2:0
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 01:01 Filip Blažek, 09:00 Jan Holý (Matouš Bešta), 17:47 Tomáš Vlček (Jan Holý), 27:38 Filip Blažek (Vojtěch Bistrý)
branky (asistence): 14:44 Vít Nosek (Jan Morávek), 26:58 Tomáš Biskup (Patrik Holý)

Plzeňský kraj U17 - Jihočeský kraj U17 4:2
2. Filip Blažek, 10. Jan Holý, 18. Tomáš Vlček, 28. Filip Blažek - 15. Vít Nosek, 27. Tomáš Biskup; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12 - Filip Keníž 10; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:1;
30:01
Hodnocení zápasu trenéra Jihočeského kraje. Zápas se nám úplně nepodařil. I přes vyrovnanou hru v poli jsme často ztráceli balony zejména na soupeřově polovině, tím jsme se těžko dostávali do koncovky. Nelze nic, než se poučit.
30:00
29:59
Ohlasy trenérů: domácí - První a třetí třetina odpovídala hře, kterou se chceme reprezentovat. Ve druhé třetině jsem soupeře nechali hrát. Naštěstí pro nás toho nevyužili. děkujeme za utkání. trenér hostů - Petr Bína, Jihočeský výběr: Druhé utkání jako přes kopírák. Neproměněné šance, několik tyček a k tomu ještě nepovedená I.třetina, kde jsme neplnili pokyny a společně nabídli laciné vedení.
29:51
Timeout Jihočeský kraj U17
29:51
Vyloučen hráč Petr Majer družstva Plzeňský kraj U17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:33
Plzeň hraje přesilovou hru a nejspíš si již pohlídá závěr zápasu.
28:12
Vyloučen hráč Tomáš Biskup družstva Jihočeský kraj U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
27:38
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Filip Blažek, asistoval Vojtěch Bistrý (4:2).
27:37
Drama nemělo dlouhého trvání. Plzeň střílí čtvrtou branku do jihočeské sítě.
27:28
Schyluje se k dramatickému závěru.
26:58
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Patrik Holý (3:2).
26:57
Náhlý protiútok jihočechů slaví úspěch.
26:22
Jihočeši jsou v sevření na vlastní polovině.
25:03
Balonek se po střele plzeňského hráče otřel o břevno jihočeské branky.
24:33
Domácí stále tlačí na hostující branku.
23:47
Hra je zpět na jihočeské polovině hřiště.
23:00
Jihočeši přecházejí do postupného protiútoku.
22:40
Plzeň roztočila na útočné polovině svůj kolotoč.
20:50
Plzeň překombinovala svůj útok.
20:00
20:00
18:40
Jihočeši měli opět obrovskou šanci, ale štěstí není na jejich straně.
17:47
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jan Holý (3:1).
17:45
Po velice dobré pasáži ze strany jihočechů přichází bohužel branka do jejich sítě.
17:05
Plzeňský brankář vychytal jasnou gólovou šanci hostujícího týmu.
15:29
Další velká neproměněná šance jihočechů. Zdá se, že je vstřelená branka povzbudila.
14:44
Branku družstva Jihočeský kraj U17 vstřelil Vít Nosek, asistoval Jan Morávek (2:1).
14:43
Jihočeši proměňují protiútok 2 na 1 a dávají tak svojí první branku v utkání.
13:59
Velká šance jihočeských hráčů zůstala neproměněná.
11:50
Jihočeši se zatím marně snaží dobýt plzeňskou tvrz.
10:00
10:00
09:00
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Jan Holý, asistoval Matouš Bešta (2:0).
06:20
Nádherná kombinace plzeňských bohužel nevedla k brance.
04:41
Střela jihočechů je těsně minula plzeňskou svatyni.
04:06
Plzeňští se zatím zdají býti lepším týmem.
01:42
Do utkání nezasáhne brankář jihočechů Jakub Šítal, který odstoupil v prvínm utkání kvůli krvavému zranění na prstech ruky.
01:01
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Filip Blažek z trestného střílení (1:0).
00:01
Oba týmy nastupují k jejich dnešnímu druhému utkání, kde budou chtít získat první body do turnaje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů Jihočeský kraj U17: brankář: Filip Keníž; hráči v poli: Martin Novák, Tomáš Brožek, David Camrda, Filip Trkovský, Patrik Holý
00:00
Line-up domácích Plzeňský kraj U17: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jan Faitenhanzl, Tomáš Holeček, Petr Majer, Ondřej Horažďovský, Jiří Winter