0:2
0:1
2:1
- : -
branky (asistence): 20:51 Tomáš Smolka (Tomáš Zdeněk), 26:20 Tomáš Bartůšek (Tomáš Zdeněk)
branky (asistence): 00:59 Lukas Krejčí (Jakub Jaroš), 05:36 Lukas Krejčí (Martin Čermák), 18:23 Vojtěch Blažek (Ondřej Šorm), 25:12 Vojtěch Blažek (Dominik Musil)

Karlovarský kraj U17 - Liberecký kraj U17 2:4
21. Tomáš Smolka, 27. Tomáš Bartůšek - 1. Lukas Krejčí, 6. Lukas Krejčí, 19. Vojtěch Blažek, 26. Vojtěch Blažek; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Martin Louda 12 - David Fanderlik 10; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:1;
30:02
Ohlasy trenérů: domácí - V první třetině nám soupeř zaslouženě odskočil o dvě branky po větším důrazu v brankovišti. Ve druhé třetině jsme se snažili tlačit soupeře, ale skóre jsme nesnížili. Naopak soupeř odskočil na rozdíl tří branek. Závěrečným tlakem ve třetí třetině jsme pouze korigovali skóre na konečných 4:2. Děkujeme soupeři i divákům.
30:01
Hosté: Povedl se nám zachytit začátek utkání, diktovali jsme tempo hry a měli více šancí. Vypracovaný náskok jsme si poměrně zkušeně drželi. Hráče chceme pochválit za přístup. Díky soupeři
30:00
29:59
Vyloučen hráč Dominik Musil družstva Liberecký kraj U17 na 2 minuty za sekání.
29:35
Trestné střílení družstva Liberecký kraj U17 neproměnil Lukas Krejčí.
29:35
Vyloučen hráč Milan Kovařík družstva Karlovarský kraj U17 na 2 minuty za hra na zemi.
29:34
Hra na zemi jednoho z karlovarských. Nařízeno trestné střílení.
26:21
Tomáš Bartušek vymetl pavučinky v liberecké brance.
26:20
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil Tomáš Bartůšek, asistoval Tomáš Zdeněk (2:4).
25:13
Liberec zvyšuje skóre utkání.
25:12
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Dominik Musil (1:4).
24:53
Liberec je v držení balonku. Karlovy Vary se brání.
23:00
Vary hrály na malou chvíli v šesti. Rozhodčím tato skutečnost bohužel unikla.
21:00
Karlovy Vary korigují skóre na začátku třetí třetiny. Uvidíme, jestli tato branka zdramatizuje průběh utkání.
20:51
Branku družstva Karlovarský kraj U17 vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Tomáš Zdeněk (1:3).
20:00
20:00
19:53
Vary se teď drží na útočné polovině.
19:15
Karlovy Vary se dostaly do slibné šance.
18:24
Liberečtí po akci v rohu hřiště vstřelili svůj třetí gól v tomto zápase.
18:23
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Ondřej Šorm (0:3).
17:40
Velká šance karlovarských zůstala neproměněná.
17:19
Karlovarské útoky končí na pevné liberecké obraně.
16:27
Karlovy Vary se marně snaží založit útočnou akci na svojí polovině.
14:36
Liberec nedokázal využít početní výhodu. Vary jsou v plném počtu.
14:27
Karlovy Vary se statečně brání.
13:50
Liberec se snaží rozhýbat karlovarskou formaci.
12:36
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Karlovarský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
11:03
I v druhé třetině je zatím lepší tým z Libereckého kraje.
10:00
10:00
08:00
Liberec má v první třetině optickou převahu.
06:50
Vary se na chvíli usadily na útočné polovině.
05:37
Liberec po nenápadné akci zvyšuje skóre na 0:2.
05:36
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil Lukas Krejčí, asistoval Martin Čermák (0:2).
04:32
Karlovy Vary rozehrávají trestný úder na útočné polovině.
03:44
Liberec kombinuje na polovině hřiště.
00:59
Branku družstva Liberecký kraj U17 vstřelil Lukas Krejčí, asistoval Jakub Jaroš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů Liberecký kraj U17: brankář: David Fanderlik; hráči v poli: Matěj Ševčík, Jan Koravský, Jakub Jaroš, Martin Čermák, Lukas Krejčí
00:00
Line-up domácích Karlovarský kraj U17: brankář: Martin Louda; hráči v poli: Jan Hlavsa, Tomáš Smolka, Matěj Strečanský, Tadeáš Pernet, Aleš Hoch