence): 03:27 David Varvarovský, 16:56 David Varvarovský (Ar Ngo Phuc), 17:41 David Varvarovský, 21:04 Matěj Hoffman
branky (asistence): 03:06 Matěj Černý (Tomáš Průcha), 07:12 Jan Schaffer, 20:03 Jan Šik (Tomáš Průcha)

USK Akademik Cheb - Florbalová škola Plzeň oranžoví 4:3
4. David Varvarovský, 17. David Varvarovský, 18. David Varvarovský, 22. Matěj Hoffman - 4. Matěj Černý, 8. Jan Schaffer, 21. Jan Šik; rozhodčí: Milan Bejček - Jakub Heicl; vyloučení: 4 + Vojta Hůda 10:0; využití: 0:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Kryštof Kantor ? - Filip Šlehofr ?; po třetinách: 1:2, 3:1, -:-;
24:00
21:04
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Matěj Hoffman bez asistence (4:3).
20:03
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Jan Šik, asistoval Tomáš Průcha (3:3).
20:03
Gooooooooooollllllllllll
19:23
Kluci z FBŠ mají šanci v přesilovce něco se zápasem udělat, do konce zbývá dvě a půl minuty...
18:33
Vyloučen hráč Vojta Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání.
18:33
Vyloučen hráč Vojta Hůda družstva USK Akademik Cheb na 10 minut za nesportovní chování.
18:33
Vyloučen hráč Vojta Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nesportovní chování.
17:41
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil David Varvarovský bez asistence (3:2).
16:56
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil David Varvarovský, asistoval Ar Ngo Phuc (2:2).
16:30
Kluci z FBŠ nesmírně bojují a hrají nejlepší zápas dnešního dne, za což drží nadějný výsledek s favoritem utkání z Chebu :-) \klucí klobouk dolů
12:00
12:00
07:57
Vyloučen hráč Lukáš Kesl družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za špatné střídání.
07:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Jan Schaffer bez asistence (1:2).
06:47
Trestné střílení družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví neproměnil Jan Schaffer.
06:47
Vyloučen hráč Matěj Hoffman družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za blokování hokejky.
03:42
03:27
03:06
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Matěj Černý, asistoval Tomáš Průcha (0:1).