2:0
1:0
0:1
- : -
branky (asistence): 02:00 Miroslav Fořt (Dan Semerád), 03:28 Dominik Beneš, 11:53 Jan Peška (Pavel Vítek)
branky (asistence): 29:09 Matouš Bešta

Ústecký kraj U17 - Plzeňský kraj U17 3:1
3. Miroslav Fořt, 4. Dominik Beneš, 12. Jan Peška - 30. Matouš Bešta; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Dominik Harman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Jiří Přeučil 8 - Matouš Eret 12; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:1;
30:01
Ohlasy trenérů domácí. Zápas jsme oddřeli, zasloužená výhra, zejména díky obranné činnosti.
29:59
Ohlasy trenérů: hosté: Soupeř byl lepší v řešení breakových situací. Navíc byl kvalitní v defenzivě. Výsledek odpovídá obrazu hry. Děkujeme za utkání.
29:10
Plzeň hraje se šesti hráči v poli.
29:09
Timeout Plzeňský kraj U17
29:09
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Matouš Bešta bez asistence (3:1).
29:09
Plzeňský výběr si vybral oddechový čas a pokusí se pravděpodobně otočit průběh utkání.
27:51
Samostatný únik Plzně se nepodařilo proměnit.
26:32
Ústecký výběr svojí hrou kontroluje průběh utkání.
23:50
Ústečtí předvádějí krásné kombinace na útočné polovině.
21:33
Plzeň měla v závěru přesilové hry dvě pěkné šance. Ani jednu se ale nepodařilo proměnit.
20:43
Plzni se přesilová hra zatím moc nevede.
20:00
20:00
19:40
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:00
Hráč Ústí rozezvoněl svou střelou plzeňskou branku.
14:54
Hra se většinu času odehrává na plzeňské polovině. Plzeňští vyráží do ojedinělých protiútoků.
11:53
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Jan Peška, asistoval Pavel Vítek (3:0).
10:00
10:00
09:47
Hra se přelévá na obě strany.
03:28
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Dominik Beneš bez asistence (2:0).
02:00
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Dan Semerád (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Dominik Harman.
00:00
00:00
Line-up hostů Plzeňský kraj U17: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Jan Faitenhanzl, Petr Majer, Ondřej Horažďovský, Jiří Winter, Matěj Šebek
00:00
Line-up domácích Ústecký kraj U17: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Pavel Vlček, Ondřej Kawulok, Dan Semerád