2:1
- : -
SK Jihlava
SK Jihlava
branky (asistence): 11:03 Jana Pavlicová, 25:14 Tereza Sedláčková (Vanda Fidrmucová), 31:24 Jana Pavlicová (Tereza Sedláčková), 32:36 Kateřina Bednářová (Vanda Fidrmucová), 43:49 Tereza Rychlá, 48:31 Tereza Sedláčková (Marie Kacetlová)
branky (asistence): 03:56 Klára Jahodová (Monika Jahodová), 21:04 Jana Pražáková (Pavla Manová), 24:35 Klára Jahodová, 30:46 Veronika Martincová (Petra Drápalová), 31:53 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová), 32:07 Pavla Manová (Martina Horáková), 39:58 Monika Jahodová (Pavla Buráňová), 45:48 Monika Jahodová (Eliška Štěpančíková)

SK Jihlava - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  6:8
12. Jana Pavlicová, 26. Tereza Sedláčková, 32. Jana Pavlicová, 33. Kateřina Bednářová, 44. Tereza Rychlá, 49. Tereza Sedláčková - 4. Klára Jahodová, 22. Jana Pražáková, 25. Klára Jahodová, 31. Veronika Martincová, 32. Kateřina Slezáková, 33. Pavla Manová, 40. Monika Jahodová, 46. Monika Jahodová; rozhodčí: Pavel Urbánek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Kateřina Nováčková 36 - Tereza Harčárová 22; po třetinách: 1:1, 3:6, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Jaroslava Hály: ,,Stejně jako včera rozhodla 2 třetina. Jinak výborný zápas z obou stran.Děkujeme soupeřům za zápas , a přejeme příjemné prožití Vánočních svátků".
59:59
Komentář trenérky domácích Andrey Urbanové. Co k tomu říct. Koukněme na skóre druhé třetiny a je evidentní, kde se stala chyba. V zápase s kvalitní soupeřem si takové výpadky nemůžeme dovolit. Ale jak se říká, chybami se člověk učí, proto si z toho musíme vzít ponaučení a budeme se těšit po novém roce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme všem krásné Vánoce a mnoho zdraví a štěstí do Nového roku.
58:58
Vyloučen hráč Jana Pavlicová družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
57:10
Timeout SK Jihlava
56:05
Domácí hráčky jsou již několik sekund na utočné polovině.
52:30
Domácí tým zažíná tlačit na soupeře.
49:56
Domácí tým hraje druhou přesilovku v utkání.
49:24
Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil Jana Pavlicová.
49:24
Vyloučen hráč Martina Horáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
49:24
Hráčka domacího týmu Jana Pavlicová předvedla krásnou akci při trestném střílení, boužel pro domací tým trefila tyčku
48:31
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Marie Kacetlová (6:8).
45:48
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Eliška Štěpančíková (5:8).
44:34
Trenér hostujícího týmu se hádá z rozhodčím kvůli udajnému faula na jednu z hostujících hráček. Rozhodčí z této hádky vychází jako vítez.
43:49
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Rychlá bez asistence (5:7).
42:25
Domácí hráčka Pavlicová Jana se povaluje po zemi. Po 5 sekundách vstává bez zranění
40:40
Na začátku 3.třetiny má hostující tým navrh.
40:00
40:00
39:58
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Pavla Buráňová (4:7).
39:02
Zažíná poslední minuta druhé třetiny
37:00
Hra je výkonostně velice vyrovnaná.
32:36
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Vanda Fidrmucová (4:6).
32:12
Hostující tým má v této části hry navrh.
32:07
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Martina Horáková (3:6).
31:53
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Klára Jahodová (3:5).
31:24
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Tereza Sedláčková (3:4).
30:46
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Petra Drápalová (2:4).
26:35
Domácí tým zažíná kombinovat, ale nedaří se jim vztřelit gol.
25:14
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Vanda Fidrmucová (2:3).
24:45
Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:35
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová bez asistence (1:3).
21:04
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Jana Pražáková, asistoval Pavla Manová (1:2).
20:00
20:00
19:27
Neuvěřitelný zákrok převedla golmanka domácího týmu.
15:00
Kapitánka domácího týmu Martina Svobodová se pokusila vystřelit od půlky, trefila pouze svojí dpoluhráčku. Stav je stále nerozhodný 1:1.
13:50
Hosté stále brání tlak domácího týmu.
12:31
Domácí tým momentálně drží míček na soupeřově polovině .
11:03
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová bez asistence (1:1).
11:03
Gol domácího týmu vstřelila hráčka Pavlicová Jana bez asistence. Stav utkání 1:1 .
09:00
Domácí tým se drží na utočné polovině.
07:49
Vyloučen hráč Veronika Martincová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:49
Vyloučena hráčka hostujícího týmu Martincová Veronika na 2.minuty za nedovolenou vzdálenost.
05:15
Domácímu týmu se nedaří vyvézt míček z obranné poloviny.
03:56
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Monika Jahodová (0:1).
03:56
Gol za hostující tým vstřelila hráčka Jahodová Klára asistovala Jahodová Monika stav utkání 0:1
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Martina Horáková, Eliška Štěpančíková, Monika Jahodová, Klára Jahodová, Kateřina Slezáková
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Kateřina Nováčková; hráči v poli: Aneta Kastnerová, Tereza Slavíková, Kateřina Bednářová, Vanda Fidrmucová, Tereza Češková