0:4
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 35:29 Eliška Buchalová (Anna Miholová), 58:54 Eliška Buchalová (Anna Miholová)
branky (asistence): 03:41 Kateřina Poláčková (Adéla Vávrová), 04:41 Magdaléna Bašová (Diana Peterová), 08:03 Jitka Růžičková (Karolína Flidrová), 11:55 Diana Peterová (Magdaléna Bašová), 21:17 Kateřina Poláčková (Vanesa Bašová), 35:03 Diana Peterová (Tereza Rešková), 44:27 Diana Peterová (Michaela Ulbrichová), 55:05 Kateřina Poláčková (Markéta Zeisková), 58:17 Kateřina Poláčková (Diana Peterová)

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 2:9
36. Eliška Buchalová, 59. Eliška Buchalová - 4. Kateřina Poláčková, 5. Magdaléna Bašová, 9. Jitka Růžičková, 12. Diana Peterová, 22. Kateřina Poláčková, 36. Diana Peterová, 45. Diana Peterová, 56. Kateřina Poláčková, 59. Kateřina Poláčková; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 7:1; využití: 0:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Kristýna Vrkoslavová 19 - Dominika Flídrová 18; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí pana Jana Černého: V dnešním zápase jsme oproti včerejšku vydržely pozorní po celou dobu zápasu. Dozadu jsme pracovaly poctivě a myslím že jsme z většiny času zápasu měly lepší pohyb po hřišti. Dopředu jsme konečně proměnovaly naše šance a to rozhodlo dnešní zápas. Děkuji soupeři za utkání, a přeji všem Veselé Vánoce.
59:59
Komentář trenéra domácích Josefa Janečka: Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. My jsme dnes předváděli takovou tužku, že by nám ji záviděli i soudruzi z Koh-i-nooru. Tak aspoň ty šťastný svátky všem.
58:54
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (2:9).
58:54
Nádherná akce Miholová versus Buchalová.. přihrávka ze středu hřiště od Miholové na Buchalovou skončila golem
58:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Diana Peterová (1:9).
56:52
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
56:07
domácí hráčka Kohoutová si vyjela s míčkem a obehrála 2 dobrušské hráčky a střílí, Míček chytá golmanka Flídrová D.
55:05
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Markéta Zeisková (1:8).
55:05
Zeisková krásně přihrala od domácí branky přímo na střed Poláčkové a je z toho gol pro hostujécé hráčky
54:32
Dobruška vyhazuje míček a hraje se v pěti
53:20
hostující hráčka Doležalová krásně bruslí mezi domácíma hráčkama a nedá míček od hokejky
53:00
střela za střelou hradeckých hráček.. nyní zadní tyčka
52:50
krásná rozhra a přihrávky hradeckých hráček. Střela Buchalové neprošla přes brankářku
52:32
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
49:00
Krásné oslabení hradeckých hráček, míček vyhazují a Buchalová si vytvořila krasnou šanci na střelu, ale míček zasahuje brankářskou výstroj
48:09
hradecké hráčky brání oslabení, Dobruška se snaží vystřelit
47:05
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
47:00
domácí se snaží dat gol..prihravky pred hostující branku ale bohuzeĺ bez golu
46:00
domácí Pešková vypichuje míček hostujícím hráčkám z hokejek
44:27
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Michaela Ulbrichová (1:7).
40:01
rozhodcí píska faul na domaci hracku,Dunajčáková projevila sve sportovni chovani a uznala ze nebyl na ni faul,
40:00
40:00
39:50
domácí hráčky si berou míček a snazi se ho protlacit do branky. Dohnalová doráží ale bohužel se ji micek do brany nepodarilo dostat
35:29
Buchalová si krásně naběhla na přihrávku od Miholové, dovezla míček na střed a je z toho gol
35:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Tereza Rešková (0:6).
35:03
Tak míček se nakonec hostujicim hráckam přeci jen podarilo dostat do branky
34:10
hostujici hračka Doležalová rozdává přihrávky spoluhrackam a střílí jednu střelu za druhou,domácí hráčky ale nepousteji míček k brankovisti
33:30
domácí obrana a brankarka vyrazeji strely od hostujicich hrácek
32:00
Krásná střela Buchalové, míček byl na brankové care ale Flídrová D.míček vykopává
30:42
Vyloučen hráč Ivana Kohoutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:42
hostující hráčky padaji na zem.. jedna po druhe
29:10
Vrkoslavová byla opět několikrat proverena od hráček Dobrušky
28:25
Vrkoslavová vyráží tvrdou střelu od Bašové M.
27:00
Kohoutová střílí ale míček letí za branku
26:00
druhá třetina je spíše hra o vyloučení domácích hráček. hraje se necelých 6 minut a hradecké hráčky mají již čtvrté vyloučení
24:42
Vyloučen hráč Ivana Kohoutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
22:02
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
21:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Vanesa Bašová (0:5).
21:17
Hostujici hracky vyuzily oslabeni a zvysuji na 0:5
20:29
Vyloučen hráč Anna Miholová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:01
a začala nám druha tretina a hodne tvrde.. Domácí hracka Miholová přehodila hostujici hracku pres mantinel a je vyloucena
20:00
20:00
Momentálně má více z florbalu tým FBC Dobruška. IBK Hradec Králové bude muset zabrat a být přesnější v přihrávkách aby obrátilo skore.
20:00
18:55
ztráta míčku na domácí straně, míček byl ale zachráněn a domácí hráčky získaly míček
18:10
Košková dává vědět hostujícím hráčkám že na domácí půdě si nebudou dělat co chtějí